Skocz do zawartości

Sławku i znowu Cię ładnie poproszę :) klucze i dziwne wyznanie


malbe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj śniło mi się takie coś:

 

Słowem wstępu: w tamtym roku zrobiłam kurs księgowej I st. i mam zamiar zrobić kolejny na II st.

 

Śniło mi się, że zapisywałam się lub umawiałam na ten kolejny kurs (który w rzeczywistości mam zamiar zrobić) z tym samym wykładowcą u którego robiłam poprzedni. Ale żeby dopełnić formalności, musieliśmy pójść do jakiegoś budynku (chyba gospodarczego) w którym drzwi wejściowe były zamknięte na klucz. Poszliśmy razem do tego budynku po jakąś rzecz która była ważna. W momencie otwierania tych drzwi wejściowych wykładowca mi się oświadczył, co było dla mnie zaskoczeniem, bo nie spodziewałam sie tego po nim.

 

Dodam, że na tamtym kursie ten wykładowca to osoba bardzo otwarta, dał odczuć że mnie lubi (pozostałych kursantów też lubił, ale nigdy nie widziałam zeby z nimi tyle rozmawiał o prywatnych sprawach co ze mną, nawet podejrzewałam go o to że stara się mnie poderwać.. no ale po za kończonym kursie kontakt się urwał, więc chyba moje podejrzenia były bezpodstawne) - i tymbardziej jestem zaskoczona tym snem.

 

Czy to znaczy, że będzie możliwa kontynuacja fajnej znajomości :)

 

Sławku, pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym śnie najważniejszym symbolem jest otwieranie drzwi, to jest poprostu symbol nowego etapu (coś co jest za drzwiami jest nam nie znane). Te oświadczyny to moim zdaniem raczej symbol więzi emocjonalnej chociaż gdy popatrzymy na to przez symbol drzwi to również znaczy coś nowego, bardziej osobistego. Ale nie należy uznać za bardzo prawdopodobne że ten sen to poprostu obraz twoich nadzii i wcale nie związanych z kursem a z osobą prowadzącego.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się drzwi i to wyznanie skojarzyło z ujawnieniem jakiejś tajemnicy, ale to raczej nie ma nic wspólnego z moimi nadziejami.. nie wiem czemu, ale wydaje mi się że nie powinnam spodziewać się nawet romansu, co najwyżej koleżeństwa.

 

 

Bardzo Ci dziękuję :**

 

.images?q=tbn:ANd9GcQmDF4L6vepyfizzehK-qUqC6IsnLCIdjip5jSv0iHIUlOcovwJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...