Jump to content

Kot i mięso na stole?!


wiola350

Recommended Posts

Dziś miałam bardzo dziwny sen. Weszłam do słonecznego, dobrze znanego mi pomieszczenia (znajdującego się w domu mojej zmarłej babci, często bawiłam się tam z siostrą, ten pokój kojarzy mi się z dzieciństwem - nie wiem, czy to ważne :icon_smile2:). Na stole od razu zauważyłam mięso (!). Wyglądało jak przygotowany do panierowania schabowy. Miało ślady tłuczka, było posolone i posypane pieprzem. Nagle spojrzałam w lewo i w dali zauważyłam białego kota w szare plamki, który szedł ku przeciwległej ścianie, zupełnie nie zwracając na mnie uwagi. W pewnej chwili odwrócił łeb w moja stronę. Pyszczek był przeraźliwie chudy, miał bardzo wystające "kości policzkowe", ale najgorsze było to, że nie było widać jego źrenic, bo całe oczy były zalane bordową krwią, spływała po policzkach. Z buzi też po chwili zaczęła się sączyć krew. Mimo to nie czułam strachu, tylko początkowe obrzydzenie, a potem smutek, bo zdałam sobie sprawę, że on zdycha i się tak męczy. Nie mam pojęcia, co może to oznaczać, proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

nie, wstyd się przyznać, ale od czasu, gdy przyszłam do akademika, przytyłam i myślę ciągle o tym, że muszę rzucić "nadprogramowe" kilogramy. a to ma jakiś związek?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie wiem ale takie sny mogą wskazywać na jekaieś nieprawidłowości w diecie (ten zachudzony kot) zaś mieso moze wskazywac np: na anemię - braki żelaza. Na nieodpowiednia dietę moze wsakzywac również miejsce akcji czyli kuchnia i stół kuchenny. Te spogladanie w lewo nawołuje cie abyś zaufała intuicji przy wyborze pożywienia (strona lewa - żeńska intuicyjna).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

faktycznie: 2miesiace temu miałam anemie żelazową. Ale akcja rozgrywała się w pokoju dziennym, to nie była kuchnia, ani stół kuchenny, tylko stolik, przy którym stoją fotele

Link to comment
Share on other sites

Zwróc uwage że do rozbicia mięsa były użyte narzędzia kuchenne- tłuczek, zaś co do pokoju kojarzy ci sie z dzieciństwem i to tam powinnaś szukać odpowiedzi na co dokładnie wskazuje ci ten sen np: w domu baci zawsze jadłaś........... i tego twój organizm się domaga albo babcia mówiła zawsze jedzcie "to i to" aby być zdrowym. Ten dom babci to nie przypadek to poprostu wskazanie przyczyny problemu albo sposób jego leczenia.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Nie moim zdaniem nie chodzi tu o słaodycze.

A może my na ten sen patrzymy nie z tej perspektywy co powinniśmy może on nie dotyczy ciebie i twoich problemów zdrowotnych a problemów siostry.

Czy aby twoja siostra nie była wegetarianką?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...