Skocz do zawartości

Kot i mięso na stole?!


wiola350

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałam bardzo dziwny sen. Weszłam do słonecznego, dobrze znanego mi pomieszczenia (znajdującego się w domu mojej zmarłej babci, często bawiłam się tam z siostrą, ten pokój kojarzy mi się z dzieciństwem - nie wiem, czy to ważne :icon_smile2:). Na stole od razu zauważyłam mięso (!). Wyglądało jak przygotowany do panierowania schabowy. Miało ślady tłuczka, było posolone i posypane pieprzem. Nagle spojrzałam w lewo i w dali zauważyłam białego kota w szare plamki, który szedł ku przeciwległej ścianie, zupełnie nie zwracając na mnie uwagi. W pewnej chwili odwrócił łeb w moja stronę. Pyszczek był przeraźliwie chudy, miał bardzo wystające "kości policzkowe", ale najgorsze było to, że nie było widać jego źrenic, bo całe oczy były zalane bordową krwią, spływała po policzkach. Z buzi też po chwili zaczęła się sączyć krew. Mimo to nie czułam strachu, tylko początkowe obrzydzenie, a potem smutek, bo zdałam sobie sprawę, że on zdycha i się tak męczy. Nie mam pojęcia, co może to oznaczać, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, wstyd się przyznać, ale od czasu, gdy przyszłam do akademika, przytyłam i myślę ciągle o tym, że muszę rzucić "nadprogramowe" kilogramy. a to ma jakiś związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem ale takie sny mogą wskazywać na jekaieś nieprawidłowości w diecie (ten zachudzony kot) zaś mieso moze wskazywac np: na anemię - braki żelaza. Na nieodpowiednia dietę moze wsakzywac również miejsce akcji czyli kuchnia i stół kuchenny. Te spogladanie w lewo nawołuje cie abyś zaufała intuicji przy wyborze pożywienia (strona lewa - żeńska intuicyjna).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie: 2miesiace temu miałam anemie żelazową. Ale akcja rozgrywała się w pokoju dziennym, to nie była kuchnia, ani stół kuchenny, tylko stolik, przy którym stoją fotele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróc uwage że do rozbicia mięsa były użyte narzędzia kuchenne- tłuczek, zaś co do pokoju kojarzy ci sie z dzieciństwem i to tam powinnaś szukać odpowiedzi na co dokładnie wskazuje ci ten sen np: w domu baci zawsze jadłaś........... i tego twój organizm się domaga albo babcia mówiła zawsze jedzcie "to i to" aby być zdrowym. Ten dom babci to nie przypadek to poprostu wskazanie przyczyny problemu albo sposób jego leczenia.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moim zdaniem nie chodzi tu o słaodycze.

A może my na ten sen patrzymy nie z tej perspektywy co powinniśmy może on nie dotyczy ciebie i twoich problemów zdrowotnych a problemów siostry.

Czy aby twoja siostra nie była wegetarianką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...