Jump to content

Śnił mi się cmentarz!!!

natusia1607
 Share

Recommended Posts

tej nocy śnił mi się cmentarz, był to dziwny sen...

było mniej więcej tak, że byłam obserwatorem, był Świerzy grób, dopiero co zostały na nim poukładane wieńce, a jakaś kobieta stała nad tym grobem i zabierała te wszystkie kwiaty i wieńce, i patrzyła w moja stronę..

co to może oznaczać? czytałam już w sennikach ale nic dokładnie nie było opisane, prosiła bym o odpowiedź

A mnie się ostatnio śniło, że byłem na okolicznym cmentarzu, była wiosna, przechadzałem się pośród grobów. Była ładna słoneczna pogoda, na wielu grobach kwitły czerwone tulipany, ja tak stałem nad nimi i się im przyglądałem (tulipany to moje ulubione kwiaty). Czy ktoś wie co to może zonaczać?

Jeżeli sie spodziewasz że ten sen mówi o śmierci to potwierdzam tylko że umrze jakiś twój problem. Odejdzie ci z głowy jakieś zmartwienie coś za czym płakać nie będziesz ale z drugiej strony radością też się nie nacieszysz to tak jakby odchodzący problem sprawił ci ulgę ale nie powód do świętowania.

Pozdrawiam:

Sławomir

A mnie się ostatnio śniło, że byłem na okolicznym cmentarzu, była wiosna, przechadzałem się pośród grobów. Była ładna słoneczna pogoda, na wielu grobach kwitły czerwone tulipany, ja tak stałem nad nimi i się im przyglądałem (tulipany to moje ulubione kwiaty). Czy ktoś wie co to może zonaczać?

Nie wrzucaj swoich snów do czyjegoś postu - jest to porostu nie grzeczne.

Nie wrzucaj swoich snów do czyjegoś postu - jest to porostu nie grzeczne.

Przepraszam, ale w regulaminie przeczytałem, żeby nie tworzyć nowego tematu jeśli w śnie występuje taki sam symbol.

Tak ale jeżeli chodzi o sennik.

A to jest dział do interpretacji snów.

A twój sen porostu oznacza że wraz z nastaniem wiosny (konkrtenie w porze kwitnienia tulipanów) odejdą od ciebie jakieś stare problemy - to właśnie te groby.