Skocz do zawartości

Dziwny problem , prosze o pomoc


boniffacy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakis czas temu zacząlem stosowac wizualizacje. Przeczytalem gdzies o mozliwosci wprowadzenia sie w stan alfa poprzez odliczanie od 100. Sprobowalem i dziwnie sie poczulem, mianowicie w trakcie wizaulizacji ogarnal mnie niepokój i poczulem tak jak by szczypnięcie w okolicy serca, wizualizacje przerwałem. Zajscie to mialo miejsce 2 dni temu. Od tego momentu chwilami odczuwam niepokoj, a gdy tylko proboje wizualizowac odczuwam dziwne uczucie w okolicy mojego serca (tak jak by cos tam nienaturalnie pulsowal) ... Nie ukrywam że martwi mnie to i czesto o tym mysle, pozatym niegdys podczas wizualizacji odczuwalem przyjemna wibracje w okolicy splotu slonecznego , bylem pozytywnie nastawiony i ogarnialo mnie szczescie. Teraz probuje osiagnac to samo ale nie moge. Co to moze byc , prosze doradzcie cos. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyść się energetycznie to minie, nic poważnego - skieruj swoje myśli na pozytywne zdarzenia. Twój umysł nie działa w harmonii z duszą, możliwe, że ten ból jest stanem przejściowym bo coś Ci tam siedziało a przez reagowanie negatywne i myślenie o tym ciągle sam sobie stawiasz kłody pod nogi i będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezimienny czyli to nie to o czym mówi Monika :) ?

Sprostuje tylko że to nie jest ból, to raczej wibracja jak by cos pulsowało mi pod skórą.

Wyjde pewnie na ignoranta ,ale czy mógłbyś opisać na czym polega to oczyszczanie energetyczne.

Staram się utrzymywać pozytywne myśli ale szczerze mówiąc srednio mi to wychodzi po tym wszsytkim , zwlaszcza że gdy myśle o pozytywnych rzeczach na koncu głowy tli mi się myśl o tym wydarzeniu i nie wiem na ile w tym autosugesti , ale odczuwam te wibracje.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wszytko wiedząca ale z opisu swojego mogę ci powiedzieć że jak mi sie blokada serca ruszała to mnie strasznie kuło nie mogłam wziąć oddechu i później czułam jak pulsuje .. a jeszcze później było juz wszystko ok :) Wiesz mogę sie mylić bo sprawdzam kogoś tylko jeśli on chce a nie napisałeś że chcesz wiec nie skanuje :) tylko mówie na swoim przykładnie , ale każdy człowiek czuje to inaczej wiec nie wiem. Jeśli bedziesz chciał zeskanuję cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanować da się osobę aby sprawdzić jej energetykę - niezależnie od odległości jako, że większość ludzi szczególnie tych mniej świadom jest ze sobą połączona.

 

Na oczyszczanie jako, że nie masz pojęcia proponuje abyś robił sobie

to. Qigong jest podstawą w rozwoju energetyki, oczyszczaniu i jej harmonizacji, jest ogólnie ogrom różnych systemów zwiększających energetykę. Możesz nawet ćwiczyć podstawy z wushu, jogę, gimnastykę - szczególnie ćwiczenia na wytrzymałość i rozciągliwość kręgosłupa. Tych systemów jest pełno wybierz sobie jaki czujesz, że dla Ciebie byłby odpowiedni większość duchowo-fizycznych starożytnych rzeczy opiera się na zwiększaniu energetyki i kierowaniu jej tylko, że niektóre bardziej kierują się w stronę typowo walk (np. wushu bagua zhang)

 

Jeżeli interesujesz się jakąś kulturą bądź regionem geograficznym, mitologia czy czymkolwiek w każdym aspekcie dawnych czasów znajdziesz praktyki na zwiększanie i oczyszczanie, i harmonizacje energetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinienem zacząć inaczej, otóż : tematem zaczalem interesować się po przeczytaniu ksiązki pt. "Bogać się kiedy śpisz",w której mowa o wizualizacjach. Chciałem po prostu zmienic swoje dotychczasowe nawyki, chcialem po prostu zmienic na lepsze swoje zycie. Chec dokonania tego była tak duża, że zacząlem szperac w internecie. Natknalem się na artukuł o stanie afla, a reszte już znacie... Od tego momentu wszsytko sie posypalo, a ja po prostu chcialbym wrocic do stanu przed, nie ingerując w glab calej filozofi czy tez nauki. Bylbym wdzieczny za wytyczenie mi konkretych kroków, które powinienem podjąć w celu uporania się z opisanym problemem. Serdecznie dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze są atrybutem - wizualizacja nastraja dusze na konkretne cele, dusza nie wie czym są pieniądze dlatego wizualizacja pieniędzy nie daje efektów bo one są ledwo atrybutem.

 

Skoro masz już jakąś praktykę zastosuj coś takiego jak "naprzód w przeszłość" - wizualizuj sobie siebie jak dobrze czułeś się przedtem i nie ważne jak bardzo źle czujesz się teraz, nie forsuj za bardzo wizualizacji ale jeżeli masz trudności to je przymuś, a z czasem efekt będzie bardzo ciekawy.

 

Równie prostym sposobem będzie oddanie się w ręce komuś kto naprostuje Ci energetykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wizualizowałem pieniędzy, tylko widziałem siebie szczęśliwego cieszącego się życiem, widziałem siebie jako kogoś mogącego pozwolić sobie na wszsytko. Miałem czyste intencje. Moja praktyka opiera sie tylko i wyłacznie na informacjach zawartych w książce. Mógłbyśwyjaśnić co miałeś na myśli pisząc , że "z czasem efekt będzie bardzo ciekawy".

