Jump to content

Rak a inne znaki zodiaku


werona
 Share

Recommended Posts

Rak – Baran

Księżycowy, delikatny Rak niewiele ma wspólnego z ognistym, pełnym temperamentu Baranem, tak więc ich związek nie należy do najłatwiejszych [chyba, że w ich osobowościach dominuje ascendent]. Porywczy, zapalczywy Baran realizuje się w czynach, snuciu [i realizowaniu] śmiałych planów, tymczasem dla Raka jest to ziemia nieznana, przed którą czuje lęk. Wrażliwy i delikatny, nie rozumie tryskającego energią Barana. Rak boi się nowości, jest konserwatystą, lubi marzyć, pielęgnuje wspomnienia i uwielbia magię życia. Jest zdeklarowanym pacyfistą, nie znosi konfliktów; pragnie stworzyć wokół siebie przyjazny, harmonijny klimat, zapewniający mu poczucie bezpieczeństwa. A Baran uwielbia walczyć, zmagać się z przeciwnościami, rywalizować z otwartą przyłbicą. Jeśli mu tego brakuje, sam dąży do konfliktu, stymuluje sytuację zagrożenia.

Jeśli więc oba znaki zechcą być ze sobą, czeka je mnóstwo trudności i przeciwieństw. Baran pragnie związku dynamicznego, pełnego ruchu i częstych zmian. Rak dąży do spokoju i stabilizacji, chce stworzyć ciepłe ognisko domowe i nie w głowie mu ciągła pogoń za coraz nowymi „atrakcjami”. Baran, po pierwszych próbach [najczęściej nieudanych] „rozruszania” partnera, skłonienia go do entuzjastycznego rzucenia się w wir życia, bardzo szybko straci cierpliwość. Nie będzie w stanie zrozumieć humorów skomplikowanego charakteru Raka. Tak więc stały związek tych dwóch znaków jest najczęściej niemożliwy. Pani Baran jest zbyt niezależna, zuchwała i bezkompromisowa dla Pana Raka; daleko jej do wizji żony i matki, tworzącej ciepło domowego ogniska. Pan Baran, choć dzielny i dający sobie doskonale radę z przeciwnościami losu. Jest zbyt brutalny, za mało delikatny i za bardzo spontaniczny dla marzycielskiej Pani Rak.

 

Rak – Byk

Jest wiele wspólnego między tymi dwoma znakami, dlatego mogą one stworzyć stały, harmonijny związek. Pan Rak jest bardzo czuły na kobiece wdzięki, a Pani Baran, łagodna, wrażliwa i emanująca kobiecością, wywiera na nim piorunujące wrażenie. Na nieśmiałym Raku sprawia wrażenie obiecanej ziemi marynarzy, latarni morskiej świecącej kojącym, domowym światłem. Światłem, które sprawia, że od razu czuje się jak w domu, gdzie czeka na niego wymarzony ideał. Kiedy Pani Rak spotyka Pana Byka, od razu uderza ją jego spokój, nienaganne maniery i rozwaga. Jednocześnie emanuje z niego silny mężczyzna, temperament pragmatyka i realisty, a dla niej, księżycowej, kruchej istoty, to prawdziwy punkt oparcia.

Nie dochodzi między nimi do miłości od pierwszego wejrzenia, bo żadne z nich nie traci zbyt łatwo głowy; uczucie rodzi się powoli, stopniowo, niczym starannie podlewana roślina, która pewnego dnia rozkwitnie wspaniałym kwiatem. Będzie to związek solidny, trwały i oparty na zdrowej równowadze pomiędzy uczuciem i materią: Rak wniesie do niego uczuciowość i bogate życie wewnętrzne, co jest słabym punktem partnera. Byk jest zdeklarowanym materialistą, wyposażonym w ogromną dawkę zdrowego rozsądku, pokonującym życiowe problemy. Te zalety są dla Raka bezcenne. A stąd już bardzo blisko do tradycyjnych wartości: rodziny, dzieci, domowego ogniska. Obydwoje są konserwatywni, marzą o pięknym domu pełnym dzieci, komfortowym życiu. Nawet jeśli Pani Rak nie zawsze jest rozumiana przez prozaicznego Byka, to musiałoby dojść do jakiejś prawdziwej katastrofy czy kataklizmu, by ulec destrukcji.

