Jump to content

Proszę o interpretację!


Psotka
 Share

Recommended Posts

Guest Daffne
Ja: 10.02.1984

Mama: 16.06.1956

 

Witam :)

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 7/16/25/34

Druga osoba: 7/16/25/34/43

Suma dróg życia: 5/14/23/32/41/50/59/68/77

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 7/16/25/34

1PZ: 3/12

CP: 1/10

 

Druga osoba

DZ: 7/16/25/34/43

1PZ: 4/13/22

CP: 7/16

 

Jesteście relacją karmiczną. Twoje wibracje pokazują, że masz karmę związków w tym życiu do przepracowania 7/16, a Twoim zadaniem jest jej przepracowanie by osiągnąć szczęście w uczuciach.

 

Opis karmy związków 7/16:

 

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą: nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Pozostałe wibracje pokazują, że w wyniku ładowania sie w niekorzystne związki możesz cierpieć, ale poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże Ci odnaleźć harmonię. Możliwe liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się. Kolejna wibracja pokazuje,że należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

 

Jeśli zaś chodzi o Wasza relacje karmiczną to mamy zadaniem jest wesprzeć Cię w Twoich rozterkach,trudnościach uczuciowych, doradzić, pomóc wykorzystując swoje doświadczenia gdyż sama borykala się z podobnymi kłopotami w młodości zdaje się. Wiedz jednak, że każde ******ące na nas cierpienie jest po to by zrozumieć pewne rzeczy, by stawać się lepszym :).

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo! Mam jeszcze jedną prośbę,- dotyczyć teraz będzie mnie i mojej "drugiej połówki" . Razem jesteśmy już 6lat. Czy to związek karmiczny? Proszę o odpowiedż,i z góry dziękuję.

Ja 10.02.1984

+ 18.05.1972

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...