Skocz do zawartości

psychomanipulacja telepatyczna


wert345

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z osobą która od pół roku wybudza mnie w nocy telepatycznie oprócz tego może do mnie mówić a na dodatek czyta moje myśli czy są jakieś sposoby żeby obronić się przed tego typu atakami ? ta osoba była kiedyś wróżką zna bardzo dużo sztuczek i postanowiła mnie prześladować jeśli ktoś chce to mam jej zdjęcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj obstawić się lustrem - tzn. wyobraź sobie, że jesteś otoczony przez lustra, za każdym razem gdy ta osoba będzie chciała się do Ciebie "zbliżyć" jej atak zostanie odbity i skierowany na nią

to coś w rodzaju tarczy

innym sposobem jest stworzenie jasnego obłoku wokół siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest rasowa wiedźma szkolona w szkodzeniu kiedyś była wróżką ale porzuciła fach i teraz szkodzi ludziom nie wiem czy takie metody mogą na nią zadziałać , chwali się że zrobiła dla mnie laleczkę voodoo póki co wizualizacja lustra mi nie pomaga za dużo moc szkodzenia ale próbować będę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pare opcji zrobić rytuał, zrobić byt ochronny (servitora) itd. różne cuda na to są - najlepszym jest jednak śmiech ponieważ emocja nie posiada dualizmu więc świetnie blokuje takie rzeczy, ale możesz również wznieść modlitwe do jakiś tam duchów co do Ciebie przemawiają w sensie jak interesujesz sie jakas mitologia albo gdzieś w środku czujesz polączenie z jakimś panteonem albo nawet fikcyjną postacią z kreskówki czy coś, która ma atrybuty ochrony itd. to pomódl sie o jej błogosławieństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiech może zneutralizować moje emocje ale nie zneutralizuje tej silnej energii którą mi wysyła ,energia jest tak potężna że cały się trzęsę i czuje kołatanie serca nie ma nawet mowy żeby zasnąć w takim stanie ,gdybym mógł wstawiłbym tutaj jej fotkę może ktoś przez fotografie byłby w stanie ją zablokować .Czytałem w książce "Ochrona psychiczna" że gdy ktoś się podłączy do kabla psychicznego ofiary to może wtłaczać w nieszczęśnika i wysysać co mu się tylko podoba i wówczas nadzieje pozostaje jedynie w doświadczonym okultyście który potrafi odciąć wampira tylko niestety ja nie znam nikogo takiego :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wówczas nadzieje pozostaje jedynie w doświadczonym okultyście który potrafi odciąć wampira tylko niestety ja nie znam nikogo takiego :((

Nie. Nie baw się w okultyzm, bo w takiej sytuacji możesz wpaść w jeszcze większą paranoję i nerwicę.

Najlepiej zrobić tak jak Bezimienny Mag napisał, czyli po prostu wyśmiać samą ideę, że jakaś wiedźma może ci się podłączyć ;)

 

Czytałem w książce "Ochrona psychiczna" że gdy ktoś się podłączy do kabla psychicznego ofiary to może wtłaczać w nieszczęśnika i wysysać co mu się tylko podoba i wówczas nadzieje pozostaje jedynie w doświadczonym okultyście

Mam wrażenie, że autorzy takich książek żerują po prostu na wrodzonej ludzkiej potrzebie lęku i mocnych wrazeń, tak samo jak robią to twórcy filmowi, tworząc film o morderczych zombiakach. Lubimy się bać po prostu.

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosty na to jest sposób.. Wydaje mi się, że w/w kobieta nic Ci nie robi, a Tobie się to wydaje.. Schizofrenia, albo inna choroba, bo niby po co miała by Ci ta kobieta coś robić? Nie chce mi się tego sprawdzać, ale tutaj nie otrzymasz pomocy, bo nie każdemu chce się bawić w takie sprawy... Wielu piszę o problemach wyssanych z palca.. Pobaw się wyobraźnią i spróbuj sam Siebie z "tego" wyciągnąć..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że osoba z dużą siłą reputacji się odezwała 1 post pogratulować Derawen wiedzy ezoterycznej i jeszcze stwierdza chorobę psychiczną "i tu też śmiech na sali..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedział się ktoś z 5 postami i taką samą reputacją... :/

 

A przecież... jeśli zadajesz pytanie na forum, to normalne, że ludzie starają się pomóc. Może Derawen złego słowa użył, ale jednak zastanów się czy nie mogło Ci się to zdawać. No, takie "zapieranie się" i wzbronienie przed myślą, że tego nie ma, trochę może wskazywać, że nie myślisz logicznie (bo racjonalnie myślący człowiek rozważyłby i taką możliwość). Naprawdę w takiej sytuacji powienieneś z kimś porozmawiać, kimś kto zajmuje się "leczeniem dusz" - psychologiem, psychiatrą, księdzem...

