Jump to content

Znaki wysyłane nam przez naturę-para łabędzi

agostino
 Share

Recommended Posts

Witam! Zawsze wierzyłam w znaki, które wysył nam natura:żywioły, zwierzęta czy ptaki.Nie zawsze wszystkie umiałam interpretować, trohcę czytałam na ten temat.dzisiaj jechałam rano do pracy, nad moim samochodem szybowały dwa piękne łabędzie, domyślam się, że to była para..leciały tak nade mną jakiś czas, potem skęciły na północ w moją lewą stronę, żeby wylądować.piękny to był widok i tak sobie pomyslałam ,że może to byc dla mnie wróżba na pomyślość w miłośći...co wy na to?dziękuję za sugestie:kwiatek:

• 8 months later...

Znaki w przyrodzie mówisz? Ja zawsze jak spotkam zakonnicę to wiem, że coś mi się nie uda albo będzie nie po mojej myśli. Nawet umówiłem się z Górą, że to będzie mój wskaźnik powodzenia w danej sprawie ;)

• 3 weeks later...

Do mnie zawsze przylatuje lub przychodzi coś białego, a to biała mewa, a to biały gołąb gdzieś podfrunie gdzie nie ma nigdzie innych gołębi i tam gdzie raczej nie spodziewałabym się takich odwiedzin, albo kot wskoczy na mój samochód gdy chwilowo się zatrzymam i nie mogę za cholerę namówić go, żeby zlazł, albo nagle podchodzi jakiś zwierzak gdy jestem na spacerze. Zazwyczaj są biale. Wydaje mi się, że po prostu ktoś mnie wtedy odwiedza, ale czy to znak?

To już chyba w zależności od sytuacji, wtedy gdy o czymś rozmyślam, pojawia się jakaś nowa nieoczekiwana myśl i nagle obecnośc takiego odwiedzającego mnie zwierzaka pieczętuje mi często jakieś decyzje związane z tym o czym myślałam.