Jump to content

dama_z_londynu
 Share

Recommended Posts

Sen wczorajszy:

Jadę na wycieczkę klasową, dookoła wszyscy znajomi, uśmiechają się do mnie. Zostajemy dobrani w pary i oczywiście pojawia się On. Średniego wzrostu chłopak, chudy, z klasą, brązowymi lokami na głowie i powalającym uśmiechem. W rzeczywistości nie znam tej osoby, ale w śnie lubimy się. Jest to obraz mojego "księcia z bajki", którego jeszcze nie spotkałam. Dobrze się dogadujemy, dookoła widać ciekawskie i zazdrosne spojrzenia, wszyscy o nas mówią, padają pytania - oni są zakochani ?

 

Już nie pierwszy raz śni mi się owa sytuacja, tylko zmienia się otoczenie i osoba. Większość fajnych snów interpretuje się jako te złe. W rzeczywistości jestem sama i nie myślcie, że mam ponad 20 lat. Liczę sobie dopiero 15, wiem, to mało. Może z wyglądu lub wieku jestem gówniarą, ale z charakteru jestem 30 letnią kobietą. Nie szukam tak jak inne nastolatki chłopaka na siłę, nawet gdybym go miała znaleźć po trzydziestce - to nic, ważne, że się znalazł. : )

Ponieważ jestem zafascynowana wyznawaniem miłości w XIX wieku, wciąż uparcie szukam tego typu mężczyzn = jestem naiwna. : )

Byłabym wdzięczna za zinterpretowanie tego snu.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Trochę cię zaskoczę ale spotkałaś tego chłopaka a wręcz spotykasz go codziennie - to ty sama a tak dokładnie to twój Animus - wenętrzny mężczyzna. Nie posądzam cie oczywiście o jakieś skłonności porostu w każdym z nas jest Anima - wewnętrzna kobieta i Animus. Mężczyznom przeważnie sie śni Anima zaś kobietom Animus łatwo rozpoznać takie sny bo śniący ma wrażenie jakby z postacia ze snu znał się od lat i rozumiał się bez słowa - taka bardzo duża więź emoecjonalna. Często taka postac odzwierciedla nasz ideał mężczyzny czy kobiety ale to po to abyśmy porostu zwrocili na niego swoją uwagę.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...