Skocz do zawartości

Czuję się samotna


marta938

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu czuje sie strasznie samotna...

Mieszkam z chłopakiem i jego rodziną w warszawie.Moja rodzina mmieszka 350 km dalej.

Nie mam tutaj nikogo z kim mogłabym porozmawiać....

Chłopak to ne to samo co przyjaciółka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto, zacznij chodzic ze swoim chłopakiem na imprezy, albo zapisz sie do wolontariatu, rób cokolwiek co będzie tobie sprawiało przyjemnośc i gdzie będzie jakaś grupa ludzi, bądz otwarta, i znajomi sami się znajdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Gaja11

Martusiu Postaraj się zrobić coś tylko dla siebie. Zapisz się na jakiś kurs, rozwijaj swoje zainteresowania a przy tym na pewno poznasz ciekawych ludzi być może nawiążesz nowe przyjaźnie :) Zawsze trudno jest nam gdy jesteśmy daleko od bliskich nam osób. Zacznij myśleć o sobie ! Głowa do góry! Pozdrawiam Cię serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie mam już faceta, rodzinę mam 300 km stąd, a siedzę w wawie. Mam tylko paru znajomych, z którymi się tu spotykam i też czuję się czasami samotna. Napisz do mnie, to się umówimy na kawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziewczyny, to ja też jestem chętna na kawę, nawet mimo tego, że mam przyjaciółkę w Warszawie :) Brakuje mi kogoś, z kim można porozmawiać o hipnozie, reinkarnacji, snach i takich rzeczach. Możemy się umówić gdzieś w centrum na filiżankę kawy/herbaty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

najgorsza jest samotność wśród ludzi. mówisz, że mieszkach z chłopakiem i jego rodziną a czujesz się samotna. owszem, przyjaciółki to inna bajka, ale często jest też tak, że rodzina do której się "wstępuje" nie jest przychylna nowej osobie. ja tak mam od 25 lat...w rodzinie mojego ojca wszyscy dzielą się na "my" i "oni" :) i ja, mimo iż jestem jego córką, zaliczam się do "oni" :D. na szczęście są przyjaciele :) wszak żyjemy w czasach, w których ludzie często rozjeżdżają się po świecie to nie martw się, przyjaciółki się znajdą, tu już się jakieś dziewczyny odezwały :)

a więc ogon do góry :) ja wyznaję zasadę, że jest źle tylko po to żeby mogło być wreszcie dobrze :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak dobrze zastanowić to ja zawsze byłam samotna.Od zawsze robiłam za dziwoląga.Tzn nie do końca od zawsze.Od momentu kiedy zbuntowałam się i nie chciałam wyznawać "świętych"zasad starszyzny...ale i w związkach było i jak się okazuje jest nadal byle jak.Wprawdzie ten ostatni jest "najlżejszy", ale gość tez ma zasadę : najpierw ja a potem ewentualnie ty.No i teraz siedzę sama w domu , patrzę na psy...ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Sama dokonujesz wyboru czy chcesz życ w takim związku. Jeżeli facet jest egoistą - nie nauczy się z nikąd tego, że istnieje drugi człowiek i to on też powinien być na pierwszym miejscu, nie tylko on. Lepiej wij gdzie pieprz rośnie. Jeśli nie chcesz potem płakąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to prawda, ale lubimy się łudzić. jak ktoś do pewnego momentu nie nauczy się, że trzeba też dawać, a nie tylko brać to już klapa. tu przypomina mi się takie powiedzenie o małpie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Zawsze łatwiej jest nam doradzać - tak samo mnie komuś, cięzko oswić się ze swoimi demonami... ale moze po to są inni ludzie, jak lustra, zebysmy uczyli się od siebie wzajemnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...