Skocz do zawartości

tiwaz (o)-fehu - kenaz - praca; ehwaz(o)Wunjo(o)Kenaz-zawody;Ansuz-Hagal(o)Othala(0).


royalady

Rekomendowane odpowiedzi

Czy powinnam pozostac w mojej obecnej pracy?

tiwaz (o)-fehu - kenaz

 

Prace mam dobra, nie jest ciezka, ludzie bardzo ok ale zaczynam miec watpliwosci czy wszystkie warunki ustalone na poczatku zostana dotrzymane. Mam podstawy w to watpic a sa to akurat kwestie dla mnie bardzo wazna. Dlatego zaczelam sie zastanawiac czy nie zaczac szukac czegos nowego.

Nie rozmawialam jeszcze z pracodawca, musze ochlonac i zobaczyc co bedzie dalej ale spontanicznie w zlosci mam ochote to rzucic, bo wiem ze on chce zebym u niego pracowala.

 

Z rozkladu widze nie spelnione oczekiwania (no wlasnie!), przeczekanie, cierpliwosc doprowadzi do rozwiazania spraw na moja korzysc, zrealizuje marzenia. Nie wolno mi sie dac poniesc emocjom, powinnam zachowac dystans i chlod i robic swoje.

 

Czy pozostajac w obecnej pracy bede miala szanse startu w zawodach?

 

ehwaz(o)Wunjo(o)Kenaz

prozne nadzieje, poczucie niedocenienia, powinnam bardziej wierzyc w siebie bo brak tej wiary powoduje ze nie mam motywacji do walki o swoje, na koniec widac jak by mialy sie spelnic marzenia czyli w koncu jednak po okresie ciezkiej pracy bede startowac

 

Jaki ma do mnie stosunek moj obecny pracodawca, co naprawde o mnie mysli?

 

Ansuz-Hagal(o)Othala(0)

 

Mysli ze jestem osoba rozsadna, spokojna, mamy dobre porozumienie, ze jest to ciezki okres i nastepuje we mnie pewna transformacja ale zmieniam sie na lepsze, ze jestem tu troche wyobcowana i brakuje mi poczucia bezpieczenstwa, ze jestem tu z troche z przymusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze powiedzcie co myslicie!

Naprawde nie wiem co robic!

Dostalam wczoraj wstepna propozycje innej pracy. Bardzo lubie te ktora mam ale jesli nie bede w stanie realizowac sie w niej tak jak chce musze isc dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powinnam pozostac w mojej obecnej pracy?

tiwaz (o)-fehu - kenaz

 

to nie jest dobry moment na zmianę pracy - odwrócony tiwaz, poczekaj aż sytuacja się wyklaruje, a wyjdziesz w aktualnej pracy na swoje.

 

Czy pozostajac w obecnej pracy bede miala szanse startu w zawodach?

ehwaz(o)Wunjo(o)Kenaz

 

nadzieje na start masz, ale czynniki zewnętrzne uniemożliwiają Ci wzięcie udziału w tych zawodach.

 

Jaki ma do mnie stosunek moj obecny pracodawca, co naprawde o mnie mysli?

 

Ansuz-Hagal(o)Othala(0)

 

jesteś komunikatywna, ale może mieć wrażenie, że jesteś do niego negatywnie nastawiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...