Skocz do zawartości

pechowy pierscionek


makowa_panienka

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa jest dziwna. kiedys kupilam pierscionek, z duzym krysztalem gorskim. bardzo go pragnelam, i gdy juz go mialam, przezywalam intensywny w doznania roznego rodzaju czas w zyciu. bylam bardzo zakochana w osobie ktora narazala mnie na straty finsnowe. czesto. pozniej go nie nosilam ze 3 lata. ostatnio sobie o pierscionku przypomnialam i ubralam go do opery. poszlam tego wieczoru na impreze.... i byla seria fatalnych akcji. najpierw zgubiony/ skradziony portfel, pozniej iphone zgubiony w drugiej polowie wieczoru. przyznam ze nigdy nie gubie niczego, nigdynie zdarzala mi sie taka sytuacja. zaznaczam rozniez ze nie bylam pijana. przedmioty zaczely poprostu znikac.poznalam niesamowitego faceta tego wieczoru. jednak... jego nr byl zapisany w telefonie. mam wrazenie ze gdy ubralam pierscionek wiele materialnych przedmiotow utracilam...

 

czy mozna ta sytuacje odwrocic? odczariowac, oczyscic i naladowac inna energia\???

 

jestem zdruzgotana tym wieczorem.

 

potrzebuje amuletu... jakiegos ochronnego - teoretycznie krysztal gorski nie poowinien chyba tak dzialac. jednak byl schowany 3 lata w ciemnym pudelku...

 

oh. poradzcie cos.

chcialabym zeby przedmioty utracone do mnie wrocily. kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowa_Panienko Kryształ oczyść w wodzie,i koncentrując się na nim patrząc na niego prześlij mu całą swoją energię wydychając na niego i powtarzając jakieś pozytywne słowa (Tak go naładujesz Swoją Energią) ,a jak go oczyścisz i naenergetyzujesz ,nie odstępuj go ,ani nie dawaj nikomu dotykać.

Schowany w pudełku poprostu nasiąknął różnego rodzaju energiami ,a energia może płynąć swobodnie przez czas i przestrezeń i nic nie stanowi przeszkody dla przepływu energii,również Człowiek jest istotą Energetyczną, Jezus powiedział-To Duch Panuje Nad Materią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że bycie w pudełku mu źle nie zrobiło, tylko po prostu jak nosiłaś go kiedyś to tym jest przesycony. A dwa, jedno z drugim może nie mieć wiele wspólnego, a nawet jeśli miało to raczej pierścionek dorzucił coś niefajnego ale musiałby by być jakoś strasznie negatywnie naładowany, żeby sam jeden załatwił Ci taką jazdę. Tak poza tym - dystans i pamiętaj, że na przedmiot najłatwiej "zwalić".

 

Edytuje bo jeszcze jedna opcja przyszła mi do głowy; z kryształem może nic nie być i mógł na Ciebie dobrze podziałać a ta sytuacja może miała coś zmienić w Twoim życiu, ale skupiasz się nie na tym aspekcie co trzeba(strata, frustracja) - zapomnij, to już było.

Edytowane przez JanJensen
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakie mi się nasuwa, skąd jest ten pierścionek.?

Tzn. gdzie go kupiłaś, od kogo dostałaś, czy w jaki sposób stał się w Twoim posiadaniu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że bycie w pudełku mu źle nie zrobiło, tylko po prostu jak nosiłaś go kiedyś to tym jest przesycony. A dwa, jedno z drugim może nie mieć wiele wspólnego, a nawet jeśli miało to raczej pierścionek dorzucił coś niefajnego ale musiałby by być jakoś strasznie negatywnie naładowany, żeby sam jeden załatwił Ci taką jazdę. Tak poza tym - dystans i pamiętaj, że na przedmiot najłatwiej "zwalić".

 

Edytuje bo jeszcze jedna opcja przyszła mi do głowy; z kryształem może nic nie być i mógł na Ciebie dobrze podziałać a ta sytuacja może miała coś zmienić w Twoim życiu, ale skupiasz się nie na tym aspekcie co trzeba(strata, frustracja) - zapomnij, to już było.

 

tak. racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tam proponuje byś wsadziła go pod zimną bieżącą wodą a potem na słońcu wysuszyła nosząc go na palcu... JA zawsze tak robię jak mam nową lub używaną biżuterie... Może pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...