Skocz do zawartości

Krew


weszacz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 42 letnią kobieta, mam na imię Dorota, miałam dzisiaj bardzo realistyczny dziwny sen.Sniło mi się ,że chyba pobiłam się z nieznaną mi kobietą,na jakimś placu,lub duzym parkingu,podobnym do tych jakie są budowane przed marketami. w efekcie zostałam przez nia zakłuta jakimś szpikulcem. Otrzymałam cios w płuca,z lewej strony klatki piersiowej i gdzieś w okolicy głowy. Nie czułam bólu,ale czułam zdziwienie,że wypływająca mi strumieniami z ust krew jest taka słodka i tak mnie przydusza. Pamiętam,że w trakcie kiedy już krwawiłam,ktoś wezwał pogotowie,widziałam sanitariuszy w białych fartuchach,którzy miegli do mnie z noszami na kóleczkach(kiedyś byłam pielęgniarką i pracowałam na reanimacji, więc nawet w czasie snu pamiętałam,że mam zachowac spokój i nie panikowac,to moja zasada życiowa)pewnie tez z racji wyuczonego zawodu miałam tak realne odczucia w tym śnie i prawie byłam pewna ,że mam odmę płucną. Gdy sanitariusze położyli mnie na noszach zobaczyłam siebie z góry jadąca na wózku i wypływającą spode mnie czerwoną plamę krwi od strony mojego lewego zakłucia.Dodaję,że nie umierałam, ani się tak nie czułam. Dominował kolor czerwony i śnieżnobiały i chyba przez cały czas trwania snu była noc,ale miejsce było oświetlone jasnym światłem,takim jak normalnie oświetlone sa parkingi przed marketami.Pamiętam jeszcze,że w czasie trwania tej historii, pomimo sytuacji w jakiej się znalazłam nie bałam się, byłam tylko zaskoczona,po czym wysłałam wiadomość do mojego ukochanego męzczyzny - Jacka ,że miałam wypadek i jadę do szpitala i w tym momencie się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...