Skocz do zawartości

Na nich...


memory

Rekomendowane odpowiedzi

Jest para znajomych (niby oficjalnie razem ) dla sprawdzenia rzekomego związku i partnera .Czy pan x przypadkiem nie chce owej pani tylko do łozkowego układu ?W odpowiedzi :

URUZ,KAUNAN,RAIDHO

.Wydaje sie ,ze nie KENAZ wskazuje na otwarcie sie na partnerke ,wewnetrzny ogień ,namietnosc .To jakby narodziły sie w nim nowe uczucia.W jakim wiec kierunku zmierzaja jego uczucia wobec tej pani?odp

WUNJO,KENAZ,EHWAZ

.On sie dobrze czuje w jej towarzystwie moze łacza ich wspolne pasje,pozatym dązy do partnerstwa ,zwiazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdaje ze zaczelo sie od pozadania fizycznego, kenaz to seksualnosc, namietnosc poprzez ktora nastapila pewna zmiana i pojawila sie chec na cos wiecej

moim zdaniem drugi rozklad mowi ze poczatkowo on mial nastawienie kolezenskie, potem bylo lozko, a teraz wszystko zmierza do prawdziwego partnerstwa.

 

Tyle, ze moja opinia nie mozna sie za mocno sugerowac ;)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziekuje za spostrzeżenia tez mi sie tak wydaje własnie ,ze jest ta RAIDHO jakby chec rozwniniecia tej sytuacji....Co do KENAZ tez własnie iskrzenie ,ładunek sexualny pod tym katem.Dokładnie by sie zgadzało :).No więc jeszcze z pytaniem dla domkniecia sprawy : Czy On by sie zgodził na jakis układ ?Juz zaprzeczaja pierwszy rozkład bo On przychylnie w strone związku ,ale wyszło tak:RAIDHO ,HAGALAZ(o),JERAN(o).Nie na układ On nie pojdzie zaden raczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ogolnie to mysle ze na poczatku zanim zaczal myslec o niej powaznie to by poszedl bo ktory facet by nie poszedl...bez zobowiazan, wolnosc i przyjemnosc w jednym... :) pewnie mnie tu teraz zlinczuja za to stwierdzenie!

ale jak dla mnie z tego ukladu wynika ze nastapila w nim zmiana i ze wrecz tego typu propozycja mogla by zniszczyc relacje tych dwojga...

Zdaje mi sie ze dziewczyna ma szczescie ;D

Tyle ze lepiej niech sie wypowie Zosia albo ktoras z doswiadczonych i obeznanych, lepiej odemnie, osob z tego forum, bo ja choc usilnie i z radoscia to dopiero sie ucze i do autorytetu jeszcze mi daleko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...