 

Rak – Bliźnięta

Związek tych dwóch znaków nie należy do najbardziej solidnych, bo obydwoje są dość infantylni i potrzebują partnera, który zapewni im prawdziwe oparcie. Rak jest bardziej stabilny od Bliźniąt, przynajmniej jeśli chodzi o realizację aspiracji, ale jego wrażliwość sprawia, że jest dość tchórzliwy; niestały, ciągle zmieniający zdanie Bliźniak nie jest w stanie zapewnić mu wymarzonego poczucia bezpieczeństwa. Obydwoje są idealni jako wieczni narzeczeni, potrafią fascynować, uwodzić się, „bawić w dom” i zaskakiwać. Nie dopadają ich sprawy dnia codziennego, nie ma więc powodu do nieporozumień. Jednak, prędzej czy później, różnice charakterów staną się dominujące i związek zaczyna się chwiać. Kiedy Rak jest kobietą, jej instynkt macierzyński każe jej wierzyć, że jeśli odpowiednio „popracuje” nad partnerem, to ten radykalnie się zmieni, stanie się odpowiedzialny i opiekuńczy. Jest to zazwyczaj pobożne życzenie, partner się nie zmienia, co wpędza Panią Rak w głęboką depresję, objawiającą się częstymi wybuchami płaczu. Ale Bliźniak, obojętny na emocje, zupełnie nie rozumie o co chodzi. Często staje się bezpardonowy i okrutny, nie jest w stanie długo znosić podobnej sytuacji i dość prędko bierze nogi za pas. Jest gotów powrócić, jeśli partnerka zmieni swoje postępowanie, co raczej też rzadko wchodzi w rachubę.

Jeśli Rak jest mężczyzną, sytuacja jest zazwyczaj prawie identyczna. On szuka kogoś, kto da mu dużo czułości, będzie się nim opiekować, znosić jego zmienne humory i szanować jego zamykanie się w wewnętrznym świecie. A Pani Bliźniak jest czuła i opiekuńcza, ale tylko wtedy kiedy ma na to ochotę; jest zbyt racjonalna by rozumieć i znosić humory partnera, zbyt gadatliwa by milczeć [gdy on przebywa w swoim świecie]. Poza tym Bliźniak dość późno myśli o założeniu rodziny i stabilizacji, a jeśli już ulegnie, pozostawia Rakowi większość obowiązków rodzinnych.

 

