Skocz do zawartości

Jak wysoko trzymać wahadełko


gryfusek

Rekomendowane odpowiedzi

Aha dzięki ;) jeszcze takie małe pytanko. Od wczoraj mam wahadełko i dlaczego wczoraj 3 razy co jakiś czas pytałem wahadełka o jedno pytanie. Zawsze było TAK. Dzisiaj w ogóle na to nie reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki ;) jeszcze takie małe pytanko. Od wczoraj mam wahadełko i dlaczego wczoraj 3 razy co jakiś czas pytałem wahadełka o jedno pytanie. Zawsze było TAK. Dzisiaj w ogóle na to nie reaguje.

 

A jedna odpowiedź ci nie wystarczyła?

Jagby ciebie ktoś pytał ciągle o to samo mimo twoich jednoznacznych odpowiedzi też byś w końcu przestał odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

To dziwne, ja ostatnio testuję moje wahadło i czasem pytam kilka razy o to samo raz za razem, albo wracam do danego pytania często między innymi pytaniami i ZAWSZE cierpliwie odpowiada to samo. Jeśli raz odpowiedziało na dane pytanie twierdząco, to zdania nie zmienia choćbym pytał 100 razy 0 zawsze się poruszy i zawsze w tą samą stronę przytaknie. (albo zaprzeczy zalezy od pytania). Dlatego to właśnie mnie utwierdza w przekonaniu, że nie jest to zabawa tylko.... jeśli tyle prób wykazuje to samo to znaczy, że to nie przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kerazan
Mam zrobione własnoręcznie wahadełko na bawełnianej nitce. Jak określić w którym miejscu trzymać wahadełko ?

 

Trzeba określić własny promień radiestezyjny, im większa wrażliwość tym większy zakres (szerszy odcinek sznurka) promienia na jakim możesz pracować. Czyli osoba wrażliwa radiestezyjnie może praktycznie pracować na każdej długości sznurka. Promień radiestezyjny sprawdzasz na poziomie splotu słonecznego - w dominującej dłoni trzymasz wahadło, druga dłoń(otwarta) jest zwrócona wnętrzem do góry, zawieszasz wahadło nad tą otwartą dłonią i łapiesz sznurek zaczynając np. w bliskiej odległości od wahadła - czekasz na ruch wahadła i tak sprawdzasz dalej, aż dojdziesz do punktu w którym wahadło nie będzie się poruszać i to będzie koniec Twojego promienia. Robisz supeł w miejscu gdzie jest ostatni punkt w którym wahadło jeszcze wirowało i to jest max. odległość na jakiej możesz pracować. Potem już tylko ustalasz konwencję "tak", "nie", "brak odpowiedzi", itd. Z wahadłem nie można też pracować długo, ponieważ ma negatywny wpływ na krew no i oczywiście wahadła trzeba odpowiednio przechowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) no i oczywiście wahadła trzeba odpowiednio przechowywać.

 

Czy możesz rozwinąć ten temat?

 

Ja używam wahadła w formie .... kamienia szlachetnego, jest to dokładnie kulka o średnicy może 2 cm, na łańcuszku. Najpierw używałem tego kamienia jako ... ozdoby i zakładałem sobie czasem, nawet fajnie to wyglądało. Jak zacząłem się interesować ezoteryką i wpadłem na temat wahadeł to wypróbowałem właśnie ten mój kamień, bo przeczytałem, że może to być cokolwiek, klucz, jakaś kulka, po prostu jakiś niezbyt lekki przedmiot. Chyba dobrze mi się sprawdza, bo przy wszystkich próbach tych samych pytań pokazuje bardzo to samo. Jak pytam o np. dzień tygodnia w którym się urodziłem, albo daty rodzeństwa to wszystko się zgadza. Stąd nabrałem przekonania, że jest ok.

 

Napisz prosze o tym przechowywaniu wahadła... bo ja to kładę na biurko, mam w kieszeni itd. nie wpadłem na to aby traktować ten przedmiot ze specjalną uwagą. Chętnie dowiem się czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kerazan
Czy możesz rozwinąć ten temat?

 

Ja używam wahadła w formie .... kamienia szlachetnego, jest to dokładnie kulka o średnicy może 2 cm, na łańcuszku. Najpierw używałem tego kamienia jako ... ozdoby i zakładałem sobie czasem, nawet fajnie to wyglądało. Jak zacząłem się interesować ezoteryką i wpadłem na temat wahadeł to wypróbowałem właśnie ten mój kamień, bo przeczytałem, że może to być cokolwiek, klucz, jakaś kulka, po prostu jakiś niezbyt lekki przedmiot. Chyba dobrze mi się sprawdza, bo przy wszystkich próbach tych samych pytań pokazuje bardzo to samo. Jak pytam o np. dzień tygodnia w którym się urodziłem, albo daty rodzeństwa to wszystko się zgadza. Stąd nabrałem przekonania, że jest ok.

 

Napisz prosze o tym przechowywaniu wahadła... bo ja to kładę na biurko, mam w kieszeni itd. nie wpadłem na to aby traktować ten przedmiot ze specjalną uwagą. Chętnie dowiem się czegoś nowego.

 

Wszystkie wahadła promieniują energią, związane jest to z ich kształtem i materiałem z którego są zrobione, są też wahadła, które mają magnesy wewnątrz i to wzmacnia ich działanie. Wiele wahadeł, które można kupić jest skonstruowane tak, aby oczyszczały się same,zakładam, że Twoje samo się nie oczyszcza, dlatego takie własnoręcznie zrobione wahadło należy oczyszczać energetycznie, np.zostawić w wodzie z solą na noc. Po każdym pytaniu takie wahadło musisz też uderzyć o jakiś naturalny materiał, albo np. ścianę nośną, żeby odpromieniować energię :) inaczej odpowiedź na kolejne pytanie nie będzie prawidłowa, dlatego najlepiej kupić sobie jakieś wahadło, które oczyszcza się samo. W związku z tym co napisałem, dobrze jest przechowywać każde(nawet samo oczyszczające się) wahadło w woreczku zrobionym ze sztucznego materiału (jest też specjalna siatka, tzw. klatka Faradaya, która całkowicie blokują energię), taki materiał izoluje energię, a tym samym będzie zabezpieczał wahadło przed zbieraniem zanieczyszczeń i tak samo będzie zabezpieczał ludzi przed kontaktem z energią wahadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym tutaj także, że nawet jeśli wahadełko należy do tych, które same się oczyszczają, to i tak warto co jakiś czas oczyścić energetycznie np. opłukując w wodzie. Wahadełka również można oczyszczać energetycznie okadzając je palonymi listkami białej szałwii (najlepiej używać naturalnej białej szałwii do oczyszczania energetycznego, ew. można użyć w tym celu lawendy). Najlepiej zarówno opłukiwać, jak i okadzać (tudzież jak Ci wygodniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...