Jump to content

Dwa dziwne sny ! Proszę o interpretację

czuczigatina
 Share

Recommended Posts

Witam,

W przeciągu dwóch ostatnich nocy miałam dwa dość dziwne (jeden był dodatkowo dość zabawny) sny.

1. Śnił mi się przedwczoraj

W śnie wsiadałam do windy, w której była matka mojego chłopaka i obydwie jechałyśmy na 15 piętro, ale nie wiedziałam jaki jest cel. Nagle na wyświetlaczu pięter zaczęły się pokazywać liczby powyżej 100 i tak aż do 385. Wtedy się wystraszyłam, ale odkryłam, że zmieniłam sposób wyświetlania z pięter na metry - byłyśmy na 385m. Na tym 15 piętrze wysiadłyśmy i wtedy zostalam już tylko ja sama, poszłam na basen, ale zamiast basenu był fitness i ćwiczyłam mięśnie nóg na jakimś dziwnym przyrządzie. Następnie znowu byłam w windzie, w której siedziałam i nie miałam na sobie ubrania, tylko zarzucany jakby ręcznik czy coś takiego. I ktoś do mnie mówił, że nie mogę tak wyjść z tej windy. Więcej nie pamiętam.

2. Śnił mi się dzisiaj

Byłam ze znajomymi w jakiejś auli i wygrałam konkurs, który nie wiem czego dotyczył, ale w ramach tego konkursu dostałam laptopa, a nagrodą za 2 miejsce był rower - i ja powiedziałam, ze wolałabym ten rower. Następnie okazało się, że ten konkurs organizował mój były pracodawca, który w dalszym ciągu jest mi winien pieniądze więc zaczęłam mu mówić, że musi mi oddać te pieniądze, ale on w ogóle nie reagował, więc zaczęłam go szantażować. Następnie miałam już wyjechać, ale matce mojej koleżanki zginął samochód. Końcówki snu nie pamiętam.

Proszę bardzo o interpretacje, bo sama nie wiem o co może chodzić.

Pozdrawiam,

Agata