Skocz do zawartości

Kot i mysz


mario111

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie,ze mam kotka i kupilem mu zywa mysz. Dalem mu te mysz,zeby ja upolowal,ale on zaczal sie nia bawic. Wydlubal jej oko i zaczal tym okiem bawic. Oko trzymalo sie na nerwie i kot trzymal jedna lapka mysz, a druga lapka rzucal okiem w rozne strony. Ja sie zdenerwowalem, bo nie moglem patrzec jak mysz cierpi. Dobilem ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz?

Mysle,ze cos w tym jest.Niedawno odezwal sie do mnie znajomy, z ktorym przyjaznilismy sie w szkole sredniej. Jednak w okresie studiow stracilisy z soba kontakt. On jednak odezwal sie do mnie po 6 latach, gdy dowiedzial sie,ze mieszkam w Warszawie. Pytal jak jest w tym miescie itd. Ja nie bardzo chcialem mu za wiele mowic, bo jestem homoseksualista i nie chcialem mu tego tlumaczyc. Jednak on corz wiecej wypytywal i w koncu powiedzial,ze marzy o zamieszkaniu w Wawie. Ze wzgledu na dawna przyjazn obiecalem, ze mu pomoge: zalatwilem prace i pozowlilem mieszkac w tej stancji gdzie ja. Jednak wiedzac o tym,ze zamieszkamy razem powiedzialem mu,ze jestem gejem i na stancji mieszka jeszcze jeden gej, z ktorym oczywiscie nic mnie nie laczy. Znajomy powiedzial, ze nie ma problemu... i przyjechal. Wowczas zaczal mi opowiadac o swojej narzeczonej. Ja oczywiscie gratulowalem, jednak zdziwily mnie jego slowa gdy powiedzial,ze mi zazdrosci. Spytalem dlaczego. Odrzekl, ze ja mieszkam w Wawie, jestem gejem i moge spelniac swoje fantazje erotyczne. Odpowiedzialem, ze moge tak samo jak i On. W tym samym dniu, po telefonie do narzeczonej, wszedl na erotyczny czat i zaczal zagadywac kobiety. On pewnie sadzi,ze skoro jestem gejem, to uprawiam seks z kim popadnie, zmieniam facetow jak rekawiczki i zdradzam kazdego - stereotypy bywaja absurdalne i chore,ale nie to jest najwazniejsze. On chyba sadzi,ze ja nie mam nic przeciwko, a ja sie nie wtracam, bo to nie moja sprawa i nie znam zupelnie jego narzeczonej. Nie moge sie juz doczekac, kiedy ona z nami zamieszka, moze wpwczas bedzie ok... Dzieki za odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...