Jump to content

super i realistyczny sen

monia3033
 Share

Recommended Posts

przyśnił mi się chłopak twarzy do końca nie pamietam,nie znałm go ale w tym śnie czułam że bardzo go kocham, całowaliśmy sie to było takie realistyczne czułam jego usata na sobie to była taki namietny pocałunek obydwoje tego chclieiśmy , nagle sie znależliśmy w innym pokoju znowu sie pocałowaliśmy ale on powiedziałą że barkuje mu świec tak się bujaliśmy i w ogóle on powiedział że mu strasznie dobrze ze mna ,a następnie ja sie położyłam i on tak jakos połozył sie z owrtymi ustami na moich piersiach in patrzył mi prosto w oczy ,ale teraz po tym śnie cały czas o nim myśle pamietam jego usta zbliżające sie, jego zapach to bylo takie realistyczne i wspoaniałe chciuałabym coś takiego przezyc czułam że to prawdziwa miłość że ja jego kocham a on mnie ,nie wiem czy to ma jakis związek ale przed spanie myślałąm o moim przyjaciuelu w którym sie podko****e i że pewnie nie mam u niego szasn ale wposmnienie przytulaania zosatły itp ja bardzo marze żeby sie zakochać ze wzajemnością tak bardzo....a rten chłopak w śnie był bardzo czuły miły i całował z miłością i namietnie a potem miałam wrażenie że to zdarzyło sie naprawde smak jego ust miałam na ustach i mam wrazenie że zakcohałam sie w chłopaku ze snu

Edited by Guest