Jump to content

kontynuacja wątku z wcześniejszego snu, walka z wampirami, przymierze z lucyferem


moros8

Recommended Posts

Witajcie

Miałem otóż taki sen kiedyś dawno temu, że w postapokaliptycznej ziemii rządzą wampiry, przed którymi musze uciekać, walczyć niekiedy, przy tym spotykając innych ludzi którzy wyruszali w dalszą przygode ze mną. Nie pamiętam już może wtedy było to bardziej w formie koszmaru.

Własnie przed momentem się przebudziłem i jakież było moje zdziwienie, gdyż śniła mi się kontynuacja. Tak jakby dokładnie (wydaje mi się/ w trakcie snu wydawalo mi się) działy się następne rzeczy zaraz przed przebudzeniem z tamtego snu. Otóż dalej podróżowaliśmy po zniszczonym świecie szukając azylu i walcząc z wampirami. Co ciekawe nie był to koszmar, nie bałem się, czułem że mam już w tej walce doświadczenie. I teraz sedno w jednym z budynków, gdzie czekali na mnie i na część grupy z którą byłem na kolejnej potyczce z wampirami wszyscy byli zdziwieni. Wprowadzili mnie do pokoju, gdzie leżałao małe szklane/ przeźroczyste pudełko. gdy zajrzałem do środka okazało się że jest tam laleczka, ale ruszająca się. nie straszna, w miare ludzka. zaraz obok postaci była karteczka Lucyfer. Sen zakończył się na moich słowach do upadłego anioła w stylu: co lucek? też masz problem z wampirami? to co działamy wspólnie?

Po przebudzeniu nie byłem przerażony ani nawet wystraszony snem. Bardziej zaniepokoił mnie fakt że to dokładna kontynuacja poprzedniego, który mi się przypomniał właśnie wraz z tym snem.

Z góry dziękuje za wyjaśnienia i informacje czy ktoś doświadczył kontynuacji wątka sennego.

Jak temat interpretacji się rozwinie to dodam kilka informacji o problemach o których się w ostatnich dniach dowiedziałem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...