Skocz do zawartości

Gdzie... ZAKOŃCZONE


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daffne

Mam dla chętnych ćwiczenie :)

 

1. Gdzie byłam wczoraj o 16?

2. Z kim miałam tam kontakt?

3. Jaka płeć tej osoby?

4. Jak wygląda?

5. Efekt spotkania dla chętnych :)

 

Rozwiązanie po weekendzie w zależności od liczby chętnych :)

 

Powodzenia :)))

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byłam wczoraj o 16?...Król denarów....chyba w instytucji obracającej pieniądzem...Bank

2. Z kim miałam tam kontakt? ...As denarówz osobą dającą szansę na na rozwinięcie swojego biznesu...

3. Jaka płeć tej osoby?2 buław...mężczyzna

4. Jak wygląda?...Gwiazda...subtelne rysy,delikatne ...twarz bardzo ładna...taki dobrze zbudowany,ale nie za gruby...

5. Efekt spotkania dla chętnych :)...6 mieczy...nie załatwiłaś sprawy...trzeba chyba jeszcze trochę pojeździć ...sporo nowych rzeczy do przedłożenia....

 

Powodzenia :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byłam wczoraj o 16? Gwiazda, Diabeł, Sprawiedliwość - woooo... coś ważnego załatwiałaś... Ale gdzie to było :P Biuro... Miejsce pracy... ale jeszcze tam nie pracujesz, chciałabyś

2. Z kim miałam tam kontakt? IX denarów, Rycerz kielichów, IX buław - z pracownikiem, z kimś kto był dla Ciebie miły, ale to była nowo poznana osoba, robiąca dobre wrażenie, ale nie wylewna, choć chyba gdyby ją poznać "normalnie" okazałoby się, ze to bardzo sympatyczna persona...Zapewne przyjmowała Cię na rozmowę kwalifikacyjną

3. Jaka płeć tej osoby?`osobno mi się nie chce pokazać, próbowałam już trzy razy :P Jednak po punkcie 4 myślę, że to facet jednak był...

4. Jak wygląda? uh...VIII denarów, As mieczy, IV mieczy - eeee, dziwne karty jak na kobietę:P formalny strój,raczej nie grzesząca urodą (jeśli kobieta)... Duża osoba... ostre rysy twarzy, wysoka, duży nos XD Masakra, suma Mag i to VIII denarów, wskazywałoby na spoko faceta... Zimno-łagodny typ, mający coś w sobie

5. Efekt spotkania dla chętnychIV kielichów, Królowa Kielichów, Pustelnik eeee, chyba nic z tego, nie udało Ci się dostać tego co chciałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Gdzie byłaś

Kochankowie, As Pucharów, 6 buław - Gdzieś gdzie musiałaś załatwić ważną sprawę, która wcześniej wymagała od Ciebie głębszej analizy. Miałaś tam rozpocząć coś nowego, jakieś nowe przedsięwzięcie na którym Ci zależało,bardzo się starałaś żeby załatwić tą sprawę pozytywnie dla Ciebie, wkładałaś w to dużo serca

2.Z kim miałam tam kontakt

Rycerz kielichów, słońce,9 buław- Raczej mężczyzna, który był do Ciebie pozytywnie nastawiony, był miły, sympatyczny, pomocny,rzetelny, mogłaś liczyć na jego pomoc, poradę

3.Płeć

mężczyzna

4.Wygląd tej osoby

Cesarz, 4 monet, 9 buław - Osoba na wyższym stanowisku tak na marginesie, typowo męski, być może nie powala na kolana urodą ;P, ale sympatyczny z wyglądu,

Paź mieczy, 7 mieczy, 8 pucharów- ciemnowłosy, wnikliwe spojrzenie, wysoki, no na mega przystojniaka to nie wygląda :D

5. Efekt spotkania

Słońce, 9 pucharów, rycerz mieczy - spotkanie obiecujące raczej, szybkie spotkanie, według mnie pozytywne efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byłam wczoraj o 16? CESARZOWA, 9 KIELICHÓW, 3 BUŁAW – jeżeli to pytanie o miejsce ? to było to miejsce piękne, takie troche ekskluzywne, w którym byłaś pierwszy raz, panowała tam dobra i ciepła atmosfera

2. Z kim miałam tam kontakt? 5 KIELICHÓW, PUSTELNIK, 9 BUŁAW – dziwna to osóbka, małomówna, trochę jakby wydawała się osamotniona, nieufna, taka obserwująca i wyczekująca

3. Jaka płeć tej osoby? – 8 BUŁAW, KSIĘŻYC, RYCERZ BUŁAW - mężczyzna

4. Jak wygląda? KOŁO FORTUNY, SĄD BOŻY, CESARZ – dobrze zbudowany, taki umięśniony, troche zaokrąglony, wysoki i postawny, taki poważny, trudny do „rozszyfrowania”, może posiada zarost… bródkę… hmmm :0

5. Efekt spotkania dla chętnych :)2 MIECZY, SŁOŃCE, AS BUŁAW – na początku takie wstrzymanie i zawieszenie… jakby oczekiwanie, ale w efekcie porozumienie i ocieplenie atmosfery, dla Ciebie okazało się to czymś radosnym i początkiem nowej fazy w życiu

Hmmm… czyżby nowa praca… nowy biznes… aaaa to jednak nie takie proste bo na nową znajomość też by karty pasowały :okularnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byłaś? Rycerz Mieczy, As Denarów, Księżyc.

