Skocz do zawartości

prośba o interpretację


araven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Witam :)

 

Miło mi, też jestem 5 :D

 

Pierwsza rzecz, jaka rzuciła mi się w oczy to dużo wibracji mistrzowksich w Waszych portretach numerologicznych - jak to ładnie wyglada :D To znaczy, że jesteście na podobnym poziomie rozowju jako dusze (i juz trochę tych wcieleń za sobą macie), stąd zapewne duża empatia między Wami :) => Co zresztą potwierdza Wasze biopowinowactwo :)

 

Jeststeście związkiem karmicznym. Droga życia Twojego chłopaka (tj. 1) pokrywa się z Twoim 1 Punktem Zwrotnym. Jesli wystepuje taka zależność, to dane osoby w naszym życiu pojawiaja się po to, by pomóc nam w przejściu danej, konkretnej lekcji. Energia 1 to samodzielnosć, niezależność... Wydaje mi się, że razem z Twoim chłopakiem macie nawzajem się w tej dziedzinie wspierać... Nawzajem dopingowac się w osiaganiu celów :) Może razem zaczęliscie lub zacznienie coś twórczego, co w przyszłości pozwoli się wam okreslić jako osoby dorosłe... Coś takiego :)

 

Numerologicznie jest fajnie :) Jesteście zgodni pod względem Waszych Dróg Życia. 1 i 5 to liczby mentalne ze zdolnością do zrozumienia się wzajemnie i własnych potrzeb wolności i niezależności w ramach związku. Para 1-5 może być nad

zwyczaj kompatybilna. 5 powinna unikac niepotrzebnych dramatow, brania na siebie problemow innych ludzi. Istnieje tutaj pewne ryzyko. W wiekszości par 1-5, których związek się udał, partnerzy są zbyt zajęci, żeby mieć czas dla siebie. Czyli tak jakby parom 1-5 zaleca się chwile na oddech, na posiadanie życia też poza związkiem...statystycznie :) Więc nie musi to oznaczac, że w Waszym przypadku też tak musi byc :) Wolność i niezależność jest ważna dla Was obojga - warto o tym pamietać :)

 

Pozdrawiam,

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...