Jump to content

Numer mieszkania a numerologia


arabika
 Share

Recommended Posts

NUMERY MIESZKAŃ

tak skrótowo:

9 - dużo ludzi przychodzi ze swoimi problemami

8 - rozmach, powodzenie materialne, dominacja kobiety w domu, dobra dla osób, które pracują w domu

8 z 17 - opieka Opatrzności nad mieszkańcami

7 - w takim mieszkaniu dokonuje się karma związku, trudno utrzymać związek, częste wyjazdy, izolacja, spartański wygląd, dobrze idzie praca naukowa

7 z 16 - samotność w domu

6 - rodzinny dom, dużo śmiechu i gości

5 - dom pełen wydarzeń, rzadko się w nim przebywa, niezapowiedziani goście, częste wyjazdy

4 - lokata kapitału, solidność

4 z 13 - ewolucje, zmiany w wyglądzie mieszkania

3 - ładny dom, gustowne umeblowanie,artystyczny, dużo gości i ploteczek

2 - dobry na początek związku zwłaszcza, rozwijanie się związku, albo dla małżeństw na emeryturze, idealny dla pary

2 z 11 - możne się rozpaść związek, częste kryzysy i zakręty

1 - dobry dla singla, tworzenie odrębności

1 z 10 - dom w którym wszyscy tworzą wspólnotę, ale każdy ma swój odrębny kącik i własna indywidualność

 

 

A wg H. Rekusa:

1. Miejsce dla indywidualistów i twórców lubiących przewodzić; dużo ruchu, a czasem nawet zamieszania.

2. Miejsce dla cichych, pełnych godności i dyplomacji ludzi lubiących proste życie, szerokie możliwości, jeżeli chodzi o kontakty partnerskie i współżycie.

3. Miejsce dla ludzi radosnych i szczęśliwych, lubiących przyjmować gości, życie rodzinne i towarzyskie nieco chaotyczne.

4. Miejsce dla ludzi praktycznych, uczciwych i oszczędnych, pracowitych, zorganizowanych i uporządkowanych: życiu rodzinnemu brak fantazji.

5. Miejsce dla ludzi ruchliwych i wszechstronnych, lubiących działanie, w życiu rodzinnym zmiany, możliwość przeprowadzki.

6. Miejsce dla ludzi odpowiedzialnych i służebnych, lubiących życie rodzinne: w życiu domowym wygoda, miłość i pieniądze.

7.Miejsce dla myślicieli, lubiących spokój i dociekania duchowe; w życiu rodzinnym poczucie osamotnienia, spokój monotonia, konfuzja.

8. Miejsce ( pełne powagi) dla ludzi pracy i sukcesu, pragnących wywrzeć wrażenie na innych; dobre do służby ideałowi i prowadzenia zyskownych interesów.

9. Miejsce dla idealistów pragnących służyć ludzkości, w którym każdy może znaleźć schronienie; częste nieobecności w domu; miejsce dobre na wypoczynek. Przy destrukcyjnych wpływach - straty i rozczarowania.

 

 

Bierze się pod uwagę raczej tylko numer mieszkania (dla tych co mieszkają w bloku).

Edited by Daffne
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jak sprawdzić numerologiczne wpływy naszego mieszkania? Jest to całkiem proste, wystarczy dodać wszystkie cyfry zawarte w numerze domu i sprowadzić do pojedynczej liczby. Na przykład: mieszkanie przy ulicy Romantycznej 129.

 

Dodajemy liczby 1 + 2 + 9 = 12 = 1 + 2 = 3. Dom z takim numerem będzie miał w tym przypadku potrójną energię, dlatego również liczby 1, 2, 9 mają numerologiczny wpływ.

 

Następnym przykładem są domy, mieszkania, w których numerze zawarte są również litery. W tym przypadku będziemy musieli skorzystać z tabeli liczb i sprawdzić, jaka liczba odpowiada określonej literze.

