Skocz do zawartości

prośba o interpretację zwiazku


imeg

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to związek karmiczny. Suma Waszych dróg życia ma wibrację 5.

 

 

Związek o wibracji 5

Wibracja 5 to magnetyzm i uwodzicielstwo. To potrzeba ciągłych zmian, doświadczeń.

Takie związki bardzo często zaczynają się piorunująco, przebiegają burzliwie a kończą gwałtownie. To dlatego, że 5 przede wszystkim działa na wasze zmysły. Zapowiada między wami ekscytację i chemię.

Czy macie szansę na coś więcej? Zawsze warto spróbować, jeśli do namiętności i zaangażowania dołączycie szczere uczucia i bliskość - to kto wie, może będzie to nie tylko związek ciał, ale i dusz?

A jeśli nie wasza namiętność zdominuje wszystko i niczym przysłowiowy słomiany ogień zgaśnie równie szybko, co i się rozpali - to też jest to jakieś doświadczenie. Wyciągnijcie z niego wnioski na przyszłość.

Jeśli oboje jesteście gotowi na romans, bez zbędnych pytań, bez obietnic i deklaracji, chcecie cieszyć się sobą, macie wspólne pasje, to z pewnością spotkaliście w bardzo odpowiednim dla siebie dniu.

5 gwarantuje podróże, w różne kraje i te geograficzne i nie.

To eskapady w krainy mentalne, w krainy seksualnych odkryć, to odkrywanie waszych ciał i potrzeb, to wspólne tropienie ciekawostek nowinek z ulubionych dziedzin.

A minusy - no właśnie, 5 to niestałość, zmienność, nadmierna impulsywność a przede wszystkim niedojrzałość zachowań. Wasz związek to prawdziwy rolercoster - uwaga, tu nie ma hamulca, więc trzymajcie się mocno! Popracujcie też nad wyznaczeniem granic waszej wolności, każdego z osobna jak i obojga razem!

Kluczem może być nauczenie się bycia dla siebie oparciem, dialogu a zwłaszcza zaakceptowania waszej odrębności i indywidualności

 

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki anastel .. Coś jest w tym co napisałaś ..

Trwamy tak sobie trzy lata niestabilnie z rozłąkami jednak ciągle powracamy,. do tego wiele w nas odczuć tak charakterystycznych dla związków karmicznych, ciągła myśl , potrzeba tej drugiej osoby i wiele wiele innych. To taki związek ciut zaciągający toksycznością

sama nie wiem co o tym myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moze tu dochodzić do sporów ale wszystko jest do przejścia. Teraz jesteś w 9 roku możliwości tzw. cykl możliwosci, który trwa od 1 stycznia do 24 września 2011

 

Dla prawnego zalegalizowania związku należy przede wszystkim ominąć te lata, w których cykle osobiste i wibracje lat możliwości są wibracjami 9, ponieważ to, co się w 9 zaczyna, ma już swój koniec. Jest to energia oczyszczania starych spraw i związków.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ,że teraz się kończy? :( kurcze pokręciło mi sie wszystko , możesz mi bardziej uprościć ? hehe pewnie powiesz ,że bardziej się już nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... czy na pewno nie jest karmiczny? Dzień i miesiąc urodzenia mają taki sam. Oczywiście wiele jest osób z tego samego dnia, ale sama liczba dnia ur. - 26 (karma miłości/ciała) nie mówiłaby o tym, że ich związek jest karmiczny? Mówią, że ludzie którzy posiadają 8/26 w swoim portrecie są ogólnie "karmiczni", że wikłają się w same relacje karmiczne.

Proszę Anastel, napisz co o tym myślisz, bo może jestem w błędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imeq napisałam Tobie tak dodatkowo w jakim cyklu możliwości jesteś. A jesteś w 9, więc nie nalezy w tym czasie np. legalizowac zwiazku, zaczynac cos nowego...Ale za to dobry czas na oczyszczenie starych spraw jak i związków. Napisałaś, ze W Waszym związku są odejscia i powroty, można ten czas wykorzystać na oczyszczenie Waszych relacji, na szczerą rozmowę itp.:)

 

cytuję "czyli ,że teraz się kończy? :( kurcze pokręciło mi sie wszystko , możesz mi bardziej uprościć ? hehe pewnie powiesz ,że bardziej się już nie da ;)"

 

nie rozumiem co masz na myśli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję: "hmm... czy na pewno nie jest karmiczny? Dzień i miesiąc urodzenia mają taki sam. Oczywiście wiele jest osób z tego samego dnia, ale sama liczba dnia ur. - 26 (karma miłości/ciała) nie mówiłaby o tym, że ich związek jest karmiczny? Mówią, że ludzie którzy posiadają 8/26 w swoim portrecie są ogólnie "karmiczni", że wikłają się w same relacje karmiczne.

Proszę Anastel, napisz co o tym myślisz, bo może jestem w błędzie :)"

 

Ludzie, którzy mają liczby karmiczne w swoim portrecie, moga odpracowac taka karme nie tylko w związku , bo można też w relacjach miedzyludzkich, z mamą, tta , siostrą itd..To ze dwie osoby maja ten sam dzień urodzenia jeszcze o niczym nie swiadczy, gdyby np. pan urodził się 8 dnia miesiąca a pani była numerologiczna 8 wtedy pojawia sie relacja karmiczna. W tym omawianym związku imeg nie jest to relacja karmiczna zaciągnieta długiem z poprzednich wcieleń, są powiązani sumą dróg życia 5 ale bez obciązenia. Inne związki moga również miec wspólną drogę 8 ale bez obciązenia:)) Mam nadzieje, ze w miarę sensownie Ci opisałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak się zastanawiam jak interpretować fakt ,że obecnie jestem w 9 roku możliwości , więc zgodnie z tym od września zacznę 1 rok który potrwa przez 2012 i jak się to ma do lat pustki? Czy jedno z drugim się nie wyklucza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że lata pustki to taki martwy okres, moze byc ze poznając kogoś w tych latach nie wniesie zbyt wiele do naszego życia a zwiazki mogą nie przetrwac. Ale nie należy sie tym sugerować, moze nie musi:) a te lata mozliwosci mówią jakie wibrację za sobą niosą. Stary cykl wycofuje się ze swego działania, a nowy wzrasta, nabierając sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...