Skocz do zawartości

Koncert - ZAKOŃCZONE


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gaja11

Wczoraj byłam na koncercie i oto pytanka:

 

1. Na czyim koncercie byłam?

2. Jakie są moje wrażenia po tym koncercie?

3. Z kim na nim byłam?

 

Odpowiedź najpóźniej w pon rano :)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czyj koncert? Król Kijów, Umiarkowanie, Diabeł.

Zespół męski, muzyka spokojna, harmonijna, przywracająca równowagę, z drugiej strony diabeł - brak zahamowań, kipiące emocje. Stawiam na duet - dwóch facetów, jeden pogodzony ze sobą, drugi albo bardziej mroczny, albo nieco spętany, nie do końca jeszcze pewien czego chce, tym niemniej to, co wychodzi jest niezłe.

Jeśli jesteś z Wybrzeża - obstawiam Indigo Tree ;)

2. Twoje wrażenia. Cesarzowa, As Kielichów, 4 Kielichów.

Dużo emocji, wzruszenie, łzy, na koniec nieco rozczarowania. Albo z powodu tego, że koncert się skończył, albo dlatego, że jednak po recenzjach spodziewałaś się jednak jeszcze większych emocji.

3. Z kim byłaś 3 Kije, 3 Kielichy, Kochankowie. Z trzema osobami. Jedna to ktoś z poprzedniej pracy, druga - ktoś z rodziny, kto kupił bilety na ten koncert, trzecia - Twój chłopak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenia nie są moją najmocniejszą stroną, ale spróbuję :usmiech:

 

Wczoraj byłam na koncercie i oto pytanka:

 

1. Na czyim koncercie byłam? - 5 Kielichów, Giermek Mieczy, 4 Buław - ktoś kto występował sam, jakaś osoba z rodziny???

2. Jakie są moje wrażenia po tym koncercie? - IV Cesarz, Giermek Buław, XIV Umiarkowanie - hmmm, chyba Cię nie wzruszył... jakieś umiarkowane i bez emocji...

3. Z kim na nim byłam? - As Kielichów - z kimś bliskim Twojemu sercu, w kim jesteś zakochana, jakaś nowa znajomość - nowy początek

 

Ufff :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na czyim koncercie byłam? 10 MONET, 6 KIELICHÓW, 2 MIECZY – hmmm jakieś rodzinne występy? Grupka osób, ciepłe spokojne klimaty… rodzajów muzyki może być wiele – folk, blues… więc trudno mi to określić, ale takie melancholijne brzmienia… Hihihi 2 mieczy skojarzyła mi się z zasłoniętymi oczami – może zespół w ciemnych okularach przeciwsłonecznych :usmiech2:

2. Jakie są moje wrażenia po tym koncercie? 4KIELICHÓW, SĄD BOŻY, 10 KIELICHÓW – na początku znudzona, niezadowolona, wyczerpana, potem jakby coś Cię nagle ożywiło (może ktoś?) i poczułaś się usatysfakcjonowana i zadowolona z miło spędzonego w efekcie czasu

3. Z kim na nim byłam? RYCERZ MONET, KRÓL MONET, SPRAWIEDLIWOŚĆ – jakiś mężczyzna, a może nawet dwóch, dojrzały, niezbyt energiczny, zrównoważony i opanowany, zasadniczy i odpowiedzialny… hmmm narzeczony… mąż…? mężczyzna za kierownicą

nooo ciekawe czy choć troche trafiłam :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt już się nie odezwał to zabieram się do opracowania ćwiczenia:)

Oto moje odpowiedzi:

1. Na czyim koncercie byłam: Koncert Peji

2Wrażenia: Bardzo mi się podobało fajne przeżycia ale było mi szkoda, że tak szybko się skończył ;P

3.Z kim byłam: z partnerem życiowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi KatiJo na czerwono poprawne pogrubione to mój komentarz ;)

. Czyj koncert? Król Kijów, Umiarkowanie, Diabeł.

Zespół męski, muzyka spokojna, harmonijna, przywracająca równowagę, z drugiej strony diabeł - brak zahamowań, kipiące emocje. Stawiam na duet - dwóch facetów, jeden pogodzony ze sobą, drugi albo bardziej mroczny, albo nieco spętany, nie do końca jeszcze pewien czego chce, tym niemniej to, co wychodzi jest niezłe. owszem dwóch facetów bo nie występował sam :) (nie licząc DJ-a)

Jeśli jesteś z Wybrzeża - obstawiam Indigo Tree ;)

2. Twoje wrażenia. Cesarzowa, As Kielichów, 4 Kielichów.

Dużo emocji, wzruszenie, łzy, na koniec nieco rozczarowania. Albo z powodu tego, że koncert się skończył, albo dlatego, że jednak po recenzjach spodziewałaś się jednak jeszcze większych emocji.

3. Z kim byłaś 3 Kije, 3 Kielichy, Kochankowie. Z trzema osobami. Jedna to ktoś z poprzedniej pracy, druga - ktoś z rodziny, kto kupił bilety na ten koncert, trzecia - Twój chłopak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi werony na czerwono poprawne pogrubione to mój komentarz

1. Na czyim koncercie byłam? - 5 Kielichów, Giermek Mieczy, 4 Buław - ktoś kto występował sam, jakaś osoba z rodziny???

2. Jakie są moje wrażenia po tym koncercie? - IV Cesarz, Giermek Buław, XIV Umiarkowanie - hmmm, chyba Cię nie wzruszył... jakieś umiarkowane i bez emocji...

3. Z kim na nim byłam? - As Kielichów - z kimś bliskim Twojemu sercu, w kim jesteś zakochana, jakaś nowa znajomość - nowy początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malta31 na czerwono poprawne odp pogrubione mój komentarz

1. Na czyim koncercie byłam? 10 MONET, 6 KIELICHÓW, 2 MIECZY – hmmm jakieś rodzinne występy? Grupka osób, ciepłe spokojne klimaty… rodzajów muzyki może być wiele – folk, blues… więc trudno mi to określić, ale takie melancholijne brzmienia… Hihihi 2 mieczy skojarzyła mi się z zasłoniętymi oczami – może zespół w ciemnych okularach przeciwsłonecznych

2. Jakie są moje wrażenia po tym koncercie? 4KIELICHÓW, SĄD BOŻY, 10 KIELICHÓW – na początku znudzona, niezadowolona, wyczerpana, potem jakby coś Cię nagle ożywiło (może ktoś?) i poczułaś się usatysfakcjonowana i zadowolona z miło spędzonego w efekcie czasu

3. Z kim na nim byłam? RYCERZ MONET, KRÓL MONET, SPRAWIEDLIWOŚĆ – jakiś mężczyzna, a może nawet dwóch, dojrzały, niezbyt energiczny, zrównoważony i opanowany, zasadniczy i odpowiedzialny… hmmm narzeczony… mąż…? mężczyzna za kierownicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...