Jump to content

Co to było??

Olća
 Share

Recommended Posts

Od ok pół roku interesuje się OOBE(LD w sumie też).Jakieś 2 tyg temu ostatnio robiłam RT.Nigdy niestety nie udało mi się wejśc w żaden z tych stanów.Lecz wczoraj w nocy..Nie wiem czy to było LD.

Połozyłam sie normalnie spałam,miałam sen,że biegam przy jakimś sklepie,potem poszłam do koleżanki i zwaliłam ja z 4 piętra(widac było tylko kałużę krwi).Potem poszłam znów obok tego sklepu.Pamiętam,że nieświadomie zrobiłam RT i normalnie oddychałam.Mówiłam w śnie,że mam świadomy sen i pomyślałam sobie,że moge przecież robić wszystko.Niestety nic nie mogłam zrobić.Potem spotkałam mojego brata (który wyprowadził sie wczoraj).Rozmawialiśmy normalnie,a ja do niego,że przeciez ja śnie i nie może być prawdą to ,że z nim rozmawiam.On sie mnie zapytał skąd wiem,że mam LD(To on powiedział mi ,że w ogóle coś takiego istnieje).Powiedziałam,że zrobiłam RT i moge oddychac przez zatkany nos!Potem popatrzyłam jeszcze na swoje palce i nie mogłam ich policzyć.On zapytał sie mnie jak zrobić RT to mu powiedziałam i okazało się,że on tez ma świadomy sen.Potem nie pamiętam juz nic,ale pod koniec pomyslałam,że bardzo chcę miec OOBE.Nioby poczułam coś,że moje ciało wibruje ,a dalej nic nie pamiętam.

A teraz:Co to mogło być??Bo nie mam pojęcia.