Skocz do zawartości
Aislinn

Warsztat nr 47

Rekomendowane odpowiedzi

Aislinn

1. Ostatnio postanowiłam dołączyć do klubu internetowego. Ludzi o jakich konkretnych zainteresowaniach skupia ten klub? (np. klub ogrodnictwa, starych odkurzaczy itd.).

2. Co muszę przygotować, żeby się dostać?

3. Czy mnie przyjmą? ;)

4. I trochę z innej beczki. W moim mieszkaniu są dwa uszkodzone przedmioty - jeden w kuchni, drugi w moim pokoju. Spróbujcie zgadnąć, co to za przedmioty albo co powoduje ich uszkodzenie (oprócz irytacji ;)).

Odpowiedzi przewiduję w czwartek 21 kwietnia. Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
brydziu

1. Naudiz o, Durisaz, Uruz o, Jest to klub gdzie jesteś zobligowana do pracowania, do robienia postępów i moim zdaniem może to być klub psychologi gdzie np jesteś przymuszana do robienia czegoś aby wyjść z jakiejś np przygnębiającej sytuacji.

2.Berkano o, Ehwaz, Gebo, Musisz przygotować konspekt lub artykuł na temat swojej osoby w stosunku do otoczenia i społeczeństwa. Jak sie odnajdujesz w społeczeństwie, czego nie robisz, dlaczego , twoje wady w pracy zespołowej, w grupie i co trzeba by było zmienić według Ciebie.

3. Teiwaz o, Odala o, Laguz o, Wyrd o, Mannaz o, nie chce byc zlym prorokiem... Musisz Popracować i zmienić chyba trochę swoje nastawienie.. nie obiecuj sobie zbyt wiele

4.

a - kuchnia) Odala o, Uruz o, Laguz o, kurek od zlewu

b- pokój) Mannaz o, Odala o, Uruz o, łóżko

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasiaczarna

Witam Wszystkich

Niedawno zaczelam prace z runami , ale postaram sie odpowiedziec :)

1 Nauthiz, kenaz uruz - Do klubu zwiazanego z medycyną naturalna, ziołolecznictwem np

2 Mannaz Dagaz, kenaz - Przedstawic swoj przepis, jak pomóc komus np w chprobie.Udowodnic, że jesteś w stanie pomoc

3 Hagal, algiz, iwaz - Jestes twarda, bardzo chcesz , zawalczysz i dostaniesz sie

4 a Gebo , iwaz , hagal - okno

b Hagal petro , nauthiz - łózko, fotel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
brydziu

kiedy odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aislinn

Może ktoś jeszcze dołączy? Poczekajmy do jutra wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lavis

Poczekaj proszę do wtorku (jesli chcesz ,oczywiscie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aislinn
1. Naudiz o, Durisaz, Uruz o, Jest to klub gdzie jesteś zobligowana do pracowania, do robienia postępów i moim zdaniem może to być klub psychologi gdzie np jesteś przymuszana do robienia czegoś aby wyjść z jakiejś np przygnębiającej sytuacji.

2.Berkano o, Ehwaz, Gebo, Musisz przygotować konspekt lub artykuł na temat swojej osoby w stosunku do otoczenia i społeczeństwa. Jak sie odnajdujesz w społeczeństwie, czego nie robisz, dlaczego , twoje wady w pracy zespołowej, w grupie i co trzeba by było zmienić według Ciebie.

3. Teiwaz o, Odala o, Laguz o, Wyrd o, Mannaz o, nie chce byc zlym prorokiem... Musisz Popracować i zmienić chyba trochę swoje nastawienie.. nie obiecuj sobie zbyt wiele

4.

a - kuchnia) Odala o, Uruz o, Laguz o, kurek od zlewu nie, ale jest to związane z wodą ;)

b- pokój) Mannaz o, Odala o, Uruz o, łóżko

pozdrawiam

Witam Wszystkich

Niedawno zaczelam prace z runami , ale postaram sie odpowiedziec :)

1 Nauthiz, kenaz uruz - Do klubu zwiazanego z medycyną naturalna, ziołolecznictwem np

2 Mannaz Dagaz, kenaz - Przedstawic swoj przepis, jak pomóc komus np w chprobie.Udowodnic, że jesteś w stanie pomoc

3 Hagal, algiz, iwaz - Jestes twarda, bardzo chcesz , zawalczysz i dostaniesz sie

4 a Gebo , iwaz , hagal - okno

b Hagal petro , nauthiz - łózko, fotel

1. Jest to klub pisarski.

2. Moim zadaniem było napisanie opowiadania na dany temat.

3. Odpowiedzi jeszcze nie mam, aczkolwiek wątpię, by mnie przyjęli. Niestety, to tylko moja wina ;) Nie chciało mi się nic robić i zostawiłam to na ostatnią chwilę, nie zależało mi. Napisałam na "odwal się", więc korzystnie to nie wygląda ;) Gdyby coś się miało zmienić (w co wątpię), dam znać w środę.

4. W kuchni znowu przecieka czajnik :P, w pokoju mam zepsute łózko.

Pałeczkę przekazuję Brydziowi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aislinn

Kurczę, Lavis, napisałaś, jak pisałam odpowiedzi :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
brydziu

mialem napisac ze czajnik :) ale cos mnie sklonilo do zlewu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lavis