Skocz do zawartości

oobe czy ld?


chinol1

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiec od pewnego czasu staram sie wyjsc..prosiłem kogos z tamtąd aby mi pomogł i dzisiaj mialem takie cos ze na poczatku był taki pisk poozniej w ciemnosci widzialem swiatlo zblizalem sie do niego jak bylem juz blisko zobaczylem duze okno stał ktos w nim nie wiem kto bo swiatło oslepialo zapytał sie mnie czy chcem kontynuowac a ja ze nie glupi jestem:zeby: wtedy obudzilem sie....co to moglo byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy obudzilem sie....co to moglo byc?

jak na moje oko przyśniło Ci się coś po prostu.

 

tak wiec od pewnego czasu staram sie wyjsc..prosiłem kogos z tamtąd

Wyjść? Ale gdzie i po co? Do sklepu? I "z tamtąd" to znaczy skąd dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to nie był sen bo mialem juz ld pare razy a takiego czegos nie i chcialem sie zapytac tych co to robia czy to bylo oobe czy co....loony nie musisz mnie tak krecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi mówić po co chce OOBE... Ja ci niestety w tym nie pomogę, ale watpie ze to był zwykły sen. Dużo wskazuje na to że to był stan przed OOBE, albo już nawet ono, tylko że ty zrezygnowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to nie był sen bo mialem juz ld pare razy a takiego czegos nie

Ekhm. Jak trochę podrośniesz to przekonasz się, że różne rzeczy się człowiekowi mogą przyśnić, i że rzeczywistość senna jest troszkę bardziej złożona. Poczytasz również trochę ksiązek psychologicznych i dowiesz się, że to co nam się śni może brać się np. z podświadomości. Może też nabędziesz większej samoświadomości i nauczysz się interpretować samemu swoje senne doświadczenia. Może zaczniesz również interesować się czymś szerszym, a nie tylko OOBE i LD. Może pójdziesz w rozwój świadomości, może zaczniesz się interesować ezoteryką jako taką, może skręcisz w stronę psychologii.

 

Aczkolwiek to już nie mój problem. Nie jestem po to, żeby prostować 11-13 latków (sorki, strzelam) z naiwnym podejściem do życia. W sume śnijcie sobie dalej wszyscy (bo takich tematów jest już tu na pęczki) i wmawiajcie sobie, że każde senne doświadczenie to OOBE, UFO, Astral czy Duchy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loony własnie zaczolem sie interesowac ezoteryka i chcem to dalej rozwijac w sobie...ja sobie nicego nie wmawiam po prostu pytam... a i nie mam 13 lat ;-p i jeszcze co do duchow to sie wole nie wypowiadac....nie musisz mnie prostowac sam to zrobie, zrezygnowalem z tego teraz bo czuje ze nie jestem jeszcze gotowy jak wygram wojne sam ze soba wtedy bede myslał bo jak narazie to jestem ofiara własnych żądzy a zeby zaczoc cos nowego chcem zakonczyc dotychczasowe zycie...zaczac na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było OBE. Zresztą sny nie nalezą do tej rzeczywistości dzieją się w innym wymiarze więc sny to też OBE.

 

 

Poza tym wyobraźnia i myśli są też częścią OBE jeśli wyobrażę Siebie na tropikalnej wyspie to mam OBE proste co nie.

 

Czy będę posiadał dotyk i inne zmysły to już zależy od dostrojenia.

 

 

Większość nie wie co to jest OBE i szuka też nie wie czego. Dlatego może nigdy nie znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

captain noni- czasem jak snie to przez chwile sen staje sie krystalicznie czysty ale tylko na chwile a co do zmyslow to czesto tak mam ze czuje dotyk smak zapach i inne wlasnie to zaczelo sie jak zaczolem sie interesowac ezoteryka i mysle ze jest na dobrej drodze do obe oby nastepnym razem sie udalo;-d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie był to efekt OOBE, być może bardzo głęboki sen.

Zgadzam się z LoonyMystic. Zajmij się pierw światem i samym sobą, dopiero potem(za parę lat) staraj się wyjść z własnego ciała.

Jeśli jednak tak bardzo tego pragniesz, staraj się mieć co raz więcej snów, jak i świadomych snów(bez przesadzania, nie można śnić ciągle, trzeba też poznać świat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...