Skocz do zawartości

Prośba o interpretację - seria podobnych koszmarów


Denial

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio co jakiś czas trafia mi się koszmar o - z grubsza mówiąc - identycznej tematyce:

 

Ktoś w moim snach robi mi krzywdę z premedytacją. I czerpie z tego satysfakcję.

 

Za każdym razem jest to ktoś, co do kogo mam złe wspomnienia - ale to już przeszłość, dawno zostawiłam to za sobą. Niepokoi mnie więc, że teraz te osoby "wracają" w snach.

 

Za każdym razem walczę z całych sił o swoje życie lub zachowanie zdrowia (jeden sen był na przykład o wykonywanej wbrew mojej woli operacji na mnie), próbuję uciec, lub zabarykadować się, bronić - ale odnoszę porażkę.

 

O co może chodzić? Pomocy :( Muszę rozpracować o co chodzi. Dość już mam bólu i umierania we śnie, a ciężko mi już zrzucać to tylko na karb stresu. Już nie raz byłam zestresowana, ale nic takiego się nie działo. W całym moim życiu koszmary mogłam policzyć na palcach jednej ręki - a teraz to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. skoro nie czujesz sie ostatnio zestresowana, ani ie masz zadnych zyciowych problemow - to albo sny ostrzegaja cie przed nadchodzacymi, albo ktos z przeszlosci ci zle zyczy (zle oko) Popytaj sie w dzialach o magii, tych sprawach na pewno jest wiele ludzi ktorzy sie na tym znaja lepiej ode mnie i Ci pomoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmar sam w sobie może ostrzegać przed konfliktami lub (i tu ta operacja) przypomina, że najwyższy czas zadbać o zdrowie. Nieudana ucieczka czy próba obrony, to nie załatwienie jakieś sprawy, możliwe, że właśnie związanej z osobami, które Ci się śnią. Zostawienie za sobą przeszłości i pogodzenie się z nią to nie to samo co rozwiązanie problemu czy sprawy do końca. Mogą też Cie ostrzegać, że ktoś z Twojego bliskiego otoczenia spiskuje z twoimi wrogami. W każdym razie jest osoba, lub osoby, które mają złe zamiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Maliboo - jestem zestresowana. Tylko, że zawsze sobie z tym radziłam i nie miałam koszmarów. Teraz mam. Coś się zmieniło. A jeśli chodzi o magię, to przepraszam, ale nie wierzę w takie rzeczy. Co innego jednak psychoanaliza i interpretowanie symboliki.

 

Autumn Fairy - po prostu mam problemy ze zdrowiem.

 

Zostawienie za sobą przeszłości i pogodzenie się z nią to nie to samo co rozwiązanie problemu czy sprawy do końca

 

Te problemy (z tymi osobami) są rozwiązane i daleko za mną.

 

Ale może i racja w tym jednym... Może po prostu nie wystarczy "zamknąć drzwi". Mam do tego tendencje, bo unikam konfrontacji w obawie, że coś mnie przerośnie. Hmmmm... i chyba teraz odpowiedziałam sama sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...