Skocz do zawartości

Energia run do pentagramu?


Sogaroth

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze może się to wydawać dziwne ale wpadłem na następujący pomysł...

A gdyby tak do pentagramu(oczywiście wcześniej oczyszczonego),,władować" energie a tym samym właściwości poszczególnych run?Można by zrobić to w ten sposób aby na papierze(z tego co wiem to najłatwiej pochłania i oddaje energię) narysować runę a następnie po jej wcześniejszym naładowanie spróbować pentagramem ,,wyssać" energię z kartki do pentagramu?

I czy wtedy w pentagramie zostałyby właściwości i energia run?

Z pozdrowieniami,po dłuugiej nieobecności...Sogaroth...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

To już lepsze w mojej ocenie jest wpleść w pentagram cały alfabet (jest taki pentagram w sprzedaży) albo poszczególne runy. Nie widzę sensu i siły w proponowanej metodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twój pomysł wpadł umysł czyli na 99% będzie to niewypałem.
=> Przepraszam, ale czym pastował pan krawat, że Pański umysł zrobił tak [nie]zbędny wpis?

 

Sogaroth, więc generalnie: pomysł ciekawy. Właśnie to zrobiłem co zaproponowałeś. Ale mam tu wątpliwość. Pentagram sam w sobie nie jest zbyt przytulny, nawet jak wrzuciłem w niego energie danej runy. Więc zamknąłem pentagramy na papierze okręgami i wtedy było ok. Ale to dalej pentagram, tylko, że z nieco zniekształconym/zmienionym działaniem. Lepiej, żeby runa była kompletna, tzn nie wkładaj tam energii runy, a dorzuć całą runę, ale właśnie cały futhark/lub jego część wokół, dorzucając jeszcze jeden pierścień. Takie coś zadziała lepiej z bardziej "modelowalnymi" znaczkami. Pentagram jest bardzo silny, jak większość opartych na działaniu FI/złotego podziału etc. , więc od strony działania, raczej go nie ulepszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie co miało wpaść na ten pomysł aby wypalił?

 

Ogólnie to wszystkie te rzeczy powstały nie z umysłu, ale z przestrzeni gdzie umysł odebrał i przetworzył informacje w formie abstrakcyjnej w postaci symboli i modelów magicznych - a z tego co ja widzę Ty wpadłeś na pomysł aby ze starego zrobić nowe, nie mówię, że jest to zły pomysł ale fajerwerków bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wszystkie te rzeczy powstały nie z umysłu, ale z przestrzeni gdzie umysł odebrał i przetworzył informacje w formie abstrakcyjnej w postaci symboli i modelów magicznych - a z tego co ja widzę Ty wpadłeś na pomysł aby ze starego zrobić nowe, nie mówię, że jest to zły pomysł ale fajerwerków bym się nie spodziewał.

 

To naprawdę fascynujące, bo co jeśli okaże się, że fizycy i matematycy zajmujący się fraktalami znaleźli to występujące w przyrodzie i w człowieku, przewijające się wszędzie(zarówno alfabety ,w tym runiczny, jak również wzory geometryczne) i żaden umysł nie odebrał tego i nie przekształcał, tylko po badaniach dostawali gotowca na monitorze, kiedy otrzymane dane wrzucali do programów graficznych i dziwili się jakim cudem wyszło im to co wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę fascynujące, bo co jeśli okaże się, że fizycy i matematycy zajmujący się fraktalami znaleźli to występujące w przyrodzie i w człowieku, przewijające się wszędzie(zarówno alfabety ,w tym runiczny, jak również wzory geometryczne) i żaden umysł nie odebrał tego i nie przekształcał, tylko po badaniach dostawali gotowca na monitorze, kiedy otrzymane dane wrzucali do programów graficznych i dziwili się jakim cudem wyszło im to co wyszło.

 

cool-story-bro-jesus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...