Jump to content

Nieżyjący rodzice.


gigi_

Recommended Posts

Proszę o interpretację snu. Snili mi się rodzice,którzy juz nie żyją.Jednej nocy ojciec będący ciagle przy mnie,a ja jakbym nie miała czasu porozmawiać z nim,ciągle czyms zajeta ,ale widzialam go zawsze obok siebie.Kolejna noc to mama ,którą zastałam w domu tak pijaną ,ze spadła z łózka i nieprzytomna z upicia lezala na podłodze. Do tego toaleta obwieszona pocielą obciekającą wodą. W jednym i drugim snie przewinęło się dziecko. W snie z ojcem trzymalam je na rekach,a z matką ,wiedziałam,że jest ale nieobecne w domu. Co moze oznaczac taki sen?

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafię Ci dokładnie opisać całego znaczenia snu , ale mogę coś podpowiedzieć . U mnie kilka osób z rodziny ma dziwną zdolność jeśli można, to tak nazwać. A chodzi o to , że zawsze gdy snią im się nieżywi rodzice jak w przypadku mojego brata - sni mu sie ojciec, w przypadku moich babć sni im sie matka zawsze w rodzinie dzieję się coś złego . Wspólnie doszliśmy do wniosku, że rodzice ostrzegają nas zawsze przed czymś złym ponieważ snią sie tylko i wyłącznie wtedy kiedy po kilku dniach od snu coś się wydarzy.

Link to comment
Share on other sites

Własnie tego się obawiam....przeczytałam znaczenie pojedyńczych symboli ze snu i wychodzi na to ze cos złego się wydarzy w rodzinie. Pozostaje mi mieć nadzieje,ze tak nie bedzie.Dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...