Rak – Rak

Jak to zwykle bywa w przypadku partnerów z tego samego znaku, początki związku są „lekkie, łatwe i przyjemne”, ale z czasem okazuje się, że bardzo daleko do wymarzonej sielanki. Na początku rozumieją się bez słów, zachwycają się romantycznym zachodem słońca na plaży, spacerami w blasku księżyca, rozczulają nad bezdomnym kotkiem, słuchają tej samej muzyki, lubią te same potrawy i wyrafinowany, subtelny seks. Obydwoje cenią tradycję, przeżywają podobne emocje, zwierzają się sobie z lęków i niepokojów i wyobrażają sobie wspólną, świetlaną przyszłość. Mają wyjątkowo bujną wyobraźnię, która często potrafi przesłonić im prawdę o partnerze i osłabić poczucie rzeczywistości. Po pewnym czasie wkracza jednak brutalna i prozaiczna prawda o życiu, ze wszystkimi jego problemami i to działa na Raka jak przysłowiowy kubeł zimnej wody. Każde z nich szuka w partnerze siły i solidnego punktu oparcia, stara się „otrząsnąć” go ze stanu błogiej inercji i sprawić, by w końcu zajął się organizacją rodzinnego życia. Czar jednak szybko pryska, obydwa Raki czekają, że to ta druga strona wykaże się inicjatywą i energią działania, licząc na jej dobrą wolę, ale dość prędko dochodzi do całkowitego rozczarowania. Piękne dni, jakie wspólnie przeżywali, należą do przeszłości, ustępując miejsca głębokiemu rozczarowaniu i zniechęceniu. Lenistwo, brak inicjatywy stają się nie do zniesienia. Czasem zdarza się, że jedno z nich weźmie w końcu sprawy w swoje ręce, zacznie działać i stanie się odpowiedzialny – wtedy związek ma szansę przetrwać i mieć się zupełnie dobrze. Zdarza się także, że Rak będzie nadal tkwił w związku, w którym nie czuje się szczęśliwy i bezpieczny, bo trudno mu znieść myśl o rozstaniu – jest przecież wyjątkowo wrażliwy. Chyba, że na horyzoncie pojawi się nowa miłość...

 

Rak – Lew

Lew i Rak, to znaczy Słońce i Księżyc, główne gwiazdy znaków zodiaku, połączone mityczną aurą, ale... pełne znaków zapytania. Słoneczne światło ogrzewa nas w dzień, Księżyc rozświetla niebo nocą – tak więc znajdują się na antypodach, a jednocześnie uzupełniają się nawzajem. Światło Księżyca jest tylko odbiciem słonecznych promieni, co od razu wskazuje kto jest tu znakiem dominującym – Lew bez wątpienia rządzi i króluje w tym związku, narzuca swoją wolę w sposób despotyczny i zarazem pełen ciepła. Kiedy miłość dopadnie Panią Rak i Pana Lwa, mogą bardzo szybko dojść do porozumienia. Ona jest przecież kobietą –dzieckiem, szukającą opiekuńczego, silnego partnera i życiowego przewodnika. On – ojcowski, autorytarny, a jednocześnie szlachetny i wspaniałomyślny, gotów jest korygować fantazje sentymentalne partnerki, ale również pobłażliwie wybaczać i tolerować niektóre kaprysy. I wszystko będzie dobrze, jeśli obydwoje nie będą przekraczać wyznaczonych granic. Ona będzie oczarowaną jego urokiem, pełną admiracji partnerką, musi jednak pohamować swoje zapędy „udomowienia” wybranka, bo udomowiony Lew staje się smutny, ponury i nudny, jak prawdziwy lew na wybiegu ogrodu zoologicznego. On z kolei musi uważać i nie narzucać swej woli bez względu na okoliczności, bo Panią Rak bardzo łatwo zranić, a poza tym nie lubi być spychana na drugi plan.

Odwrotna kombinacja [Pani Lew i Pan Rak] jest bardziej problematyczna. On niełatwo zrezygnuje z dominującej roli, nawet jeśli jest typowym przedstawicielem znaku: łagodnym marzycielem, skłonnym do ustępstw. Partnerka, która weźmie na siebie większość obowiązków i będzie się o wszystko troszczyć, może mu nawet odpowiadać; ale władzy oddać nie ma zamiaru i dąży do tego, by zawsze mieć ostatnie słowo. Trzeba także pamiętać, że Rak jest wielkim tradycjonalistą i zbyt wyzwolona, pełna inicjatywy partnerka budzi w nim lęk. Nigdy nie dopuści do sytuacji, żeby to ona nosiła spodnie w rodzinie...

