Jump to content

problem z obudzeniem sie

chinol1
 Share

Recommended Posts

jak w temacie od pewnego czasu zainteresowalo mnie ld wiec wziolem sie w garsc i..... pare razy mialem przez technike 4+1 a teraz cos mi sie chyba w głowie *****a.....ło i nie moge sie obudzic nastawiam budzik na 5 stawiam na szafce i drugi na meblach i taka jest akcja ze mam do nich jakies 3 metry wiec zeby je wylaczyc musialbym wstac zawsze je kłade w specyficzny sposób i rano sie budzepoło 8 budziki wyłaczone w innym miejscu niz je kładłem a ja nic nie pamietam zebym wtsawał i je wyłaczyl:wsciekly_na:

po prostu? tylko czemu zawsze pamietam sny a tego nie moge sobie przypomniec i zeby to bylo raz ale to co dzien mam juz jakis miesiac i nie mam pomyslu jak sie obudzic

Poprostu Budząc się ,Podświadomość ZasypiaI Dlatego Zazwyczaj Zapominamy Nasze Sny. (Ta Która Przemawia Do Nas W Nocy Za Pomocą Marzeń Sennych W Formie Symbolicznej ), Ta Intuicyjna ,Nielogiczna Część Naszej Osobowości ,Naszej Psyche (Alkochol Budzi także Podświadome Strefy Naszego Umysłu) .

A Budzi się Świadoma -Logiczna ,Racjonalna Część Nas , którą Używamy na Co Dzień,a wszystkie Symbole Które Widzieliśłmy We Śnie ,Odbieramy W Formie Materrialnej Za Dnia Za Pomocą Naszych 5 Zmysłów.

Podświadomość także czuwa i jest wrażliwa na hałas,Twój mózg podczas snu nie jest całkowicie wyłączony i musiałeś słyszeć jak dzwoni budzik. Prawdopodobnie wstałeś,wyłączyłeś go i automatycznie położyłeś się spać. To tak jak z telefonem: ktoś zadzwoni w nocy,odbierasz a rano nie pamiętasz o co chodziło.

• 1 month later...