Jump to content

medytacja-nerwy-napięcie


ciunia906

Recommended Posts

Witam serdecznie.Wczoraj medytowałam, bardzo głęboko oddychałam słuchając przy tym muzyki relaksacyjnej, wszystko było dobrze, rozluźnienie, relaks, ale nagle stałam się bardzo nerwowa, wszystko zaczęło mnie denerwować i rozbolała głowa.Napięcie trwa do dziś. Co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Mogło to być przełamanie bloku energetycznego. Zastój emocji po prostu wypłynął z Ciebie - co cię odświeży i zrównoważy. Miałem taką samą sytuację tylko, że z lękiem. Myślę, że nie ma się czego obawiać.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem tak ,bo już wiele lat Medytuję (19 l.) ,Medytując - Dociera do Nas ,z Czasem Praktyki Coraz Więcej Energii Astralnej -z Kosmosu , i ma ona duży wpływ na wszelkie Życie Na Ziemi ,Na Wszelkie Organizmy Żyjące ,Dlatego Ktoś Kto Praktykuje Techniki Rozwoju Duchowego,Ma Coraz Większą Świadomość Napływu Tej Energii.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Ale w takim razie po większym wpływie energii powinnam czuć się zdecydowanie lepiej, a ja byłam rozdrażniona, poirytowana, z jakimś takim niepokojem.Więc czegoś tu nie rozumiem.:(

Link to comment
Share on other sites

To chwilowe,gdyż następuje reakcja organizmu -jak w medycynie -zaostrza się symptom chorobowy i stare,emocje,zurzyta energia odchodzi i tak się to odczuwa,poto są pozycje z Jogi czy ćwiczenia Tai Qi i inne energetyczne ćwiczenia medytacyjne ,żeby poprzez ruch pozbyć się złych emocji-stresów -energii ,a zyskać świerzą. żeby przepracować te emocje ,a powinno być lepej z czasem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...