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Viperius

Lekarzem nie jestem, ale też stawiam na chorobę psychiczną. Oczywiście, te symptomy mogły zostać wywołane magicznie, ale wcale nie musiały. Przebadać się, pod kątem chorób psychicznych typu schizofrenia byłoby teraz o wiele bardziej na miejscu, niż wyśmiewać się z człowieka chcącego Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy możesz sie domyślać dlaczego ta osoba tak na ciebie oddziaływuje. Ja uważam że najlepszą obroną jest otoczenie tej osoby miłością i "modlenie" się za nią żeby została ona wypełniona energią miłości.

Często bywa, że osoby w ten sposób wyciągają energie, podobnie jak przez wzbudzanie strachu czy zdenerwowania.

To takie moje zdanie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atakuje cię co noc? Co dzieje się z tobą kiedy już cie budzi w nocy? Jakie są twoje odczucia? Co robisz dalej?

Nie wyjaśniłeś nam dlaczego miała by ona cie atakować Czy coś jej zrobiłeś? Miałeś z nią fizyczny kontakt? Czy może tylko rozmawiałeś przez telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beneton123

Użytkownik wert345 za umieszczenie zdjęcia osoby trzeciej bez jej wiedzy i zgody otrzymał ostrzeżenie. Takie postępowanie jest niezgodne z polskim prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beneton123

Natomiast co do ochrony - można założyć trwałą ochronę przy pomocy symboli Reiki, chroni przed tego typu działaniami skutecznie i dożywotnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skutecznie i dożywotnio

To jak reklama polisy na życie :)

 

Może wert345 napisze coś więcej Jeśli odpowie na moje i innych pytania to może będzie nam łatwiej stwierdzić czy jest wariatem czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Myślę, że jeżeli nawet symbole chronią, to tylko w ograniczonym zakresie. Gdyby tak było jak piszesz, każdy uprawniony (po inicjacji) po zastosowaniu takiej ochrony byłby wolny od różnych negatywnych energii a tak nie jest.

Natomiast co do ochrony - można założyć trwałą ochronę przy pomocy symboli Reiki, chroni przed tego typu działaniami skutecznie i dożywotnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do ochrony - można założyć trwałą ochronę przy pomocy symboli Reiki, chroni przed tego typu działaniami skutecznie i dożywotnio.

 

Benetonie, a na co jeszcze działa ta "dożywotnia i skuteczna ochrona"? Czy tylko przed wpływem ludzi żyjących czy na inne byty i istotki również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wert, napisałem do Ciebie. Wiadomość doszła? Jeśli jesteś zainteresowany, odpisz, albo zareaguj w razie ataku tak, jak napisałem. Myślę, że nie jest wystarczająco spostrzegawcza, żeby zauważyć, że rzuca się na kogoś z obstawą zamiast na Ciebie. Ten sposób obrony może nie jest najbielszy ze znanych (dlatego nie pisałem w szczegółach tutaj), ale wystarczająco skuteczny, żeby się baba odczepiła i co najmniej wystraszyła. Mam nadzieję, że efekt będzie zadowalający. Ty nie ryzykujesz tym niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie musi mieć żadnej reiki inicjacji i innych ego-zabawek do nabijania ludzi w butle tym bardziej te symbole reiki. Ta ochrona jest banalnie prosta i faktycznie z czasem utrzymuje się dożywotnio jednak dla osoby niedoświadczonej taka bariera będzie mocną krzywdą w życiu ponieważ będą się dziać nietypowe rzeczy dla przeciętnej marionetki-osoby, którą się uwalnia od wpływów ale nie wie jak ta wolność ukierunkować i jak sobie z nią poradzić. (będziecie np. niewidzialni dla innych ludzi.)

