Jump to content

3 noce pod rząd dziwnie realistycznych snów...


xaat

Recommended Posts

Dziś obudziłam się dosyć późno, mam katar ciężko było mi zasnąć :(

Spałam ale puki się nie obudziłam to raczej o tym nie wiedziałam, sen był niebywale realistyczny już trzecią noc z rzędu!

Pierwszy sen 2 dni temu był o niemowlęciu, była to dziewczynka potem się okazało że jestem jej mamą a moja największa w życiu miłość jest tuż obok mnie i co się okazuje jest moim małżonkiem, czułam że jestem szczęśliwa, że mam to czego zawsze chciałam, pomijając fakt że w życiu realnym nie chce mieć dzieci ani męża, ale we śnie przepełniała mnie radość, czułam ją naprawdę.

Z kolejnego snu pamiętam urywek ale i w tym śnie miałam uczucie jakby to wszystko działo się naprawdę. Ktoś zakopywał w ziemi grubą wielką świnię, która chciała się uwolnić, było mi jej szkoda bo kocham zwierzęta tak w śnie jak i w realnym życiu. Mówiłam żeby ją zostawili, więc przestali ją przysypywać ziemią, widać było jej głowę i jedną raczkę, nie pamiętam dokładnie ale chyba się uśmiechnęła do mnie :)

Te dwa sny mogłabym uznać za zwiastujące jakieś dobre wydarzenia gdyby nie dzisiejszy sen równie realistyczny o czarnym psie sąsiadów, którego u nas zostawili do czasu kiedy rozwiążą swój problem. Czarny pies chodził za mną po ulicach jakby był mój, jednakże szukał też swoich panów. W tym śnie pojawił się jeszcze jeden motyw, znalazłam się na podwórku w miejscu mojej dawnej pracy gdzie mnie oszukali, pracodawca miał tam problem i dużo pracy, pomyślałam że pomogę trochę za darmo, że nie ważne są pieniądze, oni są w potrzebie i trzeba im pomóc-normalnie gdybym spotkała pracodawcę oszusta, powiedziałabym mu kilka nie miłych słów.

Tyle...

proszę o interpretację, bo te sny mnie będą długo nękać z uwagi na ich realizm i to jeszcze 3 dni z rzędu.

Edited by xaat
Link to comment
Share on other sites

Guest paulinqa123

pocztaj dokładnie o LD być może to był świadomy sen ale nie potrafisz jeszcze nad nim mieć kontroli ... jeszcze jedna rzecz jaka przychodzi mi do głowy to to, że może to być sen proroczy ,zwłaszcza jeśli chodzi o ten sen w ktorym widzisz siebie z dzieckiem i mężem, a reszte to mogą być Twoje podswiadome lęki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...