Jump to content

Świadomy sen jak to zrobić

djoaza
 Share

Recommended Posts

Witam słyszałem, że świadomy sen to coś świetnego że można robić co się chcę czy to prawda?

Moje drugie pytanie jak takie coś wywołać bo sam bym chciał tego doświadczyć, a nie mam pojęcia jak to robić?

Dzięki za odpowiedź :)

A to tak da się podczas takiego snu myśleć sobie co chcę robić czy latać, czy palić się ?

Bo dla mnie aktualnie sen jest jak film. Zaczyna się i kończy a ja nie mam na niego wpływ.

Da się ale jak dla mnie to się wydaje nie możliwe, że podczas snu można wykonywać i myśleć, przecież podczas sny mózg odpoczywa, a nie myśli :P

A Ty ciunia906 potrafisz kontrolować sen :D?

nie no wole już odliczać do 30. I co jak już zasnę i będę miał ten świadomy sen i sobie powiem chcę mieć 20m wysokości to będę miał tyle, albo jak powiem, że chce do new yorka pojechać to tam będę :D?

tak, ponieważ ludzka wyobraźnia pozwala na mniej lub bardziej szczegółowe tworzenie w umyśle dowolnych sytuacji zaistniałych, hipotetycznych lub nie mogących zaistnieć w rzeczywistości

Czyli muszę być zmęczony jak bym wrócił z kopalni :D i wtedy odliczam do 30 otwieram i zamykam oczy i tak znowu i tak w kółko, Ty tak stosujesz te odliczanie i też jesteś zmęczona :D?

jesteś pewny, że podczas snu mózg odpoczywa?bo ja mam troszkę inne zdanie:) mi się wydaje, że śpiący mózg nie jest w stanie spoczynku, ale jakby na innym biegu - wciąż jednak pracuje.To tylko ciało zostaje przez mózg celowo sparaliżowane, aby jak najwięcej możliwej energii przeznaczyć na inne procesy.

Rozumiem, to spróbuję zastosować się do niej nie wiem czy mi się uda, ale spróbuję, a powiedz co najlepsze jest podczas tego świadomego snu.

wejdź sobie, na forum jest mase tematów o LD, świadomym śnieniu, poczytaj, poobserwuj, zastosuj się porad, trzymam kciuki i mocno wierzę że ci się uda,pozdrawiam cieplutko

Ta budzę się w nocy ale do WC:P ale to czasami;p

Słyszałem też że czasami jest coś takiego że się budzimy i nie możemy się ruszać słyszał ktoś o tym czy miał ktoś z tym styczność?

djoaza, tym razem chodzi o paraliż senny, ale na przyszłość mam taką radę. Zanim zadasz jakieś pytanie, to poczytaj sobie dużo o tym temacie, bo na prawdę jest BAAARDZO DUŻO materiałów na te tematy ;) I uwierz mi, miałeś szczęście, że uzyskałeś mimo to odpowiedzi użytkowników :D Możesz poczytać na tym forum, jest dużo ciekawych tematów, ale i na innych stronach :)

Pozdrawiam serdecznie :]