 

Rak – Panna

Spotkanie Wody z Ziemią zawsze owocuje płodnością i trwałością. Tak samo dzieje się w przypadku tych dwóch znaków, choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że Panna jest zbyt racjonalna, za bardzo się kontroluje by dzielić życie z wiecznie rozedgranym, emocjonalnym Rakiem. Może się zdarzyć, że na początku znajomości nie poczują do siebie zbytniej sympatii z powodu ogromnych różnic w sposobie bycia i podejściu do spraw życiowo – egzystencjalnych. Jednak po bliższym poznaniu odkrywają w sobie ukryte skarby... Panna, zarówno kobieta jak mężczyzna jest prawdziwym „mózgowcem”: racjonalna, kalkulująca, wręcz maniakalna w detalach, ale odczuwa silną potrzebę potwierdzenia, aprobaty swego działania i z pewnością znajdzie je właśnie u Raka. Zakochana Panna jest zdolna do poświęceń i potrafi wspaniale zaspokoić egocentryzm Raka, dla którego taka praktyczna i przedsiębiorcza partnerka jest prawdziwą manną z nieba.

W dziedzinie seksu łagodny i delikatny Rak potrafi pokonać rezerwę i wstydliwość Panny, co sprawia, że ich życie intymne jest na ogół udane i harmonijne. Trzeba sporo wysiłku i dobrej woli by oba znaki zaczęły tolerować swoje wady: Panna nie powinna zbyt ostro krytykować partnera, bo może śmiertelnie go zranić. Rak będzie musiał nauczyć się powściągliwości w okazywaniu swych humorów i kaprysów. Obydwoje poszukują w życiu stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa i są gotowi zapewnić je partnerowi, chociaż każde z nich zrobi to innymi metodami. Dobra wola i współpraca zapewnia temu związkowi długą przyszłość. Będą się nawzajem uzupełniać : Rak [kobieta lub mężczyzna] będzie biegunem uczuć i emocji, a Panna [kobieta lub mężczyzna] zajmie się praktyczną stroną życia i taki podział ról mocno skonsoliduje ten układ.

 

Rak – Waga

Mogło by się wydawać, że przedstawiciele tych dwóch znaków powinni od razu się ze sobą dogadać, tymczasem wcale tak się nie dzieje. Księżyc i Wenus, znaki rządzące Rakiem i Wagą, na ogół doskonale się uzupełniają, jednak pomiędzy Wodą a Powietrzem nie dochodzi do jakichś większych emocji czy wibracji. Rak i Waga są romantykami od urodzenia, kultywują w sobie ogromną potrzebę miłości: Rak jest instynktowny i łatwo poddaje się falom uczuć; Waga jest romantyczna, estetyczna, kategoryczna, jej zachowanie jest pełne dystansu. Oba znaki poszukują harmonii i spokoju, co dla Raka oznacza znalezienie sobie wygodnego, bezpiecznego gniazda, prawdziwego domowego ogniska, a dla Wagi to relacje międzyludzkie i delikatna równowaga pomiędzy umysłem i sercem. Tak więc oba znaki posiadają zupełnie inną wrażliwość, toteż raczej nie grozi im miłość od pierwszego wejrzenia, ale pomimo tego dość często prowadzi do stałego związku. Początkowo wydaje się im że znaleźli dobrą wróżkę czy księcia z bajki. Rak staje się uosobieniem czułości i dobroci; Waga – doskonała i skłonna do ustępstw. Jednak prędzej czy później Rak zaczyna pokazywać swoje humory, staje się kapryśny, dąsa się, jest nieobecnym duchem i nie rozumie co się z nim dzieje. Waga ma wrażenie, że znalazła się w pułapce, brakuje jej harmonii, a jej racjonalny umysł buntuje się wobec niezrozumiałych wybuchów emocjonalnych partnera. Poza tym Rak nie lubi „bywać”, męczy go światowe życie, woli zacisze domowe i prywatność. A Waga odczuwa silną potrzebę bycia z ludźmi i nie znosi zamknięcia w czterech ścianach domu. Aby związek przetrwał, pomimo rozlicznych różnic, potrzebna jest interwencja innych znaków astralnych.

