Jump to content

Proszę o interpretację!

Psotka
 Share

Recommended Posts

Guest Daffne
Ja: 10.02.1984

Mama: 16.06.1956

Witam :)

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

Drogi życia

Pierwsza osoba: 7/16/25/34

Druga osoba: 7/16/25/34/43

Suma dróg życia: 5/14/23/32/41/50/59/68/77

Związek karmiczny: TAK

Pierwsza osoba

DZ: 7/16/25/34

1PZ: 3/12

CP: 1/10

Druga osoba

DZ: 7/16/25/34/43

1PZ: 4/13/22

CP: 7/16

Jesteście relacją karmiczną. Twoje wibracje pokazują, że masz karmę związków w tym życiu do przepracowania 7/16, a Twoim zadaniem jest jej przepracowanie by osiągnąć szczęście w uczuciach.

Opis karmy związków 7/16:

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą: nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Pozostałe wibracje pokazują, że w wyniku ładowania sie w niekorzystne związki możesz cierpieć, ale poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże Ci odnaleźć harmonię. Możliwe liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się. Kolejna wibracja pokazuje,że należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

Jeśli zaś chodzi o Wasza relacje karmiczną to mamy zadaniem jest wesprzeć Cię w Twoich rozterkach,trudnościach uczuciowych, doradzić, pomóc wykorzystując swoje doświadczenia gdyż sama borykala się z podobnymi kłopotami w młodości zdaje się. Wiedz jednak, że każde ******ące na nas cierpienie jest po to by zrozumieć pewne rzeczy, by stawać się lepszym :).

Pozdrawiam :)

Dziękuję bardzo! Mam jeszcze jedną prośbę,- dotyczyć teraz będzie mnie i mojej "drugiej połówki" . Razem jesteśmy już 6lat. Czy to związek karmiczny? Proszę o odpowiedż,i z góry dziękuję.

Ja 10.02.1984

+ 18.05.1972