Skocz do zawartości

Prosze o interpretacje, szkola, klotnia,cofniecie w czasie


Isaler

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szkole, najdziwniejsze jest to ze jestem chyba w 1 klasie podstawowki i mam 6 czy 7 lat, wygladam jak na 6-7 lat ale umysl, madrosc, wiedza zostala ta sama co jest teraz, jestem teraz w 3 klasie liceum przed matura. Otoz, kloce sie z jakas Pania nauczycielka bo proboje byc madrzejsza odemnie ze na farmacje potrzebuje tylko rozszerzonej biologi, a ja jej mowie ze trzeba jeszcze chemie, ale i tak sie upiera. Po tej klotni, mowie do kogos, ze chce przeczytac, Potop, Pana Tadeusza, bo mi sie nudzi w szkole i w domu. Wszyscy byli zdziwienie kto w wieku 6-7 lat czyta takie ksiazki i jest tak madry. Pozniej przyszla po mnie matka do szkoly i poszlismy na spacer do parku, tez cos rozmawialismy o ksiazkach, ze jest dumna ze mnie. Ja jadlem jakas wielka bulke, i nagle zobaczylem jakas kobiete, znalem ja. Jadla tez duza bulke jak ja, powiedziala mi smacznego, odpowiedzialem jej tak samo. I obudzilem sie ;)

 

Najdziwniejsze bylo to ze bylem 11-12 lat mlodszy jak teraz, moglem sie orientowac, co nauczyciele robia zlego, jak ich wrazie czego "zalamac" zeby przestali sie popisywac swoja wiedza, oraz upokarzaniem innych ludzi. Bylem tak jakby geniuszem jak na wiek 6-7 lat, bo mialem wiedze 18 latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze poprostu uwazasz ze nauczyciele w twojej szkole zachowuja sie jak by wszystko wiedzieli, albo po prostu tesknisz za tym jak byles maly, albo moze wolabys miec wieksza wiedze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...