Skocz do zawartości

koniec świata


monika 85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosiłabym o pomoc w interpretaci tego snu, zazwyczaj tego nei robie ale byl to dla mnei wyjatkowy sen i zalezalo by mi na jego interpretacji:

 

sen wygladał nastepująco: stałam w mieszkaniu w pokoju ze swoimi znajomymi, pamiętam tylko jedna twarz kolegi ktorego dawno nie widziałam i ktorego dobrze nie znam. stalismy rozmawialiśmy o tym ze iziemy gdzieś wyjśc, a z racji tego ze mieliśmy daleko mieliśmy jechac samochodem, chlopacy chcieli sobei wypic wiec ja zadeklarowałam ze moze ja pojadę samochodem, nie bede pić. bałam sie ze moze sie im cos stac dlatego to powiedziałam. po czym podeszłam do okna i spojrzałam przez okno i w oddali widziałam trąbe powietzrna ktora miala czarny kolor az smolisty, bylo widac wyladowania elektryczne i zblizala sie po woli. za chwile zobaczylam nastepna i nastepna, czułam ze to ejst koniec swiata, ze wszystko sie konczy. niczego sie nei balam, nei uciekalam, wrecz czekałam na nia az nas dosegnie. po czym w jednej chwili ze to jzu to ziemia sie rozstapila, ale nei bylo to zwykle rozstapienie, ta ziemia jakby kruszyła sie w proch a my razem z nia wpadalismy i zmienialismy sie w proch. po czym z tego prochu stalismy sie malymi robaczkami ktore chodzily po skale, pisaku. w tym smaym czasie uslyszlam głos Boga "rozmnażajcie się w źle (zło)".a ha ja tez wczesniej powiedziłam Bożę "ratuje Nas" wtedy kiedy widzilam te traby powietrzne.

Czy ktoś wie co to moze oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...