 

Rak – Skorpion

Woda jest tutaj wspólnym mianownikiem związku: dla Raka przeźroczysta i obfita; dla Skorpiona mętna i podziemna. Oba znaki są bardzo płodne, kreatywne i posiadają niezwykłą witalność. Pomiędzy Rakiem i Skorpionem istnieje instynktowne porozumienie, szybko dochodzi do zakochania się. Ale jest w tym wszystkim składnik fatalizmu, jak zwykle gdy w układ wtrąca się Pluton [skorpion], a z nim nic nigdy nie jest proste. Ciągle dochodzi do jakiś zawirowań, komplikacji, życie podobne jest do magicznego lasu, w którym wszędzie pełno niebezpiecznych pułapek, ale jednocześnie ukrytych skarbów. Dzięki swojej intuicji, Rak od razu odczuwa dreszczyk emocji i chociaż jest wrażliwy i dość słaby, nie boi się zbliżenia do groźnego, mrocznego Skorpiona; uwodzi go jego penetrujące, zmysłowe spojrzenie i daje się wciągnąć w wir emocji sentymentalnych i erotycznych. Skorpion też nie pozostaje obojętny wobec czułego i jednocześnie zmysłowego uroku Raka, który lśni tysiącem połyskliwych światełek; instynktownie czuje, że to światło może rozświetlić jego mroczny świat i wyzwolić go z ciemności. Powstaje związek pełen emocji [także trudności] i naprawdę fascynujący. Rak wydaje się być stworzony do roli ofiary, Skorpion prawie zawsze potrafi narzucić swą żelazną wolę, ale partner też umie tyranizować swoimi humorami i zmiennością nastrojów. W efekcie Rak nieźle znosi ten układ, doskonale wie, że Skorpion potrzebuje zmyć swoje rozterki i problemy w czystej wodzie swego partnera. W tym związku bardzo ważną rolę odgrywa erotyka. Życie intymne jest pełne pasji, często gwałtowne, jakby chodziło o śmierć i życie. Kiedy wydaje się, że związek się rozpadnie [bo tak wiele ich dzieli], to właśnie erotyka sprawia, że zostają ze sobą. W tej dziedzinie są naprawdę dla siebie stworzeni.

 

Rak – Strzelec

Wydaje się, że pomiędzy tymi dwoma znakami nigdy nie dojdzie do porozumienia, a jednak na ogół żyją razem długo i szczęśliwie. Woda [Rak] i Ogień [strzelec] nie idą ze sobą w parze, ale „księżycowe dzieci”, delikatne i emocjonalne oraz ciepli, życzliwi i prostolinijni „protegowani Jowisza i Neptuna”, jeśli spotkają się we wczesnej młodości, raczej nie mają szansy na udany związek. Niedojrzały Rak zaczyna powoli wychodzić ze swojej skorupy, ale jest jeszcze infantylny, humorzasty, dość leniwy i nieśmiały. Tymczasem Strzelec rzuca się w wir życia, ma mnóstwo przyjaciół, snuje śmiałe plany na przyszłość i nieustannie się zako****e. Nic więc dziwnego, że Rak widzi w Strzelcu hałaśliwego i zaborczego lekkoducha, a dla Strzelca Rak jest uosobieniem płaczliwego nudziarza i nieudacznika. Ich związek nie potrwa długo i to Strzelec przetnie więzy, które ograniczają jego ukochaną wolność. Rak będzie cierpiał w milczeniu i z godnością.

Kiedy oba znaki dojrzeją a ekspansywność i żywiołowość Strzelca stracą impet, Rak ma okazję by nałożyć mu uzdę i pokazać uroki życia rodzinnego. A Strzelec, dla którego wolność jest bardzo ważna, z wiekiem zaczyna cenić i kultywować tradycję, więc perspektywa ciepłego, przytulnego, pełnego dzieci gniazdka wcale nie jest mu niemiła. Ceni czułego, wiernego i wrażliwego partnera, który potrafi mu stworzyć prawdziwy dom. Dlatego ich wspólne życie jest naprawdę udane. Zwłaszcza że oboje lubią komfort, przyjemności, no i wyśmienitą kuchnię.

