Jump to content

snily mi sie weze w mozu

katarynka098
 Share

Recommended Posts

mialam chlopaka mial cimne blaat wlosy krotko sciete i piegne glebokie niebieskie oczy < nie znam takiego kolesia > umowilismy sie nad mozem on juz tam byl ja dojechalam wyporzyczyl motorowke plaza byla piekna sliczna z widokami gor ja se plywalam stylu mitorowki trzymajonc sie za kulko plastikowe przyczepione sznurkiem stylu tej motorowy

no i se plywamy plywamy odplynelimy kawalek od naszej plazy i bylismy na innej tak jak te plaze som na glifadzie

tylko ta 2 plaza byla straszna taka ponura woda byla taka juz metna bardziej durzo drzew bylo i wogule i nagle zaczelo mie cos po nogach dotykac a ja do niego co to jest on nie boj sie to weze nie wiesz ze w mozu weze plywajom kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwa wes sie zatrzymaj one mie gryzom nie zatrzymal sie ich kolomnie coraz wiecej coraz wiekszy szal panika poscilam motorowke i zaczelam do brzegu plynac nie wiem jakmim cudem jak doplywalam do brzegu milam w rece tel. i dzonie to taty atato przyjec po mie weze mie gryzomtata w drodze juz a ja morde dre bo ledwo wylazilam z tamtad bo przy brzegu nie bylo plazy tylko taki mur tylko nie pionowy tylko taki upadniety ale byl sliski bobyly na nim glony a ten koles gdzies odjechal i mie zostawil