Jump to content

Prosze o interpretacje, szkola, klotnia,cofniecie w czasie

Isaler
 Share

Recommended Posts

Jestem w szkole, najdziwniejsze jest to ze jestem chyba w 1 klasie podstawowki i mam 6 czy 7 lat, wygladam jak na 6-7 lat ale umysl, madrosc, wiedza zostala ta sama co jest teraz, jestem teraz w 3 klasie liceum przed matura. Otoz, kloce sie z jakas Pania nauczycielka bo proboje byc madrzejsza odemnie ze na farmacje potrzebuje tylko rozszerzonej biologi, a ja jej mowie ze trzeba jeszcze chemie, ale i tak sie upiera. Po tej klotni, mowie do kogos, ze chce przeczytac, Potop, Pana Tadeusza, bo mi sie nudzi w szkole i w domu. Wszyscy byli zdziwienie kto w wieku 6-7 lat czyta takie ksiazki i jest tak madry. Pozniej przyszla po mnie matka do szkoly i poszlismy na spacer do parku, tez cos rozmawialismy o ksiazkach, ze jest dumna ze mnie. Ja jadlem jakas wielka bulke, i nagle zobaczylem jakas kobiete, znalem ja. Jadla tez duza bulke jak ja, powiedziala mi smacznego, odpowiedzialem jej tak samo. I obudzilem sie ;)

Najdziwniejsze bylo to ze bylem 11-12 lat mlodszy jak teraz, moglem sie orientowac, co nauczyciele robia zlego, jak ich wrazie czego "zalamac" zeby przestali sie popisywac swoja wiedza, oraz upokarzaniem innych ludzi. Bylem tak jakby geniuszem jak na wiek 6-7 lat, bo mialem wiedze 18 latka.

Moze poprostu uwazasz ze nauczyciele w twojej szkole zachowuja sie jak by wszystko wiedzieli, albo po prostu tesknisz za tym jak byles maly, albo moze wolabys miec wieksza wiedze :)