Jump to content

Porwanie


viqq
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Proszę o interpretację snu. Sen ma związek z wydarzeniem rzeczywistym, jednak przebieg obu jest różny.

 

Zdarzenie sprzed kilkunastu dni:

 

Leciałem za granicę. Na przystanku w polskim mieście zauważyłem dziewczynę. Pojechała tym samym co ja autobusem na lotnisko. Później widzieliśmy się w hali odlotów. Po wylądowaniu jechaliśmy tym samym autobusem do miasta. Następnie okazało się, że dalej jedziemy tym samym pociągiem. Ona gdzieś wysiadła, nie wiem gdzie, i na tym się skończyła wspólna podróż. Dodam tylko, że zainteresowała mnie ona, co chyba oczywiste, skoro się zastanawiam na tym snem :) Niestety nie podszedłem do niej.

 

Sen:

 

Stałem z jakimś znajomym (w realu go nie było) w jakiejś hali z dużymi szybami, za którymi stała ta dziewczyna. Potem zaczęli rozmawiać ze sobą krzycząc głośno do siebie z odległości. Później ona gdzieś poszła (zniknęła), dowiedziałem się jakoś albo może wiedziałem, że powinna być w innym pomieszczeniu. Udałem się tam, lecz jej tam nie było. Powiedziano mi, że została porwana. Trochę tam było chyba jakiejś szamotaniny z mojej strony. Znów albo dowiedziałem się albo mi powiedziano (ach te sny), że znajduje się ona w pociągu, który właśnie odjeżdża czy odjechał. Postanowiłem gonić ten pociąg. Pomógł mi znajomy w tym, lecz nie pamiętam jakim sposobem go goniliśmy, ale jakimś bardzo dziwnym, trochę biegiem, trochę jakieś liny w stronę pociągu rzucaliśmy. Nie dogoniliśmy go, ale wpadliśmy na stację, na której się zatrzymał. Następną rzeczą jaką pamiętam jest, że dorwałem jakiegoś mężczyznę, który albo był porywaczem albo wiedział coś o porwaniu (teraz już nie pamiętam, ale mam wrażenie że we śnie wiedziałem kim jest), szarpałem go, ale chyba go nie biłem, i pytałem gdzie ona jest. A on śmiał mi się w twarz i powiedział, że jest w pociągu (wskazał kierunek palcem), który niedawno odjechał. Nie było wiadomo, dokąd odjechał.

 

Co o tym sądzicie? Czy to tylko kwestia myślenia o tym i stąd ten sen. Czy może jednak on coś znaczyć i jakoś ten sen można zinterpretować?

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze co mi się przypomniało, że ich rozmowa miała miły, sympatyczny charakter. A ja w tym czasie czułem się jakby zignorowany, odrzucony.

 

Niestety żadne z wyjaśnień z sąsiedniego działu "Sennik - Znaczenie snu" z tematu "Porwanie" mi tu nie pasuje.

 

Pomoże ktoś? :)

Link to comment
Share on other sites

Po prostu żałujesz za pewne,że jej wtedy nie poznałeś,bo może uznałeś,że to może być ta jedyna...a porywaczem może być Twój wybór,którego nie dokonałeś,tak jakbyś tego chciał i szarpiesz sie może ze sobą,że nie zagadałeś do niej.Twoja podświadomość działa,jak chyba w większości snów...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam...

Dziś miałam bardzo nietypowy sen.. śniło mi się porwanie... Porywacze weszli do autobusu w którym jechało dużo osób w tym ja jednak nagle osoby zniknęły i zostały 4 . ja 2 porywaczy i mężczyzna który chciał mnie obronić.. ale porywacze wyrzucili go i powiedzieli że się mną zaopiekują... nie wiem jak udało mi się uciec ale uciekłam i spotkałam moją nauczycielkę z lat szkolnych.. opowiedziałam jej o tym ale mi nie uwierzyła. zaczęłam dalej uciekać i spotkałam moich przyjaciół którzy też mi nie uwierzyli. podjechał autobus ja taka zadowolona że może uda mi się z miasta wyjechać więc wsiadłam zdziwiło mnie ze wszyscy wysiadają. po chwili zobaczyłam porywaczy. zablokowali drzwi i powiedzieli że już im nie ucieknę. co to może oznaczać?? obudziłam się w nocy zlana potem...pierwszy raz mi się to śniło sprawdzam w senniku a tu szybki ślub...

 

proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...