 

Dlatego - bez obrazy - pic na wode z symboli reiki to tylko przemielona i niekompletna wersja innych oryginalnych technik (jak większość tych nowych rzeczy.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I to z godnie z twierdzeniem tego działu jest psychomanipulacja telepatyczna,albowiem nic nie jest przypadkiem ,odpowiedzi gdzieś spisane krążą po przestrzeni wirtualnej i nie wiadomo do kogo dotrą i kiedy ,i tak błądzą po astralnej przestrzeni wirtualnej ,można by ładniej nazwać Psychomanipulację Telepatyczną ,Telepotacyjnym Skokiem Kwantowym ,a ludzi w sieci wirtualnej siedzących przed internetem i Sieć Wirtualna która jest połączona z systemami nerwowymi ludzi - Komputerami Kwantowymi ,z Fizyki Kwantowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, dobra, Pit. Jesteś lepszy od Einsteina;]

 

wert, nie mógłbym tu odpisać, bo jak mówię, ten sposób reagowania na takie ataki nie należy do magii najbielszych. Krótko pisząc, naruszył bym regulamin i znów bym dostał bana'na od admina :). Póki co, jestem troszkę zajęty, na forum wpadłem tylko przelotem, ale za jakiś tydzień troszkę będę mógł "poluzować gumę w gaciach" i wtedy napiszę numer gg lub maila, gdzie mogę odpowiedzieć. Pamiętaj jednak, w magii to, co robisz, mnożysz przez własne chęci i przekonanie do tego, więc jeśli tak naprawdę odrzucisz tą pomoc, nie będzie skuteczna. A jeśli będziesz ją stosował zbyt często i zbyt gorliwie, to ona przejmie władzę nad Tobą, co może prowadzić do pewnego rodzaju opętania, które zwykle zwę fanatyzmem lub zbytnim oderwaniem od rzeczywistości obiektywnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to brzmi znajomo ,ja mam tak często i inne sensacje,silny kaszel ,mdłości ,ból lędźwi którego oznaką jest atak negatywnej energi na nas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert, zastanawiam się dlaczego nie chcesz skorzystać z pomocy jakiejś osoby w świecie realnym?

 

Próbujesz zrobić sam coś, na czym się nie znasz i do czego nie masz przygotowania, a nawet właściwego podejścia.

Z tego, czego nie napisałeś wynika, że Twoje relacje z tą osobą nie są czyste i w związku z tym przede wszystkim Ty potrzebujesz oczyszczenia, aby się od niej uwolnić.

 

LoonyMystic proponował trzy opcje. Ja na początek, zakładając, że problem leży wyłącznie w sferze duchowej , proponowałabym (o ile jesteś osobą wierzącą) rozmowę z księdzem. Jeżeli dokucza Ci coś, co możesz zidentyfikować jako zło, to najprostszym sposobem jest wyzbycie się zła, a zacząć należy od siebie, od oczyszczenia, od odcięcia się od tego, co się przyczepiło. Można to połączyć z jednoczesną prośbą o ochronę ze strony dobra.

Prosiłeś o pomoc swojego Anioła? Jeżeli nie, to zrób to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też o mi cały czas chodzi o odcięcie się od wiedźmy Caliah , księża się takimi rzeczami nigdy nie zajmowali i nie zajmują modlitwa nie pomaga a wiedźma nadal szkodzi . Umieściłem jej zdjęcie na forum ale mi skasowano i dano ostrzeżenie abym tego nie robił .. jeśli chodzi o osobe wiedźmy to jest to lokalna wróżka która kiedyś wróżyła a teraz zajmuje się czarną magią mieszka na odludziu w chacie i czuje się całkowicie bezkarna mało kto się na tym zna dlatego piszę tutaj na forum ezoterycznym ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert, księża zajmują się takimi rzeczami od dawna, księża egzorcyści :)

 

Z tym, że odcięcie od tej wiedźmy będzie polegało na odcięciu od wpływu istot dzięki, którym ma ona określone możliwości.

 

Ale tak jak napisałam poniżej, zacząć powinieneś od oczyszczenia siebie, czyli sakramentu pokuty i pojednania, czyli spowiedzi. Musisz sam, swoją wolą zdecydować o odcięciu się od możliwie wszystkich złych rzeczy, z którymi do tej pory byłeś w jakiś sposób związany.

Kolejnym krokiem jest komunia, czyli deklaracja duchowego połączenia się z Istotą, od której oczekujesz pomocy.

Osoba, która pojednała się z Bogiem (sakrament pokuty i pojednania czyli tzw. spowiedź) oraz przystąpiła do komunii (kolejny sakrament) znajduje się w stanie łaski uświęcającej, a wtedy złe ma bardzo poważnie utrudniony do niej dostęp.