 

Rak – Koziorożec

Teoretycznie, dwa pozostające w opozycji znaki powinny pasować do siebie jak ulał, gdyż są jakby dwiema „połówkami” tej samej całości, syntezą niezniszczalnej harmonii. Jednak w praktyce alchemia między nimi wcale nie jest czymś oczywistym. Każdy ze znaków powinien być świadom własnych ograniczeń i respektować u partnera zalety [które dla niego samego są uważane za wady] i zrozumieć, że doskonale się wzajemnie uzupełniają. Rak i Koziorożec znajdują się na prawdziwych antypodach. Rak reprezentuje dzieciństwo; Koziorożec – starość. Rak jest pieszczony przez łagodny Księżyc – Koziorożcem rządzi Saturn, symbol srogości i racjonalnego działania. Spotkanie tak odmiennych osobowości wcale nie jest łatwe, ale obydwoje mogą wiele się od siebie nauczyć i uzupełniać nawzajem. Największą trudnością dla Raka będzie skruszenie twardego, opornego pancerza Koziorożca, który poza tym jest osobą wyjątkowo ostrożną i niełatwo poddającą się uczuciom. Nie oznacza to wcale, że jest on zupełnie pozbawiony ciepła i romantyzmu, ale po prostu lęka się je okazać, obawia się zranienia i rozczarowania. Dlatego woli postępować ostrożnie i kontrolować emocje. Rak posiada wyjątkowe zdolności by skruszyć defensywną postawę partnera. Drobnymi kroczkami potrafi obudzić w partnerze instynkty opiekuńcze i potrzebę okazywania czułości. W ten sposób rodzi się między nimi uczucie, które zazwyczaj nie mija do końca życia. Koziorożec nie pozostaje obojętny wobec „seksowności” Raka; otwiera się, co prawda powoli, na tę sferę życia, ale kiedy zrzuci z siebie zahamowania dojdzie do wniosku, że seks jest najwspanialszy tylko wtedy, gdy partnerów łączy głębokie uczucie. Taki idealny związek powstaje przede wszystkim wtedy gdy Rakiem jest kobieta, a Koziorożcem mężczyzna. W odwrotnym przypadku mężczyzna niechętnie przyjmie pasywną rolę i z trudem zniesie autorytarną Panią Koziorożec.

 

Rak – Wodnik

Jeśli dojdzie do spotkania tych dwóch znaków, to następuje jakby cud, a ich związek wykracza poza ogólnie przyjęte ramy. Rak jest kwintesencją emocji, przepełnia go nostalgia i wspomnienia. Wodnik podchodzi do przyszłości zdecydowanie i ze stanowczością. Wydaje się być całkowicie odporny na zmienność nastrojów i humorów partnera. Oba znaki są obdarzone dużą dozą fantazji; Rak może uskrzydlić swego partnera [który i bez tego często ma głowę w chmurach], a Wodnik jest w stanie oderwać Raka od rzeczywistości.

