Skocz do zawartości

kontynuacja wątku z wcześniejszego snu, walka z wampirami, przymierze z lucyferem


moros8

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Miałem otóż taki sen kiedyś dawno temu, że w postapokaliptycznej ziemii rządzą wampiry, przed którymi musze uciekać, walczyć niekiedy, przy tym spotykając innych ludzi którzy wyruszali w dalszą przygode ze mną. Nie pamiętam już może wtedy było to bardziej w formie koszmaru.

Własnie przed momentem się przebudziłem i jakież było moje zdziwienie, gdyż śniła mi się kontynuacja. Tak jakby dokładnie (wydaje mi się/ w trakcie snu wydawalo mi się) działy się następne rzeczy zaraz przed przebudzeniem z tamtego snu. Otóż dalej podróżowaliśmy po zniszczonym świecie szukając azylu i walcząc z wampirami. Co ciekawe nie był to koszmar, nie bałem się, czułem że mam już w tej walce doświadczenie. I teraz sedno w jednym z budynków, gdzie czekali na mnie i na część grupy z którą byłem na kolejnej potyczce z wampirami wszyscy byli zdziwieni. Wprowadzili mnie do pokoju, gdzie leżałao małe szklane/ przeźroczyste pudełko. gdy zajrzałem do środka okazało się że jest tam laleczka, ale ruszająca się. nie straszna, w miare ludzka. zaraz obok postaci była karteczka Lucyfer. Sen zakończył się na moich słowach do upadłego anioła w stylu: co lucek? też masz problem z wampirami? to co działamy wspólnie?

Po przebudzeniu nie byłem przerażony ani nawet wystraszony snem. Bardziej zaniepokoił mnie fakt że to dokładna kontynuacja poprzedniego, który mi się przypomniał właśnie wraz z tym snem.

Z góry dziękuje za wyjaśnienia i informacje czy ktoś doświadczył kontynuacji wątka sennego.

Jak temat interpretacji się rozwinie to dodam kilka informacji o problemach o których się w ostatnich dniach dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...