Skocz do zawartości

Prosze o pomoc we wzmocnieniu elementow.


aair

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odkad wprowadzillismy sie na nowe miejsce borykamy sie z problememi finansowymi/ blednymi decyzjami. Analizujac wplyw gwiazd i uklad naszego domu chcialabym wzmocnic Polnocno Zachodnia czesc jako ze wplyw rocznej gwiazdy w roku 2011 wskazuje iz jest to kierunek dobrobytu. Analizujac: umiejscowiona jest tu lazienka na pietrze i garderoba na dole. Z wykresu wynika: Water Star ( po lewej stronie na gorze) 3 Drzewo, mountain Star ( po prawej na gorze) 9 Ogien, Time Star( po srodku zwiazana z okresem powstania domu) 7 Metal, Annual Star ( roczna 2011) to 8 Ziemia. Jak oslabic negatywny wplyw 3 Drzewo wzmacniane przez 9 i zarowno niszczone przez ogien, czy tez wzmocnic ogien, lub wzmocnic metal ktory niszczy drzewo a jest topiony przez ogien? A moze zostawic tak jak jest?:yyyy:

 

Dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wlade, myslalam juz ze nikt sie nie odezwie a pomocna reka by mi sie bardzo przydala, bo im dluzej analizuje tym wiekszy metlik mam w glowie. no i mysle ze z mieszkaniem jest cos nie tak, analizujac przeszlosc poprzednich mieszkancow. Zawiesilam ba gua nad frontowymi drzwiami, bo na wprost nich jest drzewo i lampa, a drugie nad drzwiami do ogrodu, ktore sa na wprost polnocnych drzwi wejsciowych.

Jezeli masz checi by mi pomoc z przyjemnoscia zamieszcze caly wykres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieść wykres naniesiony na plan oraz dane skierowania, zobaczymy jak to wygląda. Nie zapomnij o historii domu.

 

PS. lusterko bagua nie pomoże Ci na te drzewo na przeciwko drzwi. Swoja droga bardzo niekorzystne jest taki układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z tego planu, który dostałem, niestety nie mogę na 100% doradzić, ponieważ nie mam dokładnego pomiaru a jedynie bardzo przybliżony.

W FS ważny jest każdy stopień. Trzeba dokonać pomiaru kompasem - oczywiście stojąc na zewnątrz.

Co do kompasu, to wystarczy techniczny kompas z allegro za jedyne 10 PLN ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze podać krótka historie domu czyli data wybudowania, kto mieszkał przed wami i kiedy się wprowadziliście oraz ewentualne remonty i inne ingerencje (zakresy dat)

Trzeba określić skierowanie domu a do tego potrzebuje zdjęć otoczenia oraz samego domu. Jeśli jesteś pewna strony skierowania to podaj mi która to strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...