Skocz do zawartości

Zła klątwa


demonicll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To mój pierwszy post na tym i forum. Post może będzie w złym dziale ale co mi tam. Szukam sposobu na rzucenie na kogoś klątwy. Jest w moim życiu osoba, która mnie wyśmiewa i nią gardzę. Chce żeby jej się coś stało, coś złamało, lub na coś zachorowała. Śmierci narazie jej nie życzę. Czy jest jakiś sposób na następujące klątwy? Jak je rzucić i co będzie potrzebne do ich stworzenia? Bardzo mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniew ktory jest w Tobie szkodzi najbardziej... Tobie. Moze lepiej zamknac bledne kolo nienawisci i wspolczuc tej osobie. To ze Ciebie wysmiewa swiadczy o niej i zapewne jej kompleksach. Takim ludziom tylko wspolczuc...

Nie rob drugiemu co Tobie niemile. Pomysl o tym. Zemsta niczego dobrego nikomu nie przyniosla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

Nikt ci tutaj takiej klątwy nie da. Przynajmniej nikt normalny.

 

Nikt nie może ci kazać lubić, współczuć czy kochać tą osobę i nie zamierzam w to wnikać.

 

Zamiast rzucać klątwy rozpocznij coś pożytecznego dla ciebie samej. Możesz ewentualnie pomodlić się do Boga/Bogów w których wierzysz o sprawiedliwe ukaranie za te czyny tą osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w żadnego Boga, chce żeby mu się cos stało, bardzo o to błagam, jeśli ktoś zna jakąś klatwe, prosze na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beneton123

Demonicll, jakbyś sobie najpierw regulamin tego forum przeczytał to byś wiedział, że tu recepty na klątwę nie dostaniesz, nie ten adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...