Jump to content

PROSZE !!!!!!!!!!!! Zinterpretować :pytajnik:


edita

Recommended Posts

Jet to miejsce w którym podobno ktoś interpretuje sny ale widzę że trzeba troszkę poczekać i wiele razy napisać aż ktoś odpowie.Na inne ciekawsze sny są odpowiedzi a inni są omijani.

Więc jeszcze raz bardzo proszę o odpowiedz.

Wypadek

Zwykle żadnego snu nie pamiętam a te które przetrwają zwykle mnie przerażają.Dzisiaj śnił mi się wypadek samochodowy w którym była ofiara śmiertelna .Ja tylko przejeżdżałam pomiędzy tym wypadkiem (bo jestem kierowcą),pamiętam że na siedzeniu w moim samochodzie była też moja córka.Pomiędzy samochodami uczestniczącymi w wypadku widziałam tylko nogi tego trupa i ludzi z pogrzebówki jak się zabierali do pakowania zwłok.Obok postać w płaszczu (pewnie kierowca) z pochyloną głową.Po drugiej stronie na chodniku rowerzysta który się przyglądał(miałam dziwne wrażenie że to moja mama).

Sami widzicie jaki wyraźny sen i przerażający.

Proszę o zinterpretowanie.

Link to comment
Share on other sites

Nie dziw się że mało osób interpretuje. Myślisz że łatwo jest to zrobić, kiedy piszesz strasznie mało czytelnie, gubisz literki i nie wiadomo o co chodzi. Dodaj też przy snach czy masz jakieś problemy w życiu.. Bo bez informacji my ci nie pomożemy, a ci co pięknie potrafią to zinterpretować nie mają czasu odpisywać na każdy temat..

Link to comment
Share on other sites

Mi kiedyś się śnił wypadek samochodowy w którym nie uczestniczyłam, małżeństwo zginęło na miejscu, przejechałam obok wiedząc że i tak im nie pomogę (mialam olew na nauke pomocy na po) po kilku dniach jechałam z zakupów z mamą, widziałam w oddali wypadek taki sam ale tym razem płakałam że nie jestem w stanie pomóc, ofiary wypadku przezyły dzięki pomocy ludzi. Poszłam na kurs i wiem że moge zrobić wszystko co w mojej mocy w razie potrzeby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...