Zderzenie z realnym życiem i jego problemami bywa dla obu znaków bardzo bolesne, a nawet okrutne, bo tkwią głęboko w świecie iluzji i marzeń, odrzucają wszystko co nie jest im na rękę. Jednak zwłaszcza Pani Rak gotowa jest się poświęcić i wziąć na siebie przyziemne obowiązki, ale żąda w zamian ogromnej ilości uczuć i ciągłych potwierdzeń, że jest nadzwyczajna i kochana. A także wymaga opieki z jego strony i współpracy przy tworzeniu domowego ogniska. To nie jest łatwe zadanie, gdyż Wodnik jest z natury osobą bardzo niezależną, nie znosi żadnych reguł i niezbyt lubi osiadłe, spokojne życie. Musi mieć wokół siebie liczne grono przyjaciół i znajomych i nie wymaga od partnera by dzielił z nim te rozrywki. Wymaga dużego marginesu wolności, ku wielkiemu zmartwieniu Raka, który wolałby widzieć swą drugą połówkę w domu i mieć ją na własny, wyłączny użytek. W dziedzinie uczuć też dochodzi do nieporozumień: Wodnik jest czuły i szarmancki, ale niekoniecznie dla tylko jednej osoby, gotów jest kochać wszystkich i równo obdarzać ich uczuciem. I wcale nie dlatego, że jest z natury niewierny. Po prostu ma wyjątkowo szerokie horyzonty, życie z nim może przynosić mnóstwo niesamowitych wydarzeń i niespodzianek, po których następuje czas wyciszenia i spokoju. Jeśli Rak zrozumie i zaakceptuje potrzeby partnera, będą żyli ze sobą długo i szczęśliwie.

 

Rak – Ryby

To magiczne spotkanie dwóch dusz, podobnych do siebie i natychmiast rozpoznających się w tłumie. Obydwoje są znakami Wody, posiadają tę samą wrażliwość, ogromną skalę emocji, nieposkromioną fantazję i wręcz mediumiczną intuicję. To relacja pełna ciepła, słodyczy, mnóstwa czułości i pozytywnych uczuć. Podczas pierwszej fazy tej już magicznej historii miłosnej, obydwoje mogą bez trudności osiągnąć szczyty... Szczyty wzajemnego zrozumienia i całkowitej harmonii niczym dwa, doskonale zestrojone instrumenty muzyczne. Miłość pozwala im pokonać wszystkie problemy dnia codziennego i zapomnieć o prozie życia.Obydwoje posiadają zdolność dawania [zwłaszcza siebie] ukochanej osobie, co owocuje wspaniałą intensywnością uczuć, „płyną „ na tych samych falach, przeżywają cudny sen na jawie, dążą do tych samych celów i chcą realizować te same marzenia. Jednak w późniejszej fazie znajomości, kiedy przestają być niebieskimi ptakami i zaczynają wić wspólne gniazdko, zaczynają się kłopoty. Nieuniknione, brutalne zderzenie z przyziemną rzeczywistością jest dla nich niemiłym zaskoczeniem. Brak realizmu i zmysłu praktycznego sprawia, że budowanie rodziny staje się wyjątkowo skomplikowanym przedsięwzięciem. Panuje chroniczny chaos, brak racjonalnego planowania burzy idylliczną atmosferę pierwszych miesięcy i nieuchronnie prowadzi do wzajemnych oskarżeń i kłótni. Aby związek przetrwał te wszystkie burze, oboje partnerzy powinni równo podzielić obowiązki i odnieść się do Ziemi, elementu wspólnego dla obu znaków. A przede wszystkim nie pozwolić by tak piękny związek cieszył się ogromnym szczęściem i nie wpadł w otchłań.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Z baranem zero porozumienia bo próbowałam - z bliżniakami mnóstwo inteligentnych rozmów intensywny seks i ....nic poza tym - z panną może i by się udało ale pan panna miał mamusię-terrorystkę:)) - z lwem seks super życie może i też ale nam nie wyszło bo ja nie byłam gotowa na związek ( teraz żałuję) - ze strzelcem zero porozumienia totalnie ( wkurzyło mnie że jego zdanie jest ważniejsze od mojego) - tak naprawdę tylko ryby mnie przyciągnęły do siebie na lata - rozwaliło się bo Pani lew wygrała pojedynek o niego a ze mnie wyszła wenus w bliżniaku. Ostatnio biega za mną skorpion - demoniczny małomówny stawiający na swoim i strasznie seksowny :))) Zobaczymy jak będzie- pozdrawiam :))

Edited by dorota74
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...