Jump to content

prośba o interpretacje


Maria.nna.
 Share

Recommended Posts

witam,

bardzo rzadko zdarza mi się, że pamiętam swoje sny (ostatni jaki pamiętam śnił mi się ok czterech lat temu) dlatego proszę o interpretacje.

pierwszą rzeczą którą z niego pamiętam jest fakt, że zaszłam w ciążę i niemal od razu podjęłam decyzję o tym, że chcę ją usunąć.

znalazłam się na jakimś placu, prawdopodobnie była to starówka. pamiętam też, że znałam to miejsce, ale nie do końca wiedziałam gdzie się znajduję. byli ze mną moi znajomi. podeszła do mnie starsza kobieta. nie jestem pewna czy coś do mnie powiedziała, ale cały czas towarzyszyło mi uczucie, że to właśnie ona mi pomoże.

poszłam za nią w małą uliczkę, w stronę jej domu razem ze swoimi przyjaciółmi. kobieta szła z przodu. gdy doszliśmy do schodów pośrodku których z boku było wejście do jej domu, schody nagle zamieniły się w bardzo strome zejście. zupełnie tak jakbyśmy szli po dachu. całe to miejsce wyglądało na dawno opuszczone. kobieta zaczęła otwierać drzwi. miała jednak z tym problem więc klucz (z pozory bardzo normalny, taki najprostszy)podała mi. lecz gdy zbliżyłam się do zamka zobaczyłam, że część klucza którą wsuwa się do zamka wygląda jak otwarta paszcza smoka, którą należy umieścić na drewnianym elemencie, aby otworzyć drzwi. wtedy zrobiło się zamieszanie i nagle wydostałam się tak jakby z wnętrza tego zamka. jeden z moich znajomych zauważył pająka (ja mam arachnofobię)odepchnął mnie i zasłonił mi oczy. drugi wziął go na ręce i próbował zabić ale wtedy zawiał wiatr i pająk na pajęczynie poleciał w moją stronę. obudziłam się.

sen wydaję się długi i skomplikowany ale momentami trwającymi najdłużej i wywołującymi największe emocję była wiadomość o ciąży i fragment z pająkiem.

pozdrawiam i z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witam,myślę,że masz w sobie ogromnie dużo żalu do bardzo bliskiej ci kobiety,która kiedyś cię skrzywdziła.mimo tego,że posiadasz wielu przyjaciół w głębi siebie jesteś bardzo samotna.samotność tą mógłby wypełnić kontakt z tą kobietą,ale jeszcze nie jesteś gotowa ,żeby jej wybaczyć,ponieważ boisz się jej zaufać (pająk lecący w twoją stronę).ciąża i szybka decyzja o jej usunięciu mówi o tym ,że boisz się wchodzić w poważne związki.boisz się zaangażować. Pozdrawiam monika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...