Co do oddania się komuś to przeszło mi to przez myśl, ale szczerze mówiąc nie jestem przekonany do tych praktyk. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że odnosi się to do odczuć, abyś był w stanie wczuć się już w ten świat marzeń, w tą obecną sytuację, abyś każdym zmysłem czuł, że już daną rzecz posiadasz, że marzenie ci sie spełniło, abyś czuł tą ekscytację, radość i szczęście z posiadania w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ja to czasem za dnia nie mogłam doczekać się wieczoru, czasu w którym wchodziłam całą sobą w te marzenia, od razu lepiej mi się funkcjonowało.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy wyobrażać sobie, albo ,,klepać"jedno i to samo, wmawiać sobie, bo nie spełni sie jeśli twoje marzenia nie będa zgodne z twoja podświadomością, musisz bardzo wierzyć w to co robisz, wierzyć w swoje marzenia, w to co chcesz osiągnąć.Oglądałeś film ,,Sekret"?-,,TWOJE ŻYCZENIE JEST DLA MNIE ROZKAZEM":)wszechświat da ci wszystko co pragniesz, dzięki twojej wewnętrznej sile.Ciesz się wszystkim co masz, doceń każdą najmniej istotna rzecz, miej oczy i uszy szeroko otwarte, bo to nie jest tak że np , pragniesz pieniędzy i one ci spadną z nieba:)Wszechświat może stawiać cie przed wieloma sytuacjami, osobami, które np. będą pomocne z urealnieniu twego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale to rozumiem i w pełni się z tym zgadzam. Jak juz pisalem miałem właśnie wcześniej taki stan, przepełmniała mnie tak dobra i pozytywna energia jak nigdy wcześniej, doslownie czułem ze moge wszystko tylko wszzsytko się sypnęło po tym nieszczęśliwym eksperymencie.

Może jeszcze na temat wizualizacji. Z tego co wiem najlepiej działaja gdy swiadomy umysl nie wykazuje żadnej aktywnosci , a najlepsze efekty osiagane sa w nocy. W moim przypadku jest tak, że kłade się spać, odpręzam się , powtarzam jakies afirmacje i po 5 minutach zasypiam. Trudnosc polega na tym że gubie myśli w fazie przed zasnieciem (a z tego co wiem to onia wlasnie chodzi). O wizualizacjach nie mam mowy bo zanim stworze jakis obraz to predzej usne.

Może jeszcze słówko na temat jakości wizualizacji :) Dwa może trzy razy były one naprawde rzeczywiste (robiłem je w środku dnia), obraz był dobrze widoczny czułem radość i spełnienie, wprawdzie nie czulem go wszsytkimi zmysłami, ale jak wspomnialem obraz był w miare realny. Przeważająca jednak wiekszość moich wizualizacji była kiepskiej jakosci, obraz widziałem z oddali jak by przez mgłe, praktycznie zero odczuwalnej radosci i musiałem się sporo napocić zanim cokolwiek stworzyłem.

Dzieki za uwage, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz bardzo pragnął, przywoływał do siebie to co najlepsze, odganiał złe emocje, złe energię, to nie musi być tego obrazu wizualizacji,także nie przejmuj sie z tym, czasem mamy problem z wyobraźnią, bo możemy mieć wewnętrzną blokadę, może nas blokowac jakies przykre wydarzenie, szarość dnia która nas czasem dopada. Nie wiem czy wiesz co to jest Rebirthing?inaczej świadome oddychanie, to ci pozwoli usunąć swoją blokadę i przenieść cię w stan euforii, szczęścia, możesz do tego a raczej powinnieneś wykorzystywać energię seksualną, musisz oddychać, tak aby dotlenić każdy skrawek swego ciała, doprowadzić sie do silnego podniecenia, w jakikolwiek przez ciebie sprawdzony sposób:)Znasz swoje ciało i wiesz co cie podnieca:)Podczas tego, jak juz będziesz na skraju wytrzymałości, jak będziesz miał szczytować, przerwij, nie kończ tylko nasyć się tą energią seksualną i wtedy wizualizuj, zwyczajnie marz, w czasie teraźniejszym. Trzeba to robić systematycznie, nie można raz na jakiś czas.Człowiek trwoni najpotężniejszą energię na kilkusekundową przyjemność, a z tą energią można działać cuda:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Technika świadomego oddychania, czyli Integracji Oddechem, pomaga odkryć samych siebie, osiągnąć wolność i całkowitą samorealizację. Podczas pracy z oddechem wyzwalamy się z dawnych programów i uwarunkowań, pokonujemy przeszkody i blokady emocjonalne. Uczymy się bez ograniczeń akceptować siebie i innych ludzi oraz brać odpowiedzialność za własne życie - bo tylko wtedy, gdy sami je tworzymy, możemy być spełnieni i szczęśliwi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

Bezimienny jeszcze wracając do wątku o osobach mogących naprostować energetykę. Otóż co to za osoby i czy to jest bezpieczne ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bezpieczniejsze niż środki farmaceutycznie.

 

Żeby to naprawić aktualnie z pierwszej ręki masz trzy opcje. Głodówka, Praktykowanie podstaw oczyszczania energetyki bądź wykonanie rytuału lub wyznaczenie kogoś kto zrobi to za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...