Jump to content

aorta?

Qudłata
 Share

Recommended Posts

to nie jest pierwszy mój dziwny sen. nie wiem czy ma on jakies powiązanie z poprzednimi ale wcześniejsze tez sa zamieszczone na tym forum jakby komuś zależało na tym żeby się z nimi zapoznać i pomóc mi je zinterpretować.

szłam nad jeziorem. wyszłam na ulicę odchodząca od zejścia nad jezioro po czym udałam sie do salonu fryzjerskiego i poprosiłam o zrobienie mi trzech dziurek w prawym uchu [ w życiu miałam zrobione te dziurki ale musiałam się pozbyc kolczyków tak więc je wyciągnęłam i zarosły] gdy przyszła kosmetyczka która miała wykonac zabieg okazało się że to moja nauczycielka od angielskiego. po przebiciu ucha wstałam zapłaciłam i zaczełam oglądac kolczyki [do tego momentu nie ma nic dziwnego nie? :D] nagle poczułam potrzebę zdjęcia jednego z nich a że zmknięcia były mocno osadzone musiałam pociągnąć i w wyniku tego zatyczka spadła na ziemię, gdy starałam się ją odszukać zaczełam coraz gorzej widzieć aż w końcu dostałam drgawek i przewróciłam się. przybiegła kosmetyczka-pani od angielskiego i gdy zobaczyła do mi jest powiedziała że mam migawę aorty czy jakoś tak i wzięła ogromną 50 cm igłę i wbiła mi a klatkę piersiową i zaczęła tam gmerać. zadzwoniła po pogotowie gdy ja leżałam nieruchomo na ziemi widząc swoje odbicie w lustrze w którym miałam tę wielką igłę w klatce. po chwili przyjechało pogotowie a ja się obudziłam.

jak ktoś mi pomoże to kupię czekoladę :D