Jump to content

Oczyszczenie siębie - potrzebuję troszkę info ^^"


Emiya Shirou
 Share

Recommended Posts

hmm, zacznę od tego, że nie wiedziałem do jakiego działu to wstawić, bo padało na ogólny lub metydatcja, więc jeśli coś to zawsze można przenieść (mam nadzieję, że osoby ((nie jakieś konkretne)), które chce aby to zauważyły - zauważą i pomogą.

 

No więc do rzeczy. Wpadłem na taki pomysł aby zrobić sobie jakaś sesję/rytuał oczyszczenia, no ale pomysł i wiedzę mam na to tylko jeden - podczas medytacji (lub nie - u dawało się prawie zawsze bez) skupienie się na wdychanym i wydychanym powietrzu, przy czym wizualizowanie w głowie tego, jak z każdym wdechem, energia z powietrza (lub też otoczenia) tzw. czysta energia (zwykle nadaje jej kolor np. biały, albo zielony) wchodzi do mojego organizmu i rozchodzi się po nim dokładnie, po czym z każdym wydechem, brudna/ciemna energia (kolor czarny) wychodzi z mojego organizmu. Stosowałem to od czasu do czasu ale dość dawno...

 

W tej chwili jestem opinii, że przydało by mi się małe oczyszczenie, przed dalszym rozwojem tym bardziej po wydarzeniach obejmujących ostatnie 2,5 roku (cóż wiele się działo ^^ )

 

Pomyślałem, że pomożecie mi z tematem, oczyszczenia siebie z (nazwijmy to) całego syfu i innych zbędnych rzeczy.

 

No i teraz tak: Jakie są rytuały/praktyki/sesji/techniki/cokolwiek innego oczyszczenia? (które w miarę możliwości mógłbym wykonać) Nie musicie się ograniczać tylko do naszej europejskiej ezoteryki, może to być coś z Azjatyckiej, nawet miło by było ^^

 

Czekam na odpowiedzi od was (mam nadzieję, że dobrze przekazałem to czego od was oczekuję ale jeśli było by coś niezrozumiałe - walcie prosto z mostu, postaram się dobrać inne słowa/zdania)

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie do oczyszczenia energetycznego najbardziej jakościowo wypada połączenie duchowych praktyk z fizycznymi np. joga, ale większość praktyk starożytnych świetnie się do tego nadaje. Jeżeli jarasz się klimatem Azjatyckim, który ma oczywiście bardzo fajne modele to polecam Qigong (jeden z bardziej popularnych)

do tego zrób sobie akupunkturę i masaż chiński.

 

Najszybszym sposobem na oczyszczenie kanałów jest głodówka raz do roku (5-7 dni na energetykę styka.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...