Na rozmowie w sprawie nowej pracy, ewentualnie czyniłaś starania w sprawie kredytu na własne mieszkanie, podjęcia oszczędności z lokat, itp; chciałabyś się uniezależnić i usamodzielnić, planujesz założenie rodziny, dzieci...

2. Z kim miałaś kontakt? Królowa Pucharów, Dziewiątka Denarów, Król Denarów.

Królowa Pucharów jawi mi się tutaj jako Ty sama, zaś kontakt był z osobą na stanowisku, życzliwie nastawioną, taką, która wiele może, generalnie spotkanie wyglądało obiecująco. Przed Tobą wspaniałe perspektywy, samowystarczalność.

Jeśli praca - to dobrze płatna i dająca satysfakcję, jeśli kredyt, czy podjecie oszczędności - to wygląda obiecująco, wszystko przebiegało pomyślnie.

3. Jaka płeć osoby? Królowa Mieczy. Pewna siebie kobieta, z uwagi na tę pewność siebie możliwy też mężczyzna.

4. Jak wygląda?

Niejasna odpowiedź - Koło Fortuny, zmiennie, na dwoje babka wróżyła, dlatego ciężko mi ową płeć określić.

5. Efekt spotkania - same kielichy - IX, III i X.

Dużo emocji, ale zakończenie pomyślne. Świętowanie, spełnienie, własny dom, ciąża, dziecko, bezpieczeństwo finansowe i emocjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka zapomniało mi się, przepraszam Was :)

 

 

WERYFIKACJA:

 

1. Gdzie byłam wczoraj o 16? - byłam u dermatologa :)

2. Z kim miałam tam kontakt? - miałam tam kontakt lekarzem

3. Jaka płeć tej osoby? - kobieta po 40-tce

4. Jak wygląda? - średniej urody, włosy rude, zadbana, elegancka, miła i sympatyczna, okazująca ciepło klientom, też profesjonalna

5. Efekt spotkania dla chętnych :) - no okazałało się, że muszę być poddana dalszemu leczeniu.

 

Z tego co widzę najbliżej była Cornelia, KatiJo, a magdalenka07 również sporo trafień :). Każda coś trafiła po punkciku dla Was Kochane :)). Gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byłam wczoraj o 16? CESARZOWA, 9 KIELICHÓW, 3 BUŁAW – jeżeli to pytanie o miejsce ? to było to miejsce piękne, takie troche ekskluzywne, w którym byłaś pierwszy raz, panowała tam dobra i ciepła atmosfera

2. Z kim miałam tam kontakt? 5 KIELICHÓW, PUSTELNIK, 9 BUŁAW – dziwna to osóbka, małomówna, trochę jakby wydawała się osamotniona, nieufna, taka obserwująca i wyczekująca

3. Jaka płeć tej osoby? – 8 BUŁAW, KSIĘŻYC, RYCERZ BUŁAW - mężczyzna

4. Jak wygląda? KOŁO FORTUNY, SĄD BOŻY, CESARZ – dobrze zbudowany, taki umięśniony, troche zaokrąglony, wysoki i postawny, taki poważny, trudny do „rozszyfrowania”, może posiada zarost… bródkę… hmmm :0

5. Efekt spotkania dla chętnych :)2 MIECZY, SŁOŃCE, AS BUŁAW – na początku takie wstrzymanie i zawieszenie… jakby oczekiwanie, ale w efekcie porozumienie i ocieplenie atmosfery, dla Ciebie okazało się to czymś radosnym i początkiem nowej fazy w życiu

Hmmm… czyżby nowa praca… nowy biznes… aaaa to jednak nie takie proste bo na nową znajomość też by karty pasowały :okularnik:

 

malta opisałaś mojego faceta w pkt 4 haha, więc też to pewnego rodzaju trafienie :P Pkt 1 trafiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihihi ale poległam ;-) no cóż może nie ten dzień...

chociaż karty wcale nie takie złe jak się przyjrzałam hmmm... Cesarzowa to problemy skórne :)

pzdr

 

niom skórne skórne :) ale już o wiele lepiej :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne, ja Cię podziwiam, nie wiem jak wybitnie trzeba być miłym, żeby powiedzieć, że moje wywody na temat mężczyzny z banku były "blisko" :lol: Dzięki, a teraz idę się schować do szopy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne, ja Cię podziwiam, nie wiem jak wybitnie trzeba być miłym, żeby powiedzieć, że moje wywody na temat mężczyzny z banku były "blisko" :lol: Dzięki, a teraz idę się schować do szopy :D

 

:hahaha: dzięki dzięki. Wiesz... trafiłaś częściowo w pkt 1, 2, 4 i 5. Więc jest dobrze, a że snułaś domysły to nie można tego uznać za błąd :D

Gratki i zadne mi sie chowanie do szopy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie do szopy, nie siedziałabym sama!

 

hehe a to dlatego szopa :P Może pojawiłby się jakiś czarujący szopman :hahaha:

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopman jako szop pracz, szop sprzątacz, szop przynoszacz śniadanie do łożka, a do tego jednocześnie wrażliwy i twardy, hehe ;) I bez Tarota odgadujący pragnienia... Dobra, już nie offuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopman jako szop pracz, szop sprzątacz, szop przynoszacz śniadanie do łożka, a do tego jednocześnie wrażliwy i twardy, hehe ;) I bez Tarota odgadujący pragnienia... Dobra, już nie offuję.

 

hahaha no Cornelia wie co dobre :oczko: hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...