Jump to content

Co Wy na to??? Prośba o interpretację związku.


vikosia

Recommended Posts

Co myślicie o tym związku?

Daty urodzenia:

- ja 13.01.1983

- on 20.01.1980

 

Poniżej mam takie info:

 

Drogi zycia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35

Druga osoba: 3/12/21/30/39

Suma dróg zycia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74

 

Zwiazek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/17/26/35

1PZ: 5/14

CP: 4/13

 

Druga osoba

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 3/21

CP: 2/20

 

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co te wszystkie cyferki znaczą???

Bardzo dziękuje za pomoc.

 

Viki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj vikosia :)

 

Droga Życia to nasza główna wibracja numeorlogiczna, nakresla ona zarys naszego życia. 1PZ - pierwszy Punkt Zwrotny, też bardzo ważny - pod jego działaniem pozostajemy do ok. 36. roku życia i także wywiera on silny wpływ na naszą osobowość. CP - cykl Produktywny, jeden z 3, brany tutaj po uwagę w celu zbadania karmiczności. Nie zgodzę się, że związek nie jest karmiczny. Ale więcej napiszę wieczorkiem albo jutro :)

 

Pozdrawiam,

Maddie

Link to comment
Share on other sites

C.D....

 

Pierwszą rzeczą, jaka nalezy zauważyć, to to, że suma waszych Dróg Życia to 11. A 11 to karma. Czyli kiedys już się znaliście. Widocznie macie wobec siebie do przerobienia odpowiednią lekcję w tym życiu. Karma ta mówi o głebokich zwiazkach uczuciowych, emocjonalnych, ale niestety nie jest to dobra wibracja dla zwiazków partnerskich... Wskazuje, ze jest to trudna relacja karmiczna, ponieważ 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Niestety 11 niesie utraty, więc tu czasami jest taka informacja, że jest to związek obłożony doświadczeniem...

Rozumiem, że rozstać sie nigdy nie jest łatwo, ale w przypadku związków karmicznych to jest najczęściej najlepsze rozwiązanie: przerobić, co trzeba i ruszać dalej. Czasami związki karmiczne są bardzo toksyczne, hamują nasz rozwój...

Jestem przekonana, że ostateczna decyzja zależy zawsze do nas, numeorlogia nie jest wyrocznią, Powtarzam to do znudzenia, bo isntieje niewłaściwe przeświadczenie, że jak już numeorlog czy wrózka coś powie, to tak musi być. Nieprawda. Tak może być, jeśli nic nic nie zmienimy. Nasze przeznaczenie to ogólny zarys naszych lekcji, a dróg do osiągnięcia celu jest przecież wiele :) Zmierzam do tego, że ten związek ma do przepracowania nie mało i należy być tego świadomym. Ale jak potoczą się Wasze losy, leży w Waszych rękach.

 

Z numeorlogicznego punktu widzenia jesteście numeorlogicznie...toksyczni... Czyli takie odmienne numerologiczne charaktery. Takie związki wymagają pracy. 8 (czyli tutaj Ty) może być pochłonięta dążeniem do własnych celów z wykluczeniem wszystkiego innego po drodze, a to może sprawić, że 3 poczuje się zaniedbana i uzna, że nie jest priorytetem. Jesli np. 3 i 8 wezmą się za interesy, szczególnie gdy 3 zabłysnie w jakiś sposób w tym przedsięwzięciu, to ich związek partnerski zostanie wzmocniony. Jeśli 8 będzie sie czuć pokrzywdzona i zacznie skarżyć, 3 może mieć tego dosyć i zakończyć związek. Dlatego w tym przypadku doradza się pozytywny, pełen miłości i zabezpieczony finansowo związek.

 

Powoli zaczynasz wchodzić w 2 Punkt Zwrotny o wibracji 7/16. Nie jest to wibracja sprzyjająca związkom :( Jest to okres, kiedy trzeba postawić na własny rozwój, sa możliwe wyjazdy...w Twoim przypadku moga być one związane z pracą (od przyszłego roku). Mam wrażenie, że będzie Was dzielić odległość...tak do 2-3 lat, taka sytuacja się pojawi.

 

Także jest nad czym pracować... Patrząc na numeorlogię, nie swtwierdziłabym, że jest to związek docelowy, a już na pewno nie na całe życie. Ale czy Wy tak zdecydujecie, zależy tylko i wyłacznie od Was, proszę pamiętać o tym. Wy musicie rozważyć tę sytuacje, wy kierujecie losem związku, numeorlogia tylko podpowiada, pokazuje z czym przyjdzie sie Wam zmierzyć.

 

Na koniec Wasze biopowinowactwo:

 

fizyczne - 30%

psychiczne - 78%

intelektualne - 100%

 

Czyli dlugie rozomowy, dobrzy przyjaciele... Ale biorytm fizyczny jest zdecydowanie za niski... Jest miedzy Wami swietne porozumienie intelektualne, jest empatia, ale czy coś więcej... Wiesz najlepiej.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Edited by maddie88
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bardzo Tobie dziękuję. To zaskakujące jak dużo prawdy jest w tym co napisałaś... To był bardzo trudny związek...

Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedź :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...