Skocz do zawartości

na statku ;o


irp

Rekomendowane odpowiedzi

miałem taki bardzo wyraźny sen:

byłem na wielkim,drewnianym statku. była noc,straszny sztorm. ludzie biegali po pokładzie..nie wiem co robili,ale wyglądało to jakby strasznie sie bali. ja nagle zobaczyłem że obok mnie stoi mój ojciec. obaj byliśmy ubrani w niebieskie habity,a na kapturach mieliśmy złote szlaczki. wyglądałem na zmartwionego...jakbym sie przejmował bardziej tym że zginie mój ojciec niż ja i ci ludzie. i po chwili przyszła fala,a statek wywrócił się. wiem że ja sie jeszcze sie czegoś chwyciłem i wpadłem do wody jako jeden z ostatnich...

 

to by było na tyle xd dam sobie łapę uciąć że było więcej szczegółów,ale jakoś już mi umknęły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen, to jedno wielkie przemyślenie. To jakby Twoja podświadomość zareagowała na pewne obawy przed ryzykiem, przed którym stajesz, lub staniesz wkrótce. Sądzę, że to będzie też wielka próba przed wejściem do "nowego rozdziału życia". Na tym rozdziale, może jednak być trudno, ponieważ sam możesz to nie zaakceptować zbyt szybko i jedynym problemem na "kontynuację w pełnej szybkości życia" będzie trudna walka z samym sobą. Powaga do sytuacji jest bardzo wymagana, życie jest najważniejsze, następnie zadbaj o czas, aby dość szybko rozwinąć swój życiowy poziom. Musisz stanąć przed sobą i zapytać "Co robię? Co robiłem? Co na prawdę chciałbym robić?". Następnie "Kim jestem? Kim byłem? Kim na prawdę chciałbym być?" Dla przemyśleń głębszych, wywróć swoje życie o 180 stopni i dokładnie przeanalizuj je, jako obserwator sięgając do swojej pamięci od początku, do teraz.

Edytowane przez OryginalShaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że przez ostatnie półtora roku zmieniłem 90% swojego życia i teraz żyje tak jakbym chciał i jestem tym kim chciałem...może moja podświadomośc mówi że to nadal za mało?

tak czy inaczej to dziękuje xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że przez ostatnie półtora roku zmieniłem 90% swojego życia i teraz żyje tak jakbym chciał i jestem tym kim chciałem...może moja podświadomośc mówi że to nadal za mało?

tak czy inaczej to dziękuje xd

Skoro zmieniasz życie i jak napisałeś, zmieniłeś w 90% to świadomość pragnie najwidoczniej te 10% oraz uszlachetnianie "nowego życia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...