Jump to content

Wyobraźnia A Prawdziwe Poznanie.


Pit

Recommended Posts

Ja żyję na granicy dwu światów Duchowego,Niematerialnego i Fizycznego ,Materialnego i zawsze się rozwijam i ewoluję ,aby móc odróżniać prawdziwe Życie Duchowe od Wyobrarzeń .

Ponieważ o czym się przekonałem niejednokrotnie wyobraźnia na temat Rozwoju Duchowego może być tak silna i tak wypełnić Świat Psychiczny i Umysłowy ,że można uznać to za prawdziwy rozwój Duchowy ,choć z Rozwojem Duchowym niewiele ma to wspólnego ,będą to wyobrażenia tylko .

 

Ponieważ widzę i słyszę na co dzień jak człowiek dzisiejszy -z wyjątkiem ludzi którzy faktycznie się rozwijają -wcale nie Rozwija Się,Nie Dojrzewa Wewnętrznie a jedynie Zewnętrznie,Biologicznie, w Latach Materianych ,Fizycznie, tak jakby Się zatrzymali W Rozwoju Uzalerzniając Się Od Doktryn -Religijnych,Magicznych,Teologicznych,Naukowych,Ezoterycznych,Filozoficznycch,Psychologicznych ,Medycznych itd.

 

A Prawdziwy Rozwój Polega Nie Na Zatrzymywaniu Się We Własnej Ewolucji Duchowej i Fascynacji jakąś dzziedziną wiedzy ,a potem demonstrowania swojej jaże wielkiej tzzw. Mądrości Życiowej ,tylko chodzi o to żeby cały czas ,jak nazwa mówi - Rozwijać Się Duchowo -Doświadczając -Ucząc Się-Poznając-Pokonując Przeszkody Na Drodze Życia -Gdyż Życie to Czyściec gdzie my jako istoty duchowe możemy przechodzić oczyszczenie z wszelkiego wcześniejszego grzechu jakie zebraliśmy po drodze w kolejnych pobytach na ziemi ,

 

oraz w tej wielkiej szkole zwanej życiem uczyć się zbierając doświadczenia do kolejnnych inkarnacji.

I tak Właśnie Rozwijamy się Duchowo Reinkarnując,i Przez Ten Krótki Czas Pobytu Na ziemi Przywdziewamy Ciała Materialne,aby łatwiej Nam Było Porozumiewać Się Z Innymi Duszami ,Jednocześnie Pomagając Im W Rozwoju .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...