Skocz do zawartości

Dziwny Głos podczas snu.


Isaler

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie normalnie spalem, uslyszalem we snie tak bardzo dobitnie w myslach swoje imie i sie nagle obudzilem, jeszcze raz uslyszalem je w myslach jak sie obudzilem (byla godzina 4:47, nie wiem czemu ale zawsze pamietam idealnie wszystki godziny, czy to we snie czy w innych przypadkach...). Glos kojarzyl mi sie z glosem mojego brata albo ojca. A ojciec spal 2 pokoje dalej i chrapal ;p a brata nie bylo w domu. Obudzilem sie i czulem taki dziwny niepokoj, myslalem ze jak ktos mnie wola przez sen to potrzbuje pomocy, to polecialem szybko do pokoju sprawdzic czy wszystko jest ok i bylo. Ale troche sie balem, mialem dziwne odczucie ze ktos jest niedaleko mnie. Mialem wrazenie ze komus cos sie zaraz stanie. Pierwszy raz w zyciu mialem cos takiego.

 

Nie wiedzialem gdzie wrzucic ten temat wiec dalem go tutaj. Prosze o szybka odpowiedz, bardzo bym prosil i byl wdzieczny. Dziekuje z gory.

Edytowane przez Isaler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od dawna tak masz? Czy w Twojej rodzinie dzieje lub działo się coś niepokojącego? Często sam podświadomie wymawiasz swoje imie przez sen,co oczywiście może Cię przestraszyć i obudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czasem mam tak, że przed zaśnięciem słyszę, że "woła mnie" jakiś głos. Przeczytałam o tych omamach hipnagogicznych i myśle, że mogą to być one :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może to wystąpić również podczas snu,zależy jaka jest jego faza. Jeżeli głęboka,to nie usłyszysz swojego imienia,widocznie w tym przypadku było inaczej.Czy od tamtej pory coś uległo zmianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W moim śnie widziałam człowieka(znanego z telewizji) w otoczeniu dwóch osób i jego samochód, który nadział się na żelastwo. Głos wypowiedział 3 razy nieznane mi słowo. Po ok. dwóch tygodniach osoba ta miała groźny samochodowy wypadek za granicą, a to nieznane słowo to była nazwa włoskiego miasta gdzie doszło do wypadku.

 

Miałam jeszcze jeden sen z głosem. W tym drugim widziałam cała rodzinę(już nie żyją) i usłyszałam czyjeś imię i nazwisko. Po niedługim czasie dowiedziałam się, że ta osoba bardzo chciała się ze mną skontaktować. Okazało się, że był to daleki krewny, który szukał wiadomości o swoich przodkach(tych ze snu) do drzewa genealogicznego. Skontaktowaliśmy się przez internet. Ja odezwałam się pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja miałem tak , że jakiś dziwny głos chciał mi przepowiedzieć "Przeszłość" albo "przyszłość" raczej to pierwsze, a to jest dla mnie nie zrozumiałe jak ja ją całą pamiętam i nie miałem zbytnio problemów , przestraszyłem się i obudziłem się (byłem świadom tego snu/zjawiska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...