Jump to content

Prośba o interpretację - seria podobnych koszmarów


Denial
 Share

Recommended Posts

Ostatnio co jakiś czas trafia mi się koszmar o - z grubsza mówiąc - identycznej tematyce:

 

Ktoś w moim snach robi mi krzywdę z premedytacją. I czerpie z tego satysfakcję.

 

Za każdym razem jest to ktoś, co do kogo mam złe wspomnienia - ale to już przeszłość, dawno zostawiłam to za sobą. Niepokoi mnie więc, że teraz te osoby "wracają" w snach.

 

Za każdym razem walczę z całych sił o swoje życie lub zachowanie zdrowia (jeden sen był na przykład o wykonywanej wbrew mojej woli operacji na mnie), próbuję uciec, lub zabarykadować się, bronić - ale odnoszę porażkę.

 

O co może chodzić? Pomocy :( Muszę rozpracować o co chodzi. Dość już mam bólu i umierania we śnie, a ciężko mi już zrzucać to tylko na karb stresu. Już nie raz byłam zestresowana, ale nic takiego się nie działo. W całym moim życiu koszmary mogłam policzyć na palcach jednej ręki - a teraz to...

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. skoro nie czujesz sie ostatnio zestresowana, ani ie masz zadnych zyciowych problemow - to albo sny ostrzegaja cie przed nadchodzacymi, albo ktos z przeszlosci ci zle zyczy (zle oko) Popytaj sie w dzialach o magii, tych sprawach na pewno jest wiele ludzi ktorzy sie na tym znaja lepiej ode mnie i Ci pomoga

Link to comment
Share on other sites

Koszmar sam w sobie może ostrzegać przed konfliktami lub (i tu ta operacja) przypomina, że najwyższy czas zadbać o zdrowie. Nieudana ucieczka czy próba obrony, to nie załatwienie jakieś sprawy, możliwe, że właśnie związanej z osobami, które Ci się śnią. Zostawienie za sobą przeszłości i pogodzenie się z nią to nie to samo co rozwiązanie problemu czy sprawy do końca. Mogą też Cie ostrzegać, że ktoś z Twojego bliskiego otoczenia spiskuje z twoimi wrogami. W każdym razie jest osoba, lub osoby, które mają złe zamiary.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Maliboo - jestem zestresowana. Tylko, że zawsze sobie z tym radziłam i nie miałam koszmarów. Teraz mam. Coś się zmieniło. A jeśli chodzi o magię, to przepraszam, ale nie wierzę w takie rzeczy. Co innego jednak psychoanaliza i interpretowanie symboliki.

 

Autumn Fairy - po prostu mam problemy ze zdrowiem.

 

Zostawienie za sobą przeszłości i pogodzenie się z nią to nie to samo co rozwiązanie problemu czy sprawy do końca

 

Te problemy (z tymi osobami) są rozwiązane i daleko za mną.

 

Ale może i racja w tym jednym... Może po prostu nie wystarczy "zamknąć drzwi". Mam do tego tendencje, bo unikam konfrontacji w obawie, że coś mnie przerośnie. Hmmmm... i chyba teraz odpowiedziałam sama sobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...