Jump to content

moje osiemnaste urodziny


inessowa

Recommended Posts

Śniło mi się że leżę na łóżku i słyszę jak rodzina się krząta po mieszkaniu (w pokoju była moja koleżanka z klasy) , gdy się obudziłam mama przyszła do mnie syzbko złożyłą życzenia i wybiegła z pokoju , ja isę ubrałam poszłam zobaczyć co robi . Zauważyłam że ona i mój ojczym pakowali dla mnie prezent odrazu krzycząc na mnie bym nie patrzyła .

Więc poszłam do pokoju swojego i zaczełam rozmawiać z koleżanką o pogodzie , patrząc za okno zobacyzłyśmy że nadchodzi wichura ... czarne chmury w oddali i małę trąby powietrzne . Uznałyśmy zę jeśli są małę to nie dojdą tu do naszego bloku . W jednej chwili zobacyzłyśmy że domy zaczeły pływać obok bloku ,a na niebie leciało duużo samolotów , piloci nie mogli zapanować nad maszynami . Jeden samolot leciał w kierunku mojego bloku, więc wyszłam z pokoju modląc się (odrazu zamknęłam oczy) .

Gdy je otworzyłam już siedziałąm na dworzu cała zdrowa a przedemną stał w połowie mój blok.

Nie mając nic , żadnych oszczędności siedizelismy szczęśliwi że żyjemy ,a tu nagle podszedł do nas milioner i zaproponował byśmy u niego zamieszkali. Zgodziliśmy się i wsiedliśmy do jego samochodu . Ten samochód byłdziwny bardzo podłużyny siedzenia były pojedyńcze . Gdy już wsiedliśmy zaczął jechać z bardzo dużą prędkością ( byliśmy w lesie) ojczym powiedział mu ze nie można tak szybko jechać bo straszy w lesie zwierzęta , on sie głośno zaśmiał i powiedział żem u nie bedzie rozkazywał , jesteśmy jego niewolnikami. Zatrzymaliśmy się na jakiejś wsi. Okazało isę że milioner jest również jakimś psycholem i zaczoł roztawiać wielki namiot jak w cyrku ale nei było w nim zwierząd tylko łapał ludzi i kazał im być posłusznym .

 

PS. Za 2 misiące bedę miałą osiemnastkę czy to coś jest w tym wspólnego ?

 

Niesamowity sen ... jak realny

 

Pozdrawiam Ines

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...