 

Kolejna sprawa to modlitwy o uwolnienie, które możesz znaleźć np. na tej stronie: Egzorcyzmy.katolik.pl !

w zakładce "Modlitwy o uwolnienie" oraz umówienie się na konsultację z księdzem egzorcystą (na stronie, którą podałam możesz znaleźć namiary do większość egzorcystów mianowanych w Polsce).

 

A tak na już, to powierz tą sprawę Bogu i szczerze poproś Go o pomoc :)

Ja już to zrobiłam w Twojej intencji :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z wszelkich rad udzielonych na tym forum także i tą spróbuje zastosować tymbardziej że wydaje mi się wiarygodna .

Jeśli zaś chodzi o oczyszczenie to nie ja stosuje czarną magie tylko wiedźma ja jestem po prostu ofiarą. kolejna sprawa to to że nie ma żadnych istot jest tylko zła energia lub myśli które wysyła .

Specjalne podziękowania dla caliah za wyczerpujący opis , linki i modlitwę :) Dobrzy ludzie powinni trzymać się razem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaś chodzi o oczyszczenie to nie ja stosuje czarną magie tylko wiedźma

Chodzi o oczyszczenie z tzw. grzechu, czyli możliwych powiązań z wpływami zła.

W religii nie używa się zbyt często takiego określenia, mówi się raczej o obmyciu z grzechu itp. ale chodzi dokładnie o to samo.

Często sami przyzwalamy na dostęp do nas złego i nie kojarzymy tego z czymś, co w ezoteryce określane jest jako otworzenie przejścia, kanału. A jeżeli coś jest otwarte, to różne byty zaczynają się tamtędy pchać i dlatego trzeba takie przejście zamknąć, odciąć się od tego połączenia.

Nie musisz uprawiać magii itp. wystarczy, że pozwolisz na jakieś działanie złego, dasz mu jakieś przyzwolenie na podpięcie, nawet jeżeli nie łączysz tego w pełni świadomie z działniem świata duchowego. I z tego właśnie trzeba się oczyścić, od tego właśnie odciąć.

 

kolejna sprawa to to że nie ma żadnych istot jest tylko zła energia lub myśli które wysyła .

A jak myślisz, skąd ona ma tą złą energię? Od Boga/z Miłości jej nie czerpie. A skoro nie od Boga, to od kogo?

Nie musisz tych istot widzieć/czuć. Wystarczy, że dzięki nim ona może korzystać z umiejętności/właściwości, które one "sponsorują".

Istoty duchowe potrafią manipulować ludźmi nie ujawniając się. Gdyby nie to, to odparcie "pokusy" nie byłoby problemem. Patrząc na to z innej strony: czyniąc zło nie służy ona Dobru, Miłości. Komu zatem oddaje przysługę?

Nazywasz to coś energią, ok. Jak zwał tak zwał, nazwa prawdę mówiąc nie ma tu znaczenia. Wyznacznikiem jest tu charakter/kierunek oddziaływania, dla którego na całej linii trzeba postawić zakaz wjazdu ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już tu na forum nie zaglądałem, ale pamiętam, że miałem zajrzeć do tego tematu;].

 

Widzę, że podjęto pewne próby wsparcia Cię, wert. :). Skutkuje? Jeśli tak, to znaczy, że nie mam co się już wcinać i wypowiadać z czymś, co by było sprzeczne z wskazówkami, które dała caliah. Jeśli nie, pisz, postaram się doradzić, jak tylko dobrze umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy problem Cie spotyka.

Ta wróżka to niezłe ziółko i coś na nią wymyślimy.

Spotykam różnych mącicieli ale ta jest bardzo bezczelna i mam ochotę się z nią troszkę pobawić , zanim ja zneutralizuje.

Jak co to się odezwij i popracujemy nad panią wiedźmą.

Acha , masz pewne zdolności telepatyczne i ona o tym wie ,ale można to wykorzystać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym nazywać ją po imieniu czyli wiedźma a nie wróżka żeby nie obrażać wróżek

nic mi nie wiadomo o żadnych zdolnościach telepatycznych być może jakieś tam mam skoro stale do mnie coś mówi ale póki co to ona nadal czuje się bezkarna i nadal budzi mnie w nocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najlepszy jest "helm" z folii aluminiowej scisle zabandazowany na glowie. Odetnie Ci to wszystkie podlaczenia i energie. Niestety trzeba go od czasu do czasu zdejmowac, bo glowa sie w nim przegrzewa.

( bo nie tylko ekranuje energie z zewnatrz, ale i "z wewnatrz" nic nie moze sie wydostac... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...