 

Na przykład mieszkanie przy ulicy Romantycznej 35 a

 

A, J, S = 1

 

B, K, T =2

 

C, L, U = 3

 

D, M, V = 4

 

E, N, W = 5

 

F, O, X = 6

 

G, P, Y = 7

 

H, Q, Z = 8

 

I, R = 9

 

Ponieważ jak widać, A ma wartość 1 musimy dodać tę liczbę do pozostałych cyfr numeru domu.

 

Dodajemy 3+ 5 + 1 = 9

 

Dom w wibracji 1

Aktywność, rozpoczynanie, innowacja, odwaga, niezależność, indywidualność, dominacja, dynamizm, przywództwo, szczerość.

Mieszkańcy takiego domu będą starali się sami kierować swoim życiem, dążąc do rozwoju własnej indywidualności, to ludzie energiczni i niezależni. Przeważnie lubią wystrój nowoczesny.

 

Dom w wibracji 2

Ciepło, przyjaźń, współpraca, takt, dyplomacja, przywiązywanie uwagi do detali, harmonia, godzenie przeciwieństw, łagodność.

Dla mieszkańców tego domu podstawą są związki. Będą pracować nad dobrymi relacjami z innymi i starać się o harmonię w otoczeniu. To będzie spokojne i przytulne mieszkanie. Domownicy lubią spokojne tonacje, miękkie tkaniny i na pierwszym miejscu stawiają wygodę.

 

Dom w wibracji 3

Radość, optymizm, kreatywność, umiłowanie piękna, szczęście, przyjaźń, otwartość, zadowolenie, towarzyskość, przyjęcia.

Mieszkańcy takiego domu będą przede wszystkim pragnęli rozrywki, ruchu i zmian.

Chętnie będą zapraszać przyjaciół, jak również spontanicznie podchodzić do nawet zupełnie zwariowanych pomysłów. W takim domu istniej często artystyczny bałagan.

 

 

Dom w wibracji 4

Bezpieczeństwo, pewność, stabilizacja, plany na przyszłość, porządek, dyscyplina, praca, rzetelność, samowystarczalność, ugruntowanie.

Mieszkańcy tego domu będą zazwyczaj odznaczali się zmysłem praktycznym oraz silną potrzebą zabezpieczenia i stabilizacji w swoim życiu. W takim domu często panuje porządek, i każda rzecz leży na swoim miejscu.

 

Dom w wibracji 5

Zmiany, ruch, rotacja, różnorodność, sprzedaż, ryzykowne sytuacje, towarzyskość, otwartość, upublicznianie.

Mieszkańcy takiego domu uwielbiają zmiany, różnorodność i nowe stymulujące doświadczenia. Przeważnie nie jest to spokojny dom. W takim domu trudno się wyciszyć, i może dochodzić do częstych spięć pomiędzy domownikami. To często dom, do którego mieszkańcy wpadają tylko na chwilę, bo wciąż są zabiegani, wciąż się gdzieś spieszą lub dużo podróżują.

 

 

 

Dom w wibracji 6

Rodzina, dzieci, kreatywność, piękno i estetyka, równowaga, miłość,

domatorstwo, odpowiedzialność, rada i nauka, ciepło, poczucie bezpieczeństwa.

Mieszkańcy takiego domu preferują życie rodzinne. Chętnie pomagają i dają wsparcie innym ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Taki dom emanuje ciepłem i będziemy się w nim czuć bezpiecznie. To dom, w którym często pachnie ciastem i tętni życiem rodzinnym.

 

 

Dom w wibracji 7

Prywatność, samotność, odosobnienie, izolacja, cisza, samodzielność, nauka, specjalizacja, analiza, tajemnica, wycofywanie się w głąb siebie, medytacja.

Mieszkańcy tego dom lubią spokojne życie, unikają towarzystwa. Potrzebują dla siebie więcej czasu i przestrzeni. Często takie domy mają jakąś swoją tajemnicę.

Są zazwyczaj urządzone z wyrafinowanym smakiem, ale może wiać w nim chłodem.

