Jump to content

szkoła z internatem proszę o pomoc


cherry88

Recommended Posts

śniło mi się że znów chodziłam do szkoły ale z internatem. jechałam tramwajem ale jakimś innym, do tej szkoły co kiedyś chodziłam. w szkole raczej przebywałam na korytarzu, wchodziłam lub schodziłam ze schodów, ściany byly zaniedbane, było szaro i smutno. wciąż myliłam grupy, nie wiedziałam w jakiej klasie mam się podziać a kiedy już znalazłam swoją klase to się okazało że mam całe półrocze do zaliczenia bo jestem dopiero pierwszy raz na lekcji. po lekcji poszłam do swojego pokoju ze znajomymi i dowiedzialam się że wyrzucili jakiegos chlopaka, udawałam ze jest mi go żal i poszłam go odprowadzić, przy pożegnaniu płakał a ja nie miałam żadnych współczuć, myślałam że to nic takiego.

pózniej okazało się że mama nie ma jak dojechać do domu bo była nad jeziorem i wypiła piwo, pojechalam autobusem nad to jezioro. wsiadłam do samochodu z mama (ja też byłam wypita). prowadziłam przez jakąś polną droge pelną błota, zagrzebałam się ale dałam rade wyjechać po jakimś czasie. kiedy zbliżaliśmy się do domu zobaczyłysmy radiowóz, mama kazała mi wysiąść z samochodu żebym nie straciła prawka a sama usiadła za kierownice. kiedy już prawie doszłam do domu uslyszałam karetke na sygnale, byłam pewna że mamie coś się stalo. pojechalam do szpitala ale jej am nie bylo. za to ja musialam zostać bo BYŁAM W CIĄŻY!!!

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

domyślam się że jest to dość skomplikowane ale szykuje pewne zmiany w moim życiu i chciałabym wiedzieć czy nie na gorsze, proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...