 

Dom w wibracji 8

Siła, autorytet, kariera, materialne zabezpieczenie, biznes, dobre gospodarowanie, praktycyzm, solidne podstawy finansowe, dobrobyt, samodoskonalenie.

Mieszkańcy takiego domu przywiązują szczególnie dużą uwagę do spraw materialnych.

Często są to ludzie, którzy mają do czynienia z biznesem. Taki dom jest bogato urządzony, wszystko musi mieć dobrą jakość i wysoki standard, a mieszkańcy lubią robić wrażenie. Często panuje w nim pedantyczny porządek.

 

Dom w wibracji 9

Samodoskonalenie, uduchowienie, tolerancja, wiedza, sztuka, mistycyzm, kontakty z zagranicą, głęboka miłość.

Mieszkańcy takiego domu są często idealistami, lubiącymi ulepszać świat.

Mają zamiłowanie do sztuki. Taki dom będzie urządzony z gustem i wyrafinowanym smakiem. Mieszkańcy tego domu uwielbiają też czytać, a półki często uginają się od książek. Taki dom ma swój niepowtarzalny charakter i duszę.

 

 

 

źródło: Poznaj wibracje swojego domu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Numerologia mieszkania

[/url]

Numer mieszkania decyduje o szczęściu... i mówi, w jakiej dziedzinie życia najlepiej będzie się wiodło domownikom.

 

Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć, zacznij obliczenia. W tym celu dodaj do siebie cyfry, które składają się na numer twojego mieszkania, np. mieszkanie numer 8 nosi wibrację ósemki, mieszkanie numer 40 – wibrację czwórki (bo 4+0=4), mieszkanie numer 1029 – wibrację trójki (1+0+2+9=12=1+2=3).

Jeżeli mieszkasz w domu i nie masz osobnego numeru mieszkania, to weź pod uwagę numer budynku. Jeśli w adresie domu jest litera, przeliczamy ją na wartość numerologiczną (A=1, B=2, C=3, D=4, E=5, F=6, G=7, H=8, I=9, J=1, K=2, L=3 i tak dalej). Np. dom o numerze 5 na wibrację piątki, a dom o numerze 5A na wibrację szóstki, bo 5+1=6.

 

Jak pomaga numerologia?

Wibracja, jaką ma twoje mieszkanie, określa, w jakiej dziedzinie życia najlepiej będzie się wiodło wszystkim domownikom. Zastanów się, czy sprzyja ona temu, co akurat chcesz osiągnąć. Jeżeli chciałbyś zmienić wibrację, dolep lub narysuj na drzwiach cyfrę, która po dodaniu jej do wibracji mieszkania zmieni ją w pożądaną przez ciebie.

Przykładowo twoje mieszkanie ma wibrację jedynki i wszyscy domownicy traktują dom jak hotel, a ty chcesz wspólnych obiadów i spacerów w niedzielę? Twoje marzenie odpowiada wibracji szóstki, która sprzyja rodzinie i wzajemnej opiece. Aby mieć szóstkę, zawieś na drzwiach małą nalepkę z liczbą 5, bo 5+1=6. Wibracje możesz zmieniać w zależności od tego, czego najbardziej potrzebujesz!

 

Jedynka. Tu mieszkają indywidualiści, a domownicy chadzają własnymi drogami. Każdy myśli o sobie i swojej karierze. Jedynka sprzyja wprowadzaniu w życie zmian, usamodzielnianiu się i niezależności. Można jednak czuć się nieco samotnym. Jeśli chcesz, aby wszyscy znów byli razem, zmień wibrację na dwójkę lub szóstkę.

 

Dwójka. Tu mieszkają ludzie, którzy dbają o siebie i we wszystkim sobie pomagają. Celebrują wspólne posiłki, doradzają sobie i chętnie spędzają razem każdą wolną chwilę. Idealna wibracja dla nowożeńców lub par, które chcą odnowić swoją relację. Problemem może być brak przestrzeni tylko dla siebie! Jeśli twoje 30-letnie dzieci wciąż nie są samodzielne, zmień wibrację na piątkę.

 

Trójka. Tu mieszkają artyści i ludzie, którzy potrafią się bawić! Liczba sprzyja beztroskiemu życiu. Taki dom pełen jest przyjaciół, zwierząt domowych, a drzwi są otwarte dla wszystkich sąsiadów. Jeśli jesteś samotny i nikt cię nie odwiedza, zmień wibrację na trójkę lub piątkę. Jeżeli nadmiar gości cię nuży i chciałbyś trochę odpocząć i posprzątać, zmień wibrację na czwórkę.

 

Czwórka. Tu mieszkają pracowici ludzie, którzy cenią sobie święty spokój. W takim mieszkaniu wszystko jest zaplanowane i toczy się ustalonym rytmem, a starsze pokolenie wyraźnie dominuje nad młodszym. To bezpieczne, ale nudne! Jeśli od 15 lat nie zmieniłeś w domu nawet zasłon, a każda twoja niedziela zawsze wygląda tak samo, zmień wibrację na trójkę lub jedynkę.

 

Piątka. Tu mieszkają ludzie, którzy niczego sobie ani innym nie żałują. Piątka to wibracja miłości, radości życia, twórczego zamieszania. Domownicy nawzajem inspirują się do coraz to nowych przedsięwzięć i stale coś się w tym domu zmienia. Remont nie kończy się nigdy, wpadają niezapowiedziani goście. Nawet jeśli nie ma pieniędzy, jest dobry humor i optymizm. Piątka sprzyja romansom, dlatego wybierz ją, gdy jesteś samotny i marzysz o mocniejszych emocjach. Jeśli jednak twoja druga połowa z kimś flirtuje, to zmień czym prędzej wibrację piątki na dwójkę.

 

Szóstka. Tu mieszkają ludzie, którzy cenią sobie konserwatywne, rodzinne wartości. Do takiego mieszkania nie przychodzi się bez zapowiedzi! Szóstka pomaga dobrze ułożyć relacje w rodzinach wielopokoleniowych, bo jest wibracją zrozumienia i bliskości. Warto ją mieć na drzwiach przed świętami lub wizytą teściowej. Szóstka sprzyja naprawie wyrządzonych krzywd, a w razie potrzeby pomaga zacząć wspólne życie od początku.

 

Siódemka. Tu mieszkają ludzie, którzy lubią dyskutować, a nawet trochę się pokłócić. W domu panuje intelektualna atmosfera. Siódemka sprawia, że każdy w domowników ma własne zdanie i zajęty jest swoją karierą lub nauką. Doskonała dla osób, które osiągnęły już sukces w pracy, a teraz chciałyby zająć się swoim rozwojem. Jeśli jednak masz doktorat, ale nie masz z kim pójść na wiosenny spacer,

to zmień wibrację na piątkę lub trójkę.

 

Ósemka. Tu mieszkają porządni ludzie, którzy liczą się z każdym groszem. Ósemka sprzyja bogaceniu się, oszczędzaniu, ale też inwestowaniu w drogie meble lub urządzenia domowe. Pod ósemką jest na bogato, ale też wszyscy mówią głównie o pracy i pieniądzach. Jeśli jednak klepiesz biedę, zmień wibrację na ósemkę. Ta wibracja sprzyja także chorym, bo pomaga szybko dojść do zdrowia.

 

Dziewiątka. Tu mieszkają ludzie, którzy nie przejmują się przyziemnymi troskami, bo zajęci są życiem duchowym. Pomagają innym, ratują bezdomne zwierzęta, zajmują się kulturą i sztuką. Warto ją mieć na drzwiach, kiedy chcemy wreszcie zakończyć jakiś projekt, bo wnosi do mieszkania ciszę i spokój. Jeśli jednak wszystko cię nudzi, zmień wibrację na jedynkę. Gdy cierpisz biedę i wszystko rozdajesz innym, zmień wibrację na ósemkę.

 

Opracowała